Strona 95 z 288
Pokaż wyniki od 941 do 950 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    patusiaq witamy:-) Ja również termin mam na 6go stycznia:-)

Nulcia ja na początku stycznia rodze, kto wie czy mnie wcześniej nie popedzi i wyjdzie w grudniu, ale póki co trzymam się wariantu styczniowego, tak bym w sumie wolała:-)

Koniczynka u mnie nie dość, że 8 dni po terminie, to rodzilam dobę, no myślałam, że oszaleje... Skurcze jak cholera, wody odeszły a co lekarz przychodził, to rozwarcie nadal 1cm, potem nadal 2 cm. Strasznie wolno to szło, ale chyba w tym trochę mojej winy, że mało się ruszalam ostatni trymestr, teraz nie ma opcji, wyskoczy jak z procy hehe:-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 25-08-16 o 20:40

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Koniczynka u mnie nie dość, że 8 dni po terminie, to rodzilam dobę, no myślałam, że oszaleje... Skurcze jak cholera, wody odeszły a co lekarz przychodził, to rozwarcie nadal 1cm, potem nadal 2 cm. Strasznie wolno to szło, ale chyba w tym trochę mojej winy, że mało się ruszalam ostatni trymestr, teraz nie ma opcji, wyskoczy jak z procy hehe:-)
    U mnie rozwarcie było pełne, a i tak skończyło się cesarką, bo młody źle się w kanał rodny wstawiał...

Senior Member Awatar Kasienka_P_
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamusią Karolinki 23.02.2011 :) i Kamilki 24.09.2013
    Wpisów
    2
    Dzień dobry mamusie.

Przepraszam, nie chcę wam robić za spam na wątku, ale chciałam podpytać czy może komuś przydałyby się jakieś ubranka dla dziewczynek. Mam do sprzedania po mojej córce w rozmiarze od 56/62-92/98, w dobrej cenie, miałam oddać w rodzinie, ale sami chłopcy się rodzą.
    Mogę na priv przesłać zdjęcia w zależności co byłoby potrzebne. Jeśli jakaś mamusia jest z Warszawy to można będzie osobiście.

Zdrówka dla Mamuś i dzidziusiów.
    Pozdrawiam Kasia

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Koniczynka Ja byłam tak wykończona, że poprosiłam o znieczulenie zewnatrzoponowe (w szpitalu, w którym rodzilam było bezpłatnie na życzenie), wszystko ładnie pięknie, trochę odetchnelam, ale skurczy partych nie czułam - tak mnie znieczulilo.. Jak mnie lekarz zaczął straszyć kleszczami, to parłam czy były te skurcze czy nie i jakoś poszło, ale mały się urodził z przedglowiem-obrzekiem główki, na szczęście zdrowy i zeszło w ciągu doby. Niby fajne udogodnienie to zzo, ale mało kto mówi o tym, że porod często kończy się kleszczami lub co gorsza vacum.. Drugi raz bym się nie zdecydowała, ale nie chciałam Dolarganu i już po prostu rwalam włosy z głowy że zmęczenia..

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Ja też mam termin na 6 stycznia chociaż na usg prenatalnym wyszło na 2 stycznia

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Karoll88 - mój synuś miał krwiaczek na główce (taki guzek), który wchłaniał się kilka miesięcy.
    Uderzał w trakcie parcia o miednicę chyba...

a ja serio myśle o cc na życzenie.... po doświadczeniach mojej siostry i mamy to na sama myśl o sn ciarki mam brrrrrrr. Siostra rodziła synka , niewspółmierność barkowa sie pojawiła . Kleszcze + próżnociag. Jest po operacji podnoszenia macicy w wieku 30 lat .... a mama prawie się przekręciła po 37h rodzenia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    tilja ja mimo wszystko w życiu nie pomyślałam o cc na życzenie. Każdy porod jest inny, najgorzej właśnie jak ktoś z rodziny miał ciężki porod i potem się człowiek schizuje niepotrzebnie. Ja po sn po tygodniu byłam jak "nówka", smigalam jakbym nie rodziła, po cc pewnie nie byłoby tak kolorowo...

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Ja będę nalegac na cc poprzedni poród był naturalny mój syn się urodził z porażeniem nerwu twarzowego i ma to do tej pory ciągła rehabilitacja a co gorsze w szpitalu nikt nie zauważył dopiero my w domu a na zdj po porodzie od razu było widać tylko ze ja myślałam że to taki grymas . Skurcze miałam od czwartku a urodziłam w niedziele także nie dziękuję więcej takich przeżyć biodra mi się tak rozeszły ze tydzień nie mogłam godzić bo jestem wąska w biodrach i na zastrzykach przeciwbólowych

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    No to stwierdzam, że miałam lightowy porod, źle go nie wspominam, tylko na końcu było trochę nerwow, więc idę na żywioł sn:-)

P.s. Nie wiem czy widzialyscie, ale od dzisiaj w Lidlu były ciekawe ciuszki Lupilu z biobawelny. Pojechałam po 8mej do Lidla a tam armagedon, kobitki z brzuchami rzucaly się jakby rozdawali za darmo. Padlam jak zobaczyłam ich strategie, nawrzucać do koszyka, uciec gdzieś na bok, poprzebierać, zostawić syf i do kasy. Masakra po prostu, agresor mi się włącza jak coś takiego widzę i suma sumarum prawie nic nie kupiłam, jedne body i polspiochy:-)

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów