Strona 91 z 289
Pokaż wyniki od 901 do 910 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    U mojego męża też wszędzie dawali 2000 zł no ale niestety nam przepadło ...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Nulcia Zobacz posta
    U mojego męża też wszędzie dawali 2000 zł no ale niestety nam przepadło ...
    Czyli w sumie przepadło 4000?

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Ja nie byłam ubezpieczona więc 2000 zł
    Dziewczyny od 3 dni wieczorem dopada mnie bardzo silny ból nogi od uda aż do łydki jak się kładę to przechodzi ale jak znowu wstaje to ból wraca ... miałyście może coś podobnego ?

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    My jesteśmy z mężem oboje ubezpieczeni u mnie w pracy. Jednakowoż w pierwszej ciąży dopiero w 7 miesiącu ubezpieczyłam męża, bo wcześniej nie wiedziałam, że członków rodziny też można no i on nie dostał...

Co do bólu nogi to nie, czasami mi tak jakby drętwieje tylko...
    Może to rwa kulszowa?

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny!
    Ja na chwile wpadłam do domu, bo jutro do lekarza. Pewnie i USG będzie. Podcztuję was, ale na telefonie posty mi ucina więc nawet nie piszę.

Ja o wyprawce będę myśleć od września jak będę mieć więcej czasu. Ubranka w sumie dostałam, więc na poczatek niewiele do kupienia. Fotelik chyba wyjdzie najdrożej no i jeszcze nie wiem co z wózkiem.

Na razie jeszcze wakacjujemy. Nie wiem jak wrócę do gotowania po powrocie, bo na razie to wszystko zalatwia moja mama. Nawet nie chcę o tym myśleć.
    Imię wciąż nie wybrane, ruchy czuję od 17 tyg mniej więcej. Brzuch mam już ogromny, że cięzko się schylać.

Od września będę wpadać częściej.

Uściski.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Nulcia ja też pomyślałam o rwie kulszowej, w ciąży nie miałam, ale kiedyś się z tym zmagalam. Warto to skonsultować z lekarzem i podjąć jakąś fizjoterapie póki możesz chodzić. O ile to jest to oczywiście.

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Oluchna ja też od 2 miesięcy nie gotuję bo remontowaliśmy kuchnie i czekaliśmy na meble dopiero jutro wszystko będą montować już się doczekać nie mogę , na obiady jezdzilismy do moich rodziców ale nie ma to jednak jak własna kuchnia

Ale nigdy nie miałam takich problemów dopiero teraz w ciazy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Nulcia moja kuzynka miała dolegliwości mniej więcej takiej jak Ty w ciąży i okazało się to rwą kulszową. W ciąży niestety zdarza się to wcale nierzadko bo maluszek uciska nam na nerwy. Myślę, że najlepiej jak skonsultujesz to z lekarzem. Chyba zacznij od gin, a on w razie potrzeby skieruje Cię to odpowiedniego specjalisty.

A ja mam do Was pytanie odnośnie FASOLKI/ROGALA do spania. Od 15 tc. nie mogę wysiedzieć w pracy 8h, po 4 czuje jakby mi kręgosłup miał pęknąć. Teraz budzę się nawet w nocy z bólu i muszę to rozchodzić. Myślicie, że ta podusia dla ciężarnych byłaby w stanie i ulżyć czy to raczej gadżet dla Pań z dużym brzuszkiem, które mają problemy z ułożeniem się do snu? U mnie brzuszek prawie niewidoczny (obcy w życiu by się nie zorientował, że jestem w ciąży).

Co do becikowego... Muszę jeszcze raz wszystko przeliczyć, ale my również albo się nie załapiemy z mężem, albo "na styk"... Szkoda, bo przy takim maluszku wydatki są sporeeee.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    takaja Ja jak miałam już spory brzuszek, to spałam z rogalem między nogami na lewym boku, tak mi było po prostu wygodnie, nie miałam żadnych dolegliwości. Myślę, że warto spróbować, przyda Ci się później do karmienia Ja rok karmiłam Tymka z rogalem, bo było o wiele wygodniej, teraz muszę zainwestować w nowego, bo tamten się spłaszczył, taki zużyty

Nulcia W ciąży różne rzeczy mogą wyjść, ale nie martw się, zazwyczaj po porodzie wszystko wraca do normy. Ważne byś zgłosiła to u lekarza, bo jeśli to faktycznie rwa, to im prędzej, tym lepiej, żebyś nie miała potem problemu z chodzeniem, bo to niestety bardzo bolesna dolegliwość..

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Dzięki dziewczyny , jeśli nie przejdzie to zgłoszę się do lekarza .

Naszło mnie dzisiaj na oglądanie dodatków do pokoju dziecięcego na DaWanda jejku niektóre rzeczy są tak piękne wszystko by się chciało kupić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów