Strona 78 z 289
Pokaż wyniki od 771 do 780 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hejka
    Zbieramy kochane daty porodów, zbieramy

Ja po USG genetycznym, kość noskowa pięknie widoczna, przezierność karkowa 2,6 także super.
    Test Pappa - wynik bez zastrzeżeń, serduszko, zastawki, narządy wewnętrzne w jak najlepszym porządku !!
    Maluch mierzy 7,5 cm, na badaniu ciągle machał lewą rączką i brał paluszka do buzi Na 70.0 % będzie SYNEK !!!!
    Synek?

2. dzieckozakupy.pl
    Kajunia25 - gratulacje i rośnij zdrowo ja za tydzień poznam wyniki .... . Mój termin 24 styczeń

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    mój termin porodu 28 styczen. Ja się niestety zmagam z astmą jeszcze teraz kupiliśmy maltańczyka co trochę zaostrzyło objawy muszę brać leki na stałe ale lekarz gwarantuje że są bezpieczne dla dziecka i lepiej leczyć astmę niż narazić dziecko na niedotlenienie wiem ufam jej . Ja mam wizytę z tydzień zobaczymy co i jak

Senior Member Awatar Kynexia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-11 zobacz kalendarz
    Witam mamusie Byłam tu w 2013 gdy czekałam na narodziny sierpniowego synka i jestem teraz termin na 11 stycznia. Też synek Choć z objawów, tak różnych od pierwszej ciąży liczyłam na dziewczynkę.
    W poprzedniej ciąży było trochę zawirowań w tym pessar, fenoterol i leżenie plackiem od 6 mies - na szczęście w domu. Synek ur 5 dni przed terminem Wyszła u nas też wada układu moczowego i Centrum Zdrowia Dziecka... ale to osobna historia (mogę coś podpowiedzieć gdyby ktoś miał podobny problem).
    W tej ciąży też było trochę stresu bo na pierwszym usg dzidziuś nie współpracował i pępowina przeszkadzała w zmierzeniu przezierności. Po 5 próbach lekarz określił nt 2,9 a crl 72,5. Więc nt na granicy normy.... skierowanie na PAPPE. Wczoraj odebrałam wyniki i są b.dobre a po poprzednim usg pobiegłam prywatnie i crl było 80, a nt 2,3max. To nas uspokoiło
    pozdrawiam Martyna 28lat Warszawa

Czytam Was kochane na bieżąco,ale cały czas czasu brakuje jak nie wyjazdy, to goście, w ten weekend wesele, wiec trzeba się przygotować i spakować u nas wszystko w porządku, jestem już po usg prenatalnym i wszystko jest dobrze, na płeć pani doktor powiedziała, że za wcześnie, wiec cierpliwie czekamy. Najważniejsze, że dzidzia zdrowa; ) ja póki co nic jeszcze nie przytyłam, ale brzuszek juz zaczyna widać. Termin porodu wg Usg prenatalnego to 14.01.2017 i tego się trzymam, bo ostatnio co do dnia udało się wyliczyć; )

Mój termin z usg genetycznego też jest na 14.01 choc ten z okresu 21.01. Ja juz jestem po tescie Nifty, czekam na wyniki , jeszcze7dni roboczych ,strasznie wolno ten czas leci jak sie na cos bardzo czeka.. Po tescie Papa dwie trisomnie zmniejszyły ryzyko natomiast trisomia 21 bez zmian 1:54 , jednym słowem kwalifikuje się do amnio ale ze jest możliwość badanie nieinwazyjnego to oczywiście skorzystałam.

Senior Member Awatar Kynexia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-11 zobacz kalendarz
    Marta8383 tez zastanawialam sie nad nifty lub harmony ale ponowne usg oraz pappa zweryfikowaly obawy. U mnie przy nt 2.9 ryzyko poszczegolnych trisomi bylo niskie, a przy 2.3 byloby jeszcze mniejsze.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U nas przeziernosc karkowa wynosiła 1,4c więc nie musiałam sobie na szczęście zaprzatac tym głowy.
    Dzisiaj po wizycie maluszek długi na 11cm, 143gramy, machal pięknie rączka i będzie chłopiec tak jak przeczuwalam:-)

Senior Member
    fle502

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-05 zobacz kalendarz
    Witam. Mój termin to 18 styczeń, nie znam jeszcze płci. Byłam tu na forum w czerwcowkach 2014, teraz też tuz po tescie ciążowym podczytywalam to forum ale dopiero teraz na l4 postanowiłam dołączyć. Czy mogę do Was dołączyć?

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Jasne fle, zapraszamy i witamy:-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów