Strona 67 z 289
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    tilja spokojnie, będzie wszystko dobrze... Mnie też takie przykre wydarzenia kiepsko nastrajaja, bo ja jakoś w ogóle nie mam objawów ciąży, samopoczucie i wygląd bez zmian, a mimo to jest wszystko ok, już 14 tydzień leci, a wizyta dopiero 21 lipca. Głowa do góry, nie dajmy się zwariować.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    tilja - każda z nas inaczej przechodzi ciążę. Dzisiaj jechałam na prenatalne i też się bałam, albowiem mdłości też mnie jakoś omijają w tej ciąży (a w poprzedniej były).
    Na szczęście wszystko w porządku - przynajmniej z badania USG. A dzidzia sporo urosła - prawie 3 cm w ciągu niecałych dwóch tygodni. Jeszcze muszę tylko poczekać na wyniki badań krwi.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór! Ja dziś ledwie siedzę. Jakiś straszny dzien mam. Sił brak. Oby jutro było lepiej. Mam nadzieję, że to przejściowy kryzys, a nie odwodnienie, bo dzisiaj znów za dużo nie wypiłam.

tilja- nie martw się na zapas. Brak objawów ciążowych nie musi nic złego oznaczać. Stres niczego nie poprawi. Chociaż sama wiem, że złe myśli trudno wygonić.

chwilowa panika... macie racje tylko spokój nas ratuje , każda ciąża jest inna i tego sie trzymajmy !!! jeszcze 4 dni i wizyta u gin. Wczoraj nie dopięłam dżinsów więc jednak rosnę

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Wczoraj jeszcze dopięłam jedne dżinsy, ale po całym dniu wieczorem z ulgą wskoczyłam w dresy
    Chyba niedługo trzeba będzie się rozejrzeć za ciążowymi dżinsami. Mam co prawda jedne z poprzedniej ciąży, ale są mi za szerokie, więc raczej będą jako awaryjne.
    W sobotę kupiłam sobie za to czadowe dresiaki w Decathlonie - długie i rybaczki. W dziale z ubraniami do jogi są takie właśnie, które nie mają gumki w pasie, tylko szeroki pas materiału, który można albo wywinąć albo naciągnąć na brzuszek

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Ja dziś w nocy miałam takie silne kłucia i bóle po bokach brzucha jak by jajniki czy coś obok tego no masakra no-spa nie pomagała teraz jest lepiej jutro lekarz zobaczymy co i jak

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Haha, ja tez już spodnie kupiłam właśnie.
    Powoli w zwykłych mi juz niewygodnie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Iwonka100 Zobacz posta
    Ja dziś w nocy miałam takie silne kłucia i bóle po bokach brzucha jak by jajniki czy coś obok tego no masakra no-spa nie pomagała teraz jest lepiej jutro lekarz zobaczymy co i jak
    myślałam ze tylko mnie tak bolą jajniki, ale widzę że to jednak normalne i zastanawiam się kiedy wreszcie przejdzie mi ten ból jak przed @

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Tilia ty tez tak masz? Mnie nie boli brzuch tylko tu w pachwinach ale ból okropny

Junior Member
    Chaberka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-20 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, moje spodnie jeszcze są ok. Za to wymieniłam staniki, bo się dusiłam... Od kilku dni zauważyłam , że mam plamki na staniku... To chyba trochę za wcześnie, prawda? Wyjechaliśmy na urlop, a ja kompletnie bez sił. A przed ciążą chodziłam na basen, długie i szybkie spacery... Córka powiedziała, że nie chce abym jeszcze kiedyś była w ciąży, bo się z nią nie bawię... I tak ogólnie mnie to dobija... Kompletny brak formy... A normalnie to ja poganiałam całą rodzinę... Masakra

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów