Strona 96 z 288
Pokaż wyniki od 951 do 960 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    No to stwierdzam, że miałam lightowy porod, źle go nie wspominam, tylko na końcu było trochę nerwow, więc idę na żywioł sn:-)

P.s. Nie wiem czy widzialyscie, ale od dzisiaj w Lidlu były ciekawe ciuszki Lupilu z biobawelny. Pojechałam po 8mej do Lidla a tam armagedon, kobitki z brzuchami rzucaly się jakby rozdawali za darmo. Padlam jak zobaczyłam ich strategie, nawrzucać do koszyka, uciec gdzieś na bok, poprzebierać, zostawić syf i do kasy. Masakra po prostu, agresor mi się włącza jak coś takiego widzę i suma sumarum prawie nic nie kupiłam, jedne body i polspiochy:-)
    hahaha chciałabym to widzieć. Pewnie wszystkie te waleczne na L4 siedzą bo sie źle czują ,normalnie jak emerytki które potrafią mnie stratować by dopaść miejsce w autobusie . Swoją drogą to zenujące robić taką bardachę w sklepie...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Czemu mnie to nie dziwi hehe dlatego właśnie nawet nie byłam zobaczyć co ciekawego mają bo przypuszczałam , że u nas będzie podobnie ...
    Dziewczyny ja się tak strasznie boję porodu ale nie chce żadnego znieczulenia , muszę dac radę

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Nulcia ja też nie chciałam, absolutnie:-) Życie zweryfikowalo, więc teraz nic nie zakładam, byle to zdrowo przejść i urodzić zdrowe dziecko, potem naprawdę nie pamięta się bólu itd. Inaczej kobiety nie rodzilyby więcej niż jedno dziecko:-)

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Wiem zdaje sobie sprawę , że wszystko okaże się podczas porodu i że różnie może być ale nasluchalam się troszkę od koleżanek i chyba za bardzo sobie nawkrecalam :P

Po wypłacie musimy zacząć coś robić w pokoiku maluszka mam nadzieję ze zdarzymy ze wszystkim co zamierzamy ... bo niby jeszcze jest troszkę czasu ale tak szybko zleci ze zanim się obejrzę już maluszek będzie z nami

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Nulcia przeleci szybciutko, mi już tak szybko umknely te tygodnie, nawet nie wiem kiedy.. Ja mam tylko drobiazgi do kupienia, kącik w sypialni mam gotowy, tylko skrece kolyske w grudniu i zrobię pranie:-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cześć, cześć!
    My w koncu w domu. Koniec urlopiku i nie wiem jak wrócę do normalności. Chyba to odchoruję..

Chciałam was zapytac o poduszki ciązowe. W poprzedniej ciązy pożałowałam kasy, ale teraz zamierzam sobie sprawić, bo już mi niewygodnnie spać.
    Może macie jakies, polecacie?
    A może macie porównanie czym one sie różnią? Na żywo nie widziałam żadnej i nie mam wyobrazenia.

Na razie przymierzam się do kojca matherhood.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    O porodzie jeszcze nie myślę, bo wolę się za wczesnie nie stresować.
    Chciałabym SN, bo CC boję się przeokropnie. Ale wiadomo, że róznie bywa..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tej poduszki motherhood. Kupiłam w pierwszej ciąży i do teraz korzystam

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Karoll88 my nie mamy jeszcze nic , więc jeszcze troszkę szykowania przed nami

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    My mamy tylko troszkę ciuszków, część dostaliśmy, część kupiliśmy. Chcemy skompletować wszystko przez wrzesień, październik, listopad. W grudniu będę się już pewnie toczyć, więc nie widzę siebie biegającej po sklepie, zwłaszcza że będzie wtedy świąteczny szał
    Styczeń całkowicie odpada, bo mam 3 terminy porodu - od 6 do 24 stycznia ;D Kazali mi się trzymać 24, ale kto wie kiedy Synek wyskoczy?
    Odwiedziliśmy wczoraj Entliczka, ale nic zachwycającego, a ceny zdecydowanie za wysokie.

Co do porodu ja będę miała CC. Strasznie się boję bólu po operacji, a zwłaszcza tego, że nie będę w stanie zająć się swoim maleństwem bo będę pocięta i obolała
    Staram się nastawiać pozytywnie, bo oprócz jednej kolezanki, która rodziła SN mam wokół siebie same CC i wszystkie dziewczyny zniosły ją rewelacyjnie

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów