Strona 84 z 288
Pokaż wyniki od 831 do 840 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj miałam usg. Dzidziuś rozwija się prawidłowo co mnie cieszy najbardziej, lekarz próbował znaleźć płeć koło 30 min i nie na 100% ale w przewadze wychodzi chłopak. To by był drugi synek, szczerze mówiąc liczyłam na dziewczynkę i trochę nadal na nią liczę bo to by była parka ale z drugiej strony wiem ze mojemu synkowi przydał by się brat wiem ze by się lepiej dogadywali niż z siostrą , sama marzyłam o siostrze a mam tylko brata, jeśli będzie chłopak plusem jest to że już wszystko dla niego bym miała, muszę przestać myśleć o płci a o szczęśliwym porodzie są tu mamy które mają 2 chłopców?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Iwonka ja w przeciwieństwie do Ciebie bardzo się cieszę z dwójki chłopców, uważam, że to super sprawa:-) Mam brata i siostrę, z bratem o wiele lepiej się dogaduje, nigdy nie wzdychalam by mieć siostrę:-) Jak nie wiedziałam jaka będzie płeć, to się nasluchalam głupot w stylu "życzę Ci dziewczynki" "oby była parka" "trzymam kciuki za dziewczynke". Szlag mnie jasny trafial na takie głupie gadanie, więc jak sie dowiedziałam, że będzie chłopiec, to utarlam nosa niektórym ze spora satysfakcja:-) Co to za wymysl, że musi być parka, chłopaki się lepiej dogadaja, mogą dzielić ze sobą z początku pokoj bez problemu, z ekonomicznego punktu widzenia też łatwiej z rodzeństwem jednej płci, bo jednak ta wyprawka już jest. Ja jakoś nie tęsknię za sukienkamii pleceniem warkoczy. Taka chyba trochę moja natura, bo zawsze lepiej dogadywalam się z facetami i miałam trochę męskie zainteresowania. Wiadomo, gdyby była córcia, to też byśmy się cieszyli, ale najważniejsze, to zdrowe dzieciątko:-) By dodać Ci otuchy polecam bloga www.mamazawsze.pl o perypetiach mamy z dwójka synkow:-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 05-08-16 o 12:41

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Karoll88 to nie tak że się nie cieszę bo tak jak pisałam wiem że dla syna będzie lepiej jak będzie braciszek może faktycznie ta presja otoczenia i stereotypy lansują "parki" ja się ciesze że dzidziuś się rozwija prawidłowo a jeśli będzie drugi chłopieć będziemy równie szczęśliwi , i ja pewnie tą wiadomością utrę nosa wielu znajomym bo każdy mowi " liczę na dziewczynkę" teść- " chcę wnuczki" mamy reakcja -" oooo chłopak? dziewczynka by się przydała itp. trochę to przykre no ale cóż

Iwonka100 jesteśmy w ciaży z róznicą 3 dni , dzisiaj byłam u Gin ale płci absolutnie nie dało sie jeszcze okreslić bo za wczesnie a moze sprzęt USG nie idealny obraz daje... W kazdym razie wszystko jest ok oprócz zapalenia pochwy , które mnie od kilku dni meczy wrrrrrr. no dziewczyny jak na razie to słyszę tu o samych chłopcach A ile kg Wam przybyło?? u mnie z 67kg do 69kg przy wzroście 174cm więc musze sie pilnowac
    Ostatnio edytowane przez tilja ; 05-08-16 o 14:44

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Iwonka nie przejmuj się, ludzie to mają jakieś dziwne stereotypy w głowie, trzeba to po prostu olać i tyle, zdrowie dziecka jest najważniejsze, a nie jego plec:-)

tilja ja póki co wychodzę prawie na zero, 2kg schudłam i tak z 1,5kg przybralam. Ja się pilnuje z jedzeniem, raz się pokusiłam o frytki i żołądek mnie tak bolał strasznie, że przesiedzialam w WC. Nie nadaje się na takie jedzenie, więc nawet nie próbuje, co w sumie wyjdzie mi na zdrowie:-)

Junior Member
    Agacia7

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-01 zobacz kalendarz
    u mnie też wszyscy gadają, że na pewno będzie chłopak, a jak na razie wychodzi na to, że prawdopodobnie dziewczynka Najważniejsze, żeby zdrowe. Ja przytyłam do tej pory 3 kg przy wzroście 177cm a jestem w 19 tygodniu ciąży. Do wagi obecnej to sie nie przyznam, bo mam sporą nadwagę, stąd staram się pilnować z tym co jem choć szczerze to nie zawsze wychodzi
    Ostatnio edytowane przez Agacia7 ; 07-08-16 o 10:55

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    Iwonka100 jesteśmy w ciaży z róznicą 3 dni , dzisiaj byłam u Gin ale płci absolutnie nie dało sie jeszcze okreslić bo za wczesnie a moze sprzęt USG nie idealny obraz daje... W kazdym razie wszystko jest ok oprócz zapalenia pochwy , które mnie od kilku dni meczy wrrrrrr. no dziewczyny jak na razie to słyszę tu o samych chłopcach A ile kg Wam przybyło?? u mnie z 67kg do 69kg przy wzroście 174cm więc musze sie pilnowac
    To z wagą i wzrostem jedziemy na jednym wózku
    W poprzedniej ciąży przytyłam do 87 i mam nadzieję, że tym razem się to nie powtórzy...

A co do płci, to ja mam przeczucie, że dziewczynka, a na prenatalnych doktor widział chłopca. Ale ja nie wierzę, że w 12 tygodniu można mieć pewność co do płci.

Synek chce siostrzyczkę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    koniczynka13 mój synek na początku chciał braciszka a teraz przekręciło mu się że chce siostrzyczkę wiec 50 na 50 aby zdrowe

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    No właśnie, zdrowie dzidzi najważniejsze!

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    U nas synek przewiduje siostrzyczke, z tym że w rodzinie obstawiaja wszyscy chłopca i chyba tak by woleli. Ja mam zamiar zrobić im na złość ale tak po prawdzie przypuszczam że gdyby teraz był chłopiec to też bym się cieszyła jak głupia-przynajmniej byłby pretekst żeby za 2 lata znowu się starać wcelowac w dziewczynkę

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów