Strona 71 z 289
Pokaż wyniki od 701 do 710 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Mnie się podobają imiona, których nie trzeba zdrabniać, żeby ładnie brzmiały Akurat u mnie wszyscy takie mamy, więc dla kolejnego dziecka też takiego szukam. W sumie to całe moje kuzynostwo też ma takie imiona, więc nie mam dużego wyboru, nie chcąc się powtarzać

2. dzieckozakupy.pl
    tez myśleliśmy o Apolonii czyli Poli bo tak miała na imię Babcia męża ale to teraz bardzo oklepane tak jak Tosie, Lenki, Maje, Zosie i Zuzie . Kacper fajne imię dla małego chłopca ale dorosły facet na stanowisku z takim imieniem brzmi infantylnie. Bartek - fajne

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Witajcie, ja po weekendzie wyczerpana. Olek zachowywał się strasznie. A najgorzej, że wrócił z zapaleniem ucha a wyjeżdzał zdrowy.
    Ja wizytę mam jutro (tez po długiej przerwie) ale musze zabrac dziecko, bo do przedszkola nie wyślę. Będzie wesoło. Lekarz wraca po 3 tygodniach urlopu, więc podejrzewam, ze będzie kumulacja ciężarówek i tłok nie z tej Ziemi a ja jeszcze z dzieckiem. Co będzie to będzie.

Najsmieszniejsze jest ze ostatnie wyniki krwi mam z 29 maja i nie zlecił mi kolejnych. Nie wiem, czy przeoczył czy co. Jakoś dziwnie. zawsze miałam regularnie co miesiąc. A teraz jak pójdę nastepnym razem za miesiac to między eynikami już prawie 3 miechy będą.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Jesli chodzi o imiona to u nas katastrofa.
    Z dziewczynką byoby prosto. Mi się marzy Marianna.

Niestety z chłopakiem będzie bardzo trudno, bo ostatnio imię wybieraliśmy jeszcze dwa tygodnie po narodzinach i dopiero w drodze do urzędu ostatecznie je przyklepaliśmy.
    Po prostu brak wspólnej cześci dla imion, które nam się podobają.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    tez myśleliśmy o Apolonii czyli Poli bo tak miała na imię Babcia męża ale to teraz bardzo oklepane tak jak Tosie, Lenki, Maje, Zosie i Zuzie . Kacper fajne imię dla małego chłopca ale dorosły facet na stanowisku z takim imieniem brzmi infantylnie. Bartek - fajne
    Dlaczego infantylnie? Przecież to imię jednego z trzech króli. A poza tym znam jednego adwokata o tym imieniu

Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Dlaczego infantylnie? Przecież to imię jednego z trzech króli. A poza tym znam jednego adwokata o tym imieniu
    mi sie to imię kojarzy z małym chłopcem i nic tego na razie nie zmieniło

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hejo, melduję się

Starałam się wszystko doczytać. Co do ubrań, a szczególnie spodni to ja kochane już około 6-tygodnia nie mogłam się dopiąć..
    Od tamtego czasu nie noszę już wogóle jeansów jedynie legginsy. Któraś z Was pisała o Decathlonie - dobrze wiedzieć że
    mają dresy bez tych ciasnych gum w pasie.
    Ostatnio szukałam spodni w H&M, ale niestety u nas serię H&M Mama wycofali..
    Ja bardzo boję się przytyć , jak pewnie Wam pisałam u mnie brzuszek jest już spory. Zauważam też, iż tyją mi nogi.
    Z synkiem miałam 25 kg na plusie, oraz zatrucie ciążowe

Badania krwi, na ostatniej wizycie też mi nie zlecono, teraz w środę będą mi pobierać (nie na czczo) pod wymóg badań prenatalnych.

Imiona, mi i mężowi aż tak bardzo tradycyjne się nie bardzo podobają..
    Jeśli malec okaże się dziewczynką, będzie to na dzień dzisiejszy Nikola Drugie imię oczywiście po Mamie .
    Dla chłopca jeszcze nie mamy opcji.
    Synek?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Wiem że Poli jest dużo niestety Ale czuje że u mnie będzie chłopczyk tym razem
    Mi się Kacper podoba i nie wydaje mi się że dorosłemu mężczyznie nie pasuje... Ale to się jeszcze wszystko okaże Jeszcze tyle czasu że tysiąc razy mogę zmienić zdanie
    Kajunia Moja córcia ma na imię Nikola Mi się od zawsze to imię podbało i dalej tak jest Ale ostrzegam Nikole są strasznie nie grzeczne:P
    Ja dzisiaj postanowiłam w końcu podzwonić i zapisać się na to prawo jazdy:P zobaczymy co wyjdzie z moich planów

Cześć dziewczyny, chciałam do Was dolaczyc jestem w 13 tyg ciazy, termin mam na 21stycznia.Wlasnie czekam na wypis ze szpitala gdyz trzy dni temu przydarzyło mi sie kilka nerkowa, na marginesie nie zycze nikomu, ból masakryczny.Dziś ublagalsm żeby mnie puścili bo jutro mam umówione isc genetyczne i bardzo mi na tym zależy.

Leżąc tu czytałam co piszecie.Jeśli chodzi o imiona to mnie się podoba Liliana(Lilianka, Lila) a dla chłopca Mateusz ( Mati) podobaja mi sie zdrobnienia tych imion.Na ostatniej wizycie i mojej gin usłyszałam że prawdopodobnie widzi chłopca ale ja czekam na jutro ze może na takim iść dokładnym będzie widać dobrze o ile się odpowiednio ułoży nie mogę się doczekać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów