Strona 80 z 289
Pokaż wyniki od 791 do 800 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    My cały weekend w rozjazdach, po lesie pochodzilismy, odwiedzalismy rodzinę.
    Co do wakacji, już są za nami, ale w tym roku darowalismy sobie samolot i wybraliśmy się do Włoch samochodem. W sumie to się cieszę że wcześniej te wakacje zrobiliśmy, bo nie wiem czy by mi się chciało jeszcze teraz jechać gdzieś dalej

2. dzieckozakupy.pl
    trochę wam zazdroszczę tego L4 - tylko w szoku jestem , ze nie ma powrotu do pracy . ZUS narzeka ze musi płacić za L4 a pracodawca nie daje możliwości powrotu hmmmm zamknięte koło . Więc to pracodawca powinien płacić za L4 jeśli tak postępuje. Własna DG niestety nie pozwala mi na to finansowo ... taka kara od Państwa Polskiego więc musze pracować normalnie tzn jeździć busem i pilnować pracowników . Weekend byliśmy w Browarze w Starogardzie Gdańskim ( dla mnie obiad i lody piwne he he ) a potem nad Wisłę - malutkie piaszczyste plaże i cisza i spokój , krowy na pastwiskach - sielsko.

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hejka, stawiam ciacho za 14 tydzień !!!

ania1005, gratuluję synka Chłopcy są bardzo "mamusine'!

Zwolnienie L4, ja jestem już od ponad miesiąca, z możliwością powrotu po urlopie wychowawczym. Znaleźli na początku nową
    na moje miejsce, al po 2-tygodniach zrezygnowała, bo nie dała rady..
    Teraz jest kolejna i zobaczymy jak jej pójdzie. P.S. Praca stricte biurowa
    Synek?

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mój lekarz mówil mi w czwartek "Zobaczy pani, na dniach będzie pani dokładnie wyczuwala ruchy, bo łożysko jest głównie na tylnej ścianie". Jak powiedział, tak się stało, dzisiaj Mały fika niczym akrobata, fajnie jest znów to poczuć, już zdążyłam zapomnieć jak to było w pierwszej ciąży:-)

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Mój lekarz mówil mi w czwartek "Zobaczy pani, na dniach będzie pani dokładnie wyczuwala ruchy, bo łożysko jest głównie na tylnej ścianie". Jak powiedział, tak się stało, dzisiaj Mały fika niczym akrobata, fajnie jest znów to poczuć, już zdążyłam zapomnieć jak to było w pierwszej ciąży:-)
    a ja sie zastanawiam czy rozpoznam , że to już dziecko sie rusza

Ja gdy tylko sie dowiedziałam ze jestem w ciąży to od razu poszłam na L4, pracuje w warunkach szkodliwych i nie chciałam ryzykować ani dnia bo u mnie to już 4 ciąża po 3 niepowodzeniach.Nie wyobrażam sobie zreszta jak pracować z takimi nudnosciami i wymiotami całodziennym jak mnie męczą w sob byłam u mojej gin i dała mi lek na te dolegliwosci i wreszcie mogę poczuć się normalnie, mogę jeść i zupełnie inaczej się czuje, dziś od samego rana działam, sprzątam, prasuje..itp bo już takie zaległości były ze masakra

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    tiljaze spokojem, szczególnie jak zjesz coś słodkiego, położysz się na wznak i przylozysz rękę do brzucha. Ponoć maleństwa wyczuwaja ciepło ręki i potrafią się do niej "przytulić" przez brzuch, no i wtedy też czuć ruchy:-) Przynajmniej u mnie tak to działało i teraz jest tak samo:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    tilja z tym zwolnieniem to nie jest tak, że nie można wrócić. Tylko gdy ja idę na zwolnienie (czy urlop) moja robota "leży". Nie wyobrażam sobie chodzenia w kratkę, bo bym nie wyorała. A tak to po 33 dniach zatrudniają kogoś na moje miejsce i wszyscy są zadowoleni - zwłaszcza ta osoba, która tak jakby dzięki mnie ma pracę (przynajmniej na jakiś czas).
    A to, że ZUS płaci to inna sprawa - wtedy nie są odprowadzane składki emerytalne, więc jakby nie patrzeć, trochę jesteśmy z emeryturą do tyłu...

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór!
    ja po pierwszych wakacjach, a jutro jadę do mamy na drugie wakacje.
    Jakoś czas mi szybko ucieka.

Ja tez bym chciała dołączyc do facebookowego forum, bo ciężko w telefonie korzystać.
    Do kogo się uśmiechac?

Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    A to, że ZUS płaci to inna sprawa - wtedy nie są odprowadzane składki emerytalne, więc jakby nie patrzeć, trochę jesteśmy z emeryturą do tyłu...
    no to ciekawe ile ja uciułam na emeryturę z preferencyjnego ZUS-u hahaha . W sytuacji zaciążenia lepiej być na umowie o pracę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów