Strona 9 z 192
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    P.s. Nie sądziłam, że zajdę tak szybko w ciążę, ponieważ karmilam piersia Małego do roku i myślałam, że hormony rozklekotane i cały cykl, a tu taka niespodzianka:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki Ja dzisiaj miałam tak zajęty dzień, że na nic już nie mam siły
    Marthab bardzo się cieszę że wszystko dobrze u Ciebie Też chciałabym już swoje maleństwo zobaczyć, dobrze że do piątku już nie daleko
    Witaj Karoll88 Gratuluje fasoleczki U nas też poszło szybciutko bo już w pierszym cyklu starań Natomiast o Nikolcie staraliśmy się pół roku
    Jak Wam dziś minął dzień?

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć Napisałam do Was dziewczyny wiadomość prywatną

U nas dzień zaczął się miło, śniadaniem do łóżka Chyba dopiero do męża dotarło że nam się udało.
    Życzę Wam miłego dnia.

O mnie
    Witajcie U nas piękna pogoda a mi jakoś brak sił : (
    Mania wysłałam już prośbę o przyjęcie do grupy na facebooku
    A jak Wy się dziś czujecie? Straszna tu cisza szkoda że jest nas jeszcze tak malutko.

Junior Member Awatar truskawka1990
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-08 zobacz kalendarz
    Cześć I jak się macie mamuśki? Ja nieco lepiej choć chodzę cały czas ospała i na nic nie mam siły, ale przynajmniej nie mam mdłości, które w pierwszej ciąży męczyły mnie chyba 4msc! Mam nadzieję, że nie nadejdą! Ja na pierwszą wizytę jestem umówiona na 23 i nie mogę się doczekać! dzisiaj postanowiłam, że zacznę z powrotem ćwiczyć, bo miałam teraz msc przerwy... u nas już drugi raz był "złoty strzał" tak więc żyć nie umierać widać płodni jesteśmy niesamowicie

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Wyslalam zaproszenie gdy bedzie nas więcej ja pewno bedzie duzo lepiej tam ja również mam wizytę 23 i juz sie doczekac nie moge. Dzisiaj teoche panikowalam bo w tym okresie w poprzedniej ciazy bylam wrażliwa na zapachy a teraz nic

Troszke mnie mnie bylo i prosze jak tloczno sie zaczyna robic! Super!
    Witam wszystkie nowe mamusie! Mam nadzieje ze bedzie Nas przybywalo jeszcze wiecej.
    Bylam dzis zrobic badania zebym na poniedzialek do lekarza miala swiezusienkie. Juz nie moge sie doczekac, bo bedzie bilo serdusio
    Co do objawow ciazy to tak jak za pierwszym razem jak narazie natura mnie oszczedza z tym ze moglabym caly czas jesc i wiecznie jestem niewyspana. Co do niewyspania to moj maly cycocholik nie moze sie oderwac od piersi. W nocy przechodzi samego siebie a ja rozkladam rece. Juz nie mam sily i strasznie mnie to zaczyna denerwowac.
    Dziewczyny jakie witaminy bierzecie w ciazy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    ksia Ile ma Twój Mały? Ja się tak bałam odstawić mojego,a mnie zaskoczył, bo odstawił się sam, najpierw w nocy, a dzień już było z górki Tyle, że teraz jest takim strasznym niejadkiem, walczymy o każdy kęs...

truskawka1990 Hehe u nas też drugi "złoty strzał", aż jestem w szoku, że tak szybko poszło

U mnie tradycyjnie dzień jak co dzień z moim Łobuzem, 6km spaceru, walka z jedzeniem, bieganie po ogrodzie i ogólnie zabawa, zabawa i zabawa

O mnie
    Ja się czuje fatalnie Mam okropne mdłośći I cały czas spać mi się chce a w pierwszej ciąży żadnych objawów prócz bólu piersi nie miałam.
    Ksia ja biorę tylko kwas foliowy jak na razie w pierwszej ciąży brałam tylko folik do 3 miesiąca a póżniej pregne plus.
    Ja mam wizytę już w ten piątek i też liczę na to że serduszko będzie już pięknie biło
    Padam z nóg Uważajcie na siebie dziewczynki ja uciekam już spać.

Junior Member
    Agnieszka ZJ

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-15 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie styczniowe Mamusie! Ja też najprawdopodobniej będę styczniowa (ok. 15.01). Jeszcze nie miałam USG, na razie dodatni test i beta 1060...
    Nie spodziewaliśmy się że tak prędko nam pójdzie (choć chcieliśmy drugie dziecko) bo ja wciąż karmię Małą piersią. Średnio 8 x na dobę, w tym 4x w nocy...
    Tak jak poprzednio padam z nóg wieczorem i czuję się cała obrzęknięta.
    Dobrej nocy Wam wszystkim!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów