Strona 93 z 289
Pokaż wyniki od 921 do 930 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Pierwsze zmywanie za nami i jestem mega zadowolona

Takaja90 też jestem od ponad tygodnia na l4 ze względu na warunki pracy , pracuje jako operator produkcji czyli praca stojąca opary z maszyn itp ogólnie warunki szkodliwe do 20 tyg pracowałam ale fizycznie też już nie dawalam rady . Póki co zajmuje się sprzątaniem po remoncie jakoś leci , ale też źle mi bez pracy mam nadzieję że wrócę jak najszybciej

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    natalia_w

O mnie
    11-01-2017
    Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Nulcia Zmywarka super sprawa, szczególnie z małym dzieckiem taka oszczędność czasu:-) My jak zamawialismy cały sprzęt do kuchni, to zmywarkę dali nam gratis, ale musieliśmy na nia czekać miesiąc, masakra z tym recznym myciem. Rodzice od 10 lat mają zmywarkę, więc nie mogłam się doczekać, by nie myć tych garów:-)
    O tak, zgadzam się, zmywarka to super sprawa. Odciążą i oszczędza czas

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    takaja ja polecam zapisać się do szkoły rodzenia, jeśli nawet ćwiczenia nie będą dla Ciebie wskazane, to szkoły oferują też masaże no i oczywiście wyklady- zawsze czas Ci zleci i dowiesz się czegoś przydatnego. Ja w pierwszej ciąży nauczyłam się szyć na maszynie, tak się wkręcilam, że Małemu uszyłam pościel, girlandy, poduszki, kocyki z minka, zasłonę i nawet namiot tipi:-)

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    W kwestii zmywarki to lubię tabletki bez fosforanów. Teraz na szczęście coraz więcej producentów takie robi. Inne po prostu wyczuwałam na naczyniach (zwłaszcza plastikowych). Mam zmywarkę 45 cm.

A wolny czas na zwolnieniu? Mnie czas leci bardzo szybko. Teraz lato, co rusz jakieś przetwory - jak od truskawek zaczęłam, to teraz na tapecie śliwki i maliny. A już aronia i czarny bez się dojrzewają (robię z nich soki do herbatki na zimę).
    Co rusz jakieś pranie, prasowanie, albo jedzenie trzeba przygotować.
    Zaraz po młodego do przedszkola idę, to już czas wolny się kończy
    A w pierwszej ciąży po prostu zalegałam w wyrku do 12, potem jakieś zakupy, obiad i mąż wracał.
    Potem jeszcze szkoła rodzenia....

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    My kupiliśmy większą zmywarkę 60 cm bo u nas dużo garów się przewija , ja bardzo dużo gotuję więc przypuszczam , że zmywarka będzie chodzić bardzo często

Co do wolnego czasu to u mnie dochodzi jeszcze siłownia , basen ogólnie aktywność fizyczna przed ciążą intensywnie z mężem ćwiczyliśmy , korzystaliśmy z saun itp , teraz wiadomo sauny odpadają ale jest jeszcze tyle rzeczy które można robić przez remont miałam trochę postoju w treningach ale teraz czas wrócić

Od którego tygodnia zapisywałyście się do szkoły rodzenia ?

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja ok. 22 tygodnia zaczęłam chodzić do szkoły rodzenia. Zmywarkę też mam 60tke i 2 razy dziennie standardowo ja wlaczan, dzisiaj nawet trzeci raz, tyle się wszystkiego nazbierało:-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 24-08-16 o 17:16

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Karoll88 u mnie pewnie będzie podobnie ale ile czasu się zaoszczędzi

Może od przyszłego miesiąca pomyślimy o takiej szkole

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    U mnie po prostu nie weszła 60-tka
    Ale też czasami chodzi 2 razy dziennie.

Junior Member
    Monika_oM

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny - czytywałam was i postanowiłam się odezwać mam termin na 13/01/2017 (piątek trzynastego - także będzie wesoło )
    Intryguje mnie temat 500 + dla samotnych matek. Czy wiecie może czy w przypadku samotnej matki w trakcie macierzyńskiego dochód traktuje się jak wynagrodzenie, czy jak zasiłek macierzyński? I czy ten zasiłek jest dochodem czy nie? I czy w tym przypadku przysługuje mi 500 plus nawet przy pierwszym dziecku czy też nie? Jeśli było to poruszane na forum to dajcie znać mniej więcej, w których okolicach? To pozdrawiam wszystkie ciężarne koleżanki i dobranoc.

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    koniczynka13 u nas wcześniej też nie było miejsca trzeba było całą kuchnie wymienić :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów