Strona 88 z 289
Pokaż wyniki od 871 do 880 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Wróciliśmy z wizyty i ginekologa wszystko w najlepszym pożądku
    Dziewczyny ile już przybrałyście kg przez te 5 miesięcy ciąży ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    takaja dokładnie, niby się wydaje, że największy wydatek to ten wózek, fotelik i łóżeczko, a jednak reszta drobiazgów to prawie drugie tyle i w sumie uzbiera się kilka tysięcy:-)

My idziemy na 16:30 na wizytę dziś:-) Ja póki co nic nie przytyłam, byłam 2kg do tyłu u teraz je odrobilam, więc wychodzę na zero:-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 18-08-16 o 12:06

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    No właśnie u mnie to samo ale nigdy nie miałam tendencji do tycia teraz waze 49kg ...

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    U nas 17 tydzień i na wadze +2 kg. Przed ciążą waga w normie, 68 kg przy wzroście 178 cm. Martwię się, że te dwa kilogramy to za dużo, bo jem znacznie więcej słodyczy.. Od początku, aż mnie trzepie na widok czekolady hehe :P Chociaż zdaję sobie sprawę, że same piersi, które urosły z C na F ważą swoje..
    Zawsze miałam tendencje do tycia, więc staram się pilnować, jeść co 3h i zdrowe produkty, ale moje czekoladowe grzeszki są okropne..
    Dodam, że nie miałam młodości, więc w I trymestrze waga mi nie spadła.
    Karoll88 - tak jak napisałaś, wszystkie ciuszki, buteleczki, smoczki to wydatek drugiego tyle co na najdroższe akcesoria.. Mi co chwilę ktoś uświadamia, że o czymś nie pomyślałam, np. "Kupiłaś już becik" - o cholera, jeszcze becik! itd

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Ci do wyprawki, to większość rzeczy mam po synku. Kupowałam głównie rzeczy unisex więc większość będzie ok. Teraz przy okazji wyprzedaży, zamawiając dla syna kupiłam kilka rzeczy dla Fasoli. Ale że łóżeczko miałam pożyczone a fotelik sprzedalismy to parę rzeczy też musimy dokupić

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    18 tc i przytylam 3-4 kg ale uważam że to nic takiego. W poprzedniej ciąży na tym etapie miałam więcej do przodu, a skończyłam na 11 kg, po dwóch tygodniach waga sprzed ciąży a po 2 miesiącach -6 kg. Więc nie ma się co przejmować tylko jeść rozsądnie

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    W takim razie bardzo Ci gratuluję fle502 Super wynik wagi zarówno w ciąży jak i po
    Zazdraszam :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja przez 3 miesiące mialam mdlosci i wymiotowalam takze z 50 kg zrobilo sie 48kg a teraz 17 tydz i jest 52,5-53kg , trochę mnie to dziwi ze tyle w tak krótkim czasie, ale w sumie to przeciez i piersi się powiekszyly i brzusio się pojawił, oby teraz wolniej to szło.Ale lepiej mi już bo nie mam tak wilczego głodu jaki miałam do niedawna, gdzie albo natychmiast zjadlam albo wymioty,teraz już jest lepiej i mogę normalnie jeść, na spokojnie

Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    A macie jakieś ciążowe smaczki ?

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja nie mam, jakoś tak ani w poprzedniej ciąży ani w tej nie miałam żadnych zachcianek. Ja w ciąży przytyłam 9kg, po tygodniu już nie było śladu, także ze spokojem, nie boję się nadmiernego tycia, byle rozsądnie jeść:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów