Strona 7 z 192
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ania bardzo współczuję zęba.
    Dziewczyny jak sie czujecie?
    Ja ogólnie bardzo dobrze, narazie mdłości ani zgagi nie mam. Mam nadzieję że jednak nie przyjdą bo w pierwszej ciąży wymiotowałam okropnoe do 6miesiąca.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Mania ja właśnie czuje się okropnie nie dość że mdłości( a i tak non stop czuje się głodna) , katar, spać mi się cały czas chce to jeszcze ten ząb
    Ksia szybko zlecie i zaraz będziesz w domku tylko że przy dziecku i tak nie odpoczniesz
    A moja córeczka właśnie wstała więc zaraz pewnie na jakiś spacerek się wybierzemy
    Miłego dnia dziewczynki

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez ania1005 Zobacz posta
    Mania ja właśnie czuje się okropnie nie dość że mdłości( a i tak non stop czuje się głodna) , katar, spać mi się cały czas chce to jeszcze ten ząb
    Ksia szybko zlecie i zaraz będziesz w domku tylko że przy dziecku i tak nie odpoczniesz
    A moja córeczka właśnie wstała więc zaraz pewnie na jakiś spacerek się wybierzemy
    Miłego dnia dziewczynki
    w pierwszej ciąży strasznie wymiotowałam, z odwodnieniem trafiłam do szpitala dwa razy. Oby teraz to się nie powtórzyło.

O mnie
    Mania mnie na szczęście nie wymiotuje tylko mdli. ale to też nie za przyjemne uczucie. Mam nadzieję, że u Ciebie sytuacja z pierwszej ciąży się nie powtórzy
    A jak minął Wam dzisiejszy dzień?

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Witam sie i ja
    W pt wyszly dwie kreski jestem w szoku bo udalo sie w 2 cyklu o poprzednia ciazr sie dlugo staralismy. jestem mam 20 miesiecznego szkraba corcia również caly czas cycus i cucus tylko a ja nie mam pojecia jak odstawic bo jest histeria jak nie chce dac

No to witam w klubie i gratuluje. Nie zauwazylas zeby corka teraz bardziej sie cycusia domagala? Moj synek notorycznie noglby ssac bo podobbo pokarm jest tresciwszy i lepiej smakuje z tym ze ja chyba oszaleje do tego wszystkiego.

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    U nas już koniec spania a mialam nadzieje ze będzie spac dłużej bo szla spac przed 22.
    Ona już od jakiegos 1.5 miesiaca non stop przy cycusiu jest. Chcialam odstawic ja powoli zmniejszajac ilosc karmien zajmując ja czyma innym w momencie gdy chciala a wyszlo wrecz odwrotnie teraz dodatkowo jej jeszcze 2 trójki wychodza.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    marthab

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz

pytanie

witajcie dziewczyny ponownie. Mam trochę dziwne pytanie ale po poronieniu jakie mialam w styczniu a teraz jestem w 5 tygodniu ciązy odchodze chyba od zmysłow. Od wczoraj moje piersi totalnie " oklapły" nie bolą...są normalne a były nabrzmiałe i bolące....tak jak nieraz przed okresem....czy tez tak macie? idę zaraz zrobić ponowne BHCG. Wizytę u gin. za namową mojej ginekolog mam miec dopiero w 7-8 tygodniu ciąży...nie wiem jak to wytrzymam...
    jak myslicie czy ten spadek napiecia w piersiach moze sugerowac cos złego? nie chce kolejny raz stracić ciązy...;-(((((
    Martha

O mnie
    Cześć dziewczynki My dopiero z córeczką wstałyśmy, a ja dalej bym spała Jeszcze pogoda dzisiaj nie zachęcająca do niczego
    Monic gratuluje Co do karmienia piersią to nie pomogę bo niestety nie karmiłam, ale mam nadzieje że jakoś uda Ci się odstawić córeczkę. Chociaż wiem że nie które dziewczyny karmią w ciąży i nic się nie dzieje.
    Martha wiem że się martwisz i wcale Ci się nie dziwie, ale stres to teraz nic dobrego. Musisz uwierzyć w swojego dzidziusia bo na pewno wszystko jest dobrze nie ma innej opcji. A co do ustępowania objawów to ja w tamtej ciąży w ogóle żadnych nie miałam a z dzidziusiem wszystko było ok. A z bólem piersi to tak jest że bolą przez jakiś czas później przestają i tak w kółko przynajmniej ja tak mam. Trzymam kciuki Daj znać jak będziesz miała wyniki.
    Kiedy się wybieracie na wizytę?ja będę dziś dzwonić i myślę że się na piątek umówię

Junior Member
    marthab

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-13 zobacz kalendarz
    Ania 1005 Bardzo dziekuję za to co napisalaś o tych "bolących i niebolących" piersiach....trochę mnie to uspokoiło;-))))))) bete bede miała popoludniu....napiszę wynik...
    Martha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów