Strona 60 z 289
Pokaż wyniki od 591 do 600 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Junior Member
    Chaberka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-20 zobacz kalendarz
    Cześć. Chciałabym dołączyć do Waszego grona. To moje trzecie dziecko. Termin na 20 stycznia. Mam już dwójkę 7 i 8 lat, a to kompletna niespodzianka. I to tak na początek.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    Witaj groteska123 i Chaberka powodzenia
    groteska skoro lekarz kazał no to teraz musisz leżeć i odpoczywać.
    ja jakos też jak narazie nie uważam, żeby ciąża (przynajmniej moja) była stanem błogosławionym, mimo iż wyczekana i baaardzo chciana.

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Ja zdałam prawko w styczniu i nie wyobrażam sobie juz życia bez własnego samochodu także trzeba się za to wziąć bo super sprawa co do ciąży bym ciągle spala jutro idę do lekarza po skierowanie na badania dopiero mi wolno te tygodnie lecą coś może dlatego że jestem na L4 pozdrawiam i witam nowe mamusie

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Dzien dobry,

Ja zupełnie odzwyczaiłam się od jeżdzenia i teraz zwyczajnie się boję.
    Ale samochód się przydaje, zwłaszcza przy maluchu watro mieć prawko.

Dzisiaj na szczeście chyba trochę lepiej z moim sampoczuciem, bo ostatnie dni dały mi w kość. Oby tak do wieczora. Może to kwestia zmęczenia, bo dzisiaj lepiej mi się spało.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja mam prawko od 18 roku życia i nie wyobrażam sobie go nie mieć, tak samo własnego auta, szczególnie przy małym dziecku. Jak jest brzydka pogoda ładujemy się do samochodu i pedzimy na basen lub warsztaty dla maluchów. Fajnie jest być pod tym względem niezależną.

Junior Member
    Chaberka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-20 zobacz kalendarz
    Ja zdawałam egzamin w 8 mcu I-ej ciąży mając 28 lat. Musiałam przynieść zaświadczenie, że nie urodzę w trakcie

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    To prawda, prawko i własny samochód to naprawdę wielka wygoda. Tym bardziej na pewno przy dziecku jest to przydatne.
    Dziewczyny jak tam wasze brzuszki? widać już coś?
    mi się wydaje że u mnie lekko widać, ale narazie muszę go maskować bo nie chce żeby jeszcze w pracy wiedzieli

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U mnie nic nie widać, brzuch przyklejony do kręgosłupa Ale z Tymkiem miałam tak samo, ważne, że dzidzia zdrowo rośnie. Może to przez moje tyłozgięcie macicy albo co, głęboko schowana ta fasolka, bo nawet z usg ostatnio był problem

Junior Member Awatar groteska123
    Mieszka w
    Lodz, Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-16 zobacz kalendarz
    Mnie sie wydaje, ze mnie odrobinę wybrzuszylo, chociaz nic na razie nie przytalam :P moze moje urojenie

witam nowe dziewczyny
    ja prawko robiłam 21 lat temu , w klasie maturalnej miałam wypadek samochodowy i przez 7 lat nie wsiadłam do auta nawet jako pasażer. Z dnia na dzień musiałam zacząć jeździć bo zmieniło sie moje stanowisko w firmie oj było ciężko, ale nikomu sie nie przyznałam do takiej przerwy. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez auta zwłaszcza tu na wsi.
    brzuszek już mi trochę widać w jeansy nie wcisnę się chociaż na wadze nic nie przybrałam a tak liczyłam na to że może do 5 msc będę wyglądała normalnie ..... bo na razie wygląda to jak mega wzdęcie haha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów