Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 33

Krem nawilżający do twarzy - jaki?

Ja przeważnie garnier, seria z liściem klonowym

2. dzieckozakupy.pl
    Ja polecam krem do twarzy Farmony. Wiele ich wariantów pozwalają dobrać ten odpowiedni Seria Herbal jest bardzo rozbudowana, na pewno tam znajdzie się idealnie dopasowany do Twej cery.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 29-12-16 o 08:41

Może ten https://pl.oriflame.com/products/product?code=23735 ? Ma ciekawy skład. Działa nawilżająco, a oprócz tego też regenerująco, detoksykująco, ma składniki antyoksydacyjne, więc opóźnia powstawanie zmarszc

Junior Member
    Mamutka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-10-15 zobacz kalendarz
    Nie tylko krem jest ważny w nawilżeniu skóry. Raz na jakiś czas warto również zastosować specjalne serum regeneracyjne do cery suchej. Osobno powinno się również dobrać odpowiedni krem pod oczy http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82o...151-w9139.aspx . Niestety nie ma jednego kremu, który odpowiednio zadba o całą naszą twarz.

Senior Member
    TikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    ja zadnych serum nie stosuję. Krem mam z bielendy niedrogi z algami czy z czyms tam, lubię go, bo jest lekki, a na tym mi zalezy najbardziej, przy kremie. Mieszam go sobie z podkładem mineralnym annabelle i mam taki krem bb od razu.

Cytat Zamieszczone przez TikiTaki Zobacz posta
    ja zadnych serum nie stosuję. Krem mam z bielendy niedrogi z algami czy z czyms tam, lubię go, bo jest lekki, a na tym mi zalezy najbardziej, przy kremie. Mieszam go sobie z podkładem mineralnym annabelle i mam taki krem bb od razu.
    tiki taki jakie pomysły a pozniej dodatkowo wykańczasz makeup pudrem?

Senior Member
    TikiTaki

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-08 zobacz kalendarz
    tak, na to daję puder, zreszta tez z annabelle i nic sie nie świeci, wszystko się trzyma, na noc nakładam krem, juz oczywiście bez mieszania z podkladem :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Judyta1985

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-04-16 zobacz kalendarz
    Dobrze nawilżają suchą skórę twarzy kremy z kwasem hialuronowym, Neuro Hialuron od bielendy. Zawiera niskocząsteczkowy kwas hialuronowy, który nawilża zewnętrzną warstwę skóry i dociera też do jej głębszych warstw. Z tej samej serii jest też dostępne serum pod krem, które można stosować samodzielnie, bez kremu, nadaje się też dobrze jako baza pod makijaż.

Ja ostatnio odkryłam bardzo fajny krem na bazie miodu, produkowany zresztą przez firmę Łysoń, która specjalizuje sie w miodach. https://lyson.com.pl/kosmetyki/1993-...766025046.html Jest naprawdę świetny i bardzo dobrze nawilża skorę. Ma też działanie kojące, przeciwzapalne i regenerujące.

Cytat Zamieszczone przez TikiTaki Zobacz posta
    tak, na to daję puder, zreszta tez z annabelle i nic sie nie świeci, wszystko się trzyma, na noc nakładam krem, juz oczywiście bez mieszania z podkladem :P
    też tak zrobiłam, dzięki za pomysł. Ostatnio kupiłam sobie też fajny korektor z annabelle nie wiem czy masz ale naprawdę działa cuda.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów