Strona 92 z 289
Pokaż wyniki od 911 do 920 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Nulcia zazdroszczę pokoiku dziecięcego <3 My mamy 40 m2 (dwa pokoje z aneksem kuchennym) więc maluszek będzie u nas w sypialni. Sypialnia jest tak mała, że kombinujemy jak tu ją przerobić, ustawić, żeby zmieściło się łóżeczko i komoda, więc niestety z dodatkami nie poszalejemy
    Od kiedy jestem w ciąży zastanawiamy się coraz częściej nad domem (już oczami wyobraźni widzę Syneczka jak bawi się na podwórku, zjeżdża ze swojej zjeżdzalni <3).
    Tym bardziej, że ja wychowałam się w domu jednorodzinnym i dopiero od roku mieszkamy w swoim mieszkanku w bloku.
    Śliczne dodatki są też w IKEA

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Takaja90 my też mamy 40m2 z tym ze kuchnia , łazienka i przedpokój są malutkie , pokoje są większe , z sypialni zrezygnowaliśmy i tam będzie pokoj maluszka a my przenieśliśmy się do salonu i tam będziemy robić pokoj dla nas też marzy nam się domek , może kiedyś coś się uda teraz mnóstwo pieniążków poszło na kuchnie a trzeba jeszcze resztę mieszkanka przyszykowac na pojawienie się bobaska

no to ja zazdroszę wam obu dziewczyny ... u nas 40m2 ale 1 pokój i nijak nie da sie go przerobic na 2 pokoje... Myślałam juz zeby w kuchni pokój zrobic i aneks w tym duzym ale przenoszenie instalacji raczej niemożliwe.... Więc nie pozostaje nić innego jak w ciagu roku brać kredyt

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mi się też marzy dom jednorodzinny, ale póki co nie mogę narzekać, bo mamy szeregowiec 89m2 z ogródkiem. Na piętrze mamy 3 pokoje z dużą łazienka i garderoba, na dole kuchnia, WC, spiżarnia i salon z tarasem. Tymkowi w marcu zrobiliśmy swój pokój, jeden jest teraz graciarnia i pewnie powstanie tam drugi pokoik, póki co maluszek będzie z nami w sypialni:-) Ja mieszkam pod Poznaniem, na takie mieszkanie w mieście nie byłoby nas stać, a tuż pod było już o wiele taniej i tak się udało, że od 2,5 roku mieszkamy na swoim:-)

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Karoll88 Wow zazdroszczę marzy mi się własny ogródek )
    Dziewczyny polecacie może jakieś dobre produkty do zmywarki ? Dzisiaj przywieźli nam kuchnie i podlaczamy zmywarkę , polecialam na szybko do Lidla i kupiłam sól , nablyszczacz i tabletki ale to z tej firmy W5 bo innych nie mieli i zastanawiam się czy dadzą radę :P

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja ostatnio używam Fairy Platinium i są spoko:-) A sól i nablyszczacz Finish zazwyczaj, rzadko Somat. Mąż mi ostatnio wlewu na sól nie dokrecil, masakra, wszystko było siwe i słone:-)

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Dzięki Karoll88
    Właczyliśmy pierwsze zmywanie ciekawa jestem efektu :P pierwszy raz w życiu korzystam ze zmywarki jak pomyślę , że już nie będę musiała myć garów to buzia sama się śmieje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Nulcia Zmywarka super sprawa, szczególnie z małym dzieckiem taka oszczędność czasu:-) My jak zamawialismy cały sprzęt do kuchni, to zmywarkę dali nam gratis, ale musieliśmy na nia czekać miesiąc, masakra z tym recznym myciem. Rodzice od 10 lat mają zmywarkę, więc nie mogłam się doczekać, by nie myć tych garów:-)

ok namówiłyscie mnie na zmywarkę i chyba zamontuję ją w pokoju bo tylko tu mam miejsce haha A tak poważnie to zazdroszczę bo mycie garów to masakra wrrrrr

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    My kapsułki, sól i nabłyszczacz mamy z Finish i bardzo jestem zadowolona Nie używałam co prawda nigdy innego, ale ten mogę polecić
    Ja jestem z Krakowa i ceny domów i działek tutaj są również zatrważające.. Ale najważniejsze żeby rodzina się kochała, wtedy będzie szczęśliwa nawet na 20 m A mieszkanko mamy na parterze z ogródkiem małym to zawsze Małemu jakąś piaskownice można kupić

Dziewczyny mam pytanie odnośnie L4. Planowalam pracować jeszcze cały wrzesień i od października iść na L4, żeby mieć czas na odpoczynek i skompletowanie wyprawki. Życie potoczyło się inaczej i od tygodnia jestem w domu (plamiłam, gdy się bardzo zestresowałam, a że pracuję w korpo to stresu nie brakuje, ble.. :/)
    Jeśli też jesteście ja zwolnieniu to jak sobie radzicie z tą nudą? Mam się oszczędzać, ale nie muszę leżeć. TV, seriale i książki zaczynają mnie już pomału nudzić. Przeglądam internet w poszukiwaniu rzeczy dla dziecka, ale co dalej...? Co stycznia kupa czasu. To 1 ciążą więc nie mam nawet Maluszka, którym musiałabym się zająć.

Jakieś złote rady, pomysły?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów