Strona 87 z 289
Pokaż wyniki od 861 do 870 z 2890

Styczniowe mamusie 2017

Karoll88 masz rację - sex dobry na wszystko . Nie potrafię rozpoznać czy to jelita pracują czy dzidziuś wiec na razie uwazam, że nic czuje jeszcze ruchów . Ale za to ból jak na @ nadal odczuwam, lekki ale jest. Połówkowe dopiero 14IX.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj poczułam stuk puk a dziś przelewanie w brzuchu czy to to ? )

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Hej Mamusie, jak tam po długim weekendzie? My go przechorowaliśmy, tzn. mój synek i wszystkie małe sąsiadki, pozarażali się jakimś wirusem, więc mieliśmy kwarantannę, ale już na szczęście ok Ja powoli zaczynam planować co muszę dokupić do wyprawki, też zaczynacie kompletować?

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Hej , my właśnie wróciliśmy z usg prenatalnego wszystko super , maluch mierzy 18cm ale brzdąc nie chciał buzi pokazać , cały czas się zasłaniał hihi i potwierdziło się na 100% chłopak , mężuś szczęśliwy

Karoll88 my od przyszłego miesiąca powoli będziemy kompletować wyprawkę

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    A imiona wybrane? U nas będzie chyba Ignaś, mąż się jeszcze przy Olafie upiera, ale strasznie mi się nie podoba, więc muszę go przekabacić:-)

Junior Member
    Agacia7

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-01 zobacz kalendarz
    Ja już powoli wyprawki szykuję w sumie to na razie pożyczam co się da, bo jak zobaczyłam ceny wózków i innych rzeczy to sie załamałam... Ja mam w przyszłym tygodniu prenatalne, wtedy może dowiem się jaka płeć

u mnie brzuszek jakby stanął we wzroscie od 2 tyg ... i cały czas czekam też na te pierwsze ruchy wrrrr . O wyprawce nawet nie myślę za to robia to za mnie moje koleżanki i siostra A co do wózków to nie widzę sensu kopowac nówki za ponad 2tyś , na OLX na pewno coś sie znajdzie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    u nas prawdopodobnie będzie Mikołaj
    My wózek będziemy mieć od kolegi bo właśnie urodziło mu się dzieciątko a wózek ma taki jaki nam się podoba

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Mój mąż jest taki, że musi mieć nowe, więc dla synka kupiliśmy wszystko nowe, trochę nam też rodzice sprezentowali, bo to był pierwszy wnuczek, więc wszyscy szaleli. Tym sposobem mam teraz właściwie wszystko, dokupie tylko kocyki, kombinezon, rożki usztywnione wkładka kokosowa (długo karmilam piersia i się sprawdziły bardzo), jakieś ręczniki, art. higieniczne i pewnie kilka nowych ciuszków, ale bez szaleństw. Jedynym większym wydatkiem będzie nosidlo Maxi Cosi z bazą Isofix (pewnie z 1200zl)- i tu ja też podzielam męża zdanie, że musi być nowe, bo kupując używane gdzieś na olx nigdy nie wiadomo czy nie jest powypadkowe itd... Miałam w komplecie z wózkiem mniej popularnej firmy, też z bazą,ale okazało się kiepskie, bez żadnych testów zderzeniowych, jedynie miało potrzebne atesty. To jedyna większą inwestycja, z drugim dzieckiem jest łatwiej, ma się rozeznanie większe co się faktycznie przyda, no i lżej finansowo zdecydowanie.

Member
    takaja90

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    My wiemy, że będzie synek od USG genetycznego w 13 tyg., lekarz w 16 tyg potwierdził Mąż szaleje ze szczęścia. Imię Wiktorek W sumie śmiesznie wyszło z wyborem imienia, bo każdy nas dopytywał jakie imię (jeszcze tego nie przedyskutowaliśmy porządnie) i rzuciliśmy hasłem, że w sumie mi podoba się Wiktor, a mężowi Kacper. Obie rodziny i znajomi podłapali Wiktorka (bardziej im przypadł do gustu) i już nikt nie pytał o "maleństwo", "dzidzię", "fasolkę", tylko każdy "Jak Wiktorek?"
    Usiadłam po jakimś czasie z mężem nad listą imion, ale spojrzał na mnie i się uśmiechnął mówiąc, żebyśmy dali sobie spokój, bo już się przyzwyczaił tak bardzo, że chce Wiktorka
    Co do wyprawki to chcemy od września zacząć wszystko kompletować. Na szczęście mamy worek ciuszków po kuzynce, która ma chłopca, a i dziadki kazali zostawić coś dla siebie Pierwszy wnuk, więc szaleją :P Mama mi powiedziała, że chcą kupić coś droższego jak wózek, czy fotelik do auta, więc ten jeden koszt nam odpadnie Ceny wszystkiego przyprawiły mnie o ból głowy, nie byłam świadoma, że tyle kosztują "dodatki" jak butelki, smoczki, pościel... Raczej myślałam, że podstawowy wydatek to wózek, łóżeczko i fotelik, a reszta to pierdoły... a tu jak się podsumuje to cena kosmiczna. Ale czego się nie zrobi dla swojego Dzieciątka <3
    Ostatnio edytowane przez takaja90 ; 18-08-16 o 08:52

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów