Strona 59 z 288
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-19 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Cytat Zamieszczone przez Iwonka100 Zobacz posta
    Zwolnienie lekarskie ciążowe lekarz rodzinny wypisal mi na dwa tygodnie bez problemu wpisuje sie wtedy grupe B. Ja juz po obronie jestem Mgr
    Gratulacje!!!!

Ja dzisiaj miałam dzien wolny. Po południu pojechałam do rodziców z Moim a do południa obiad gotowałam i tradycyjnie odsypiałam. Pocieszam sie, że jeszcze 4 dni pracy i wolne a później l4. Wczoraj z moim byłam na zakupach i ten upał mnie dobił. Odpoczynek godzinę i do pracy. Nie narzekałam na te upały ale wczoraj to już było przegięcie z tymi upałami.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    ja się też boję, że nudności i mdłości wrócą jeszcze i że to jeszcze nie koniec tych przykrych objawów....najgorsze właśnie że ciężko wytrzymać tak w te upały...
    hmm nie mam mdłości od tygodnia i nawet nie pomyślałam, że to cholerstwo może się jeszcze pojawić .... nie strasz mnie nawet

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Dzień dobry, ja też myslałam, ze będzie się poprawiać, ale znów drugi dzień czuję się gorzej.
    Dzisiaj w koncu syn poszedł do przedszkola i chyba zwyczajnie będę sie lenić.
    Kiepsko spałam w nocy i zmęczona jestem niemiłosiernie.

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jakoś czas szybko leci, jutro juz 13 tydzień zaczynam.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    To prawda czas leci nieubłaganie szybko. Jeszcze nie dawno był maj starania a tu już praktycznie lipiec i wakacje.
    U mnie ostatnie wakacje we dwójkę za rok już będzie nas trójka

jak się czujecie mamy? ja za trzy dni mam wizytę, już doczekać się nie mogę, staram się nie wsłuchiwać w siebie za mocno, nie doszukiwać się nie wiadomo czego. Chociaż dzisiaj po nocy po sikaniu miałam na papierze lekko brązowy kolor, ale nie boli mnie brzuch ani nic z tych rzeczy. Tak sobie myślę, że może dlatego że dosyć mocno przetrzymałam w nocy i rano pęcherz.
    Mam nadzieję, że maleństwo rośnie

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U mnie bez zmian, czyli bardzo dobrze:-) Synek się tak stesknil u babci, że nie odstępuje mnie na krok, przytula się i daje buziaki, słodki jest, ciekawe jak długo hehe:-) Fajnie tak odpocząć od dziecka 2 dni, potem jest się lepsza matka, jak się człowiek trochę steskni:-)

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześ dziewczyny U mnie jak zwykle brak czasu na cokolwiek wczoraj myślałam że mi głowa pęknie ale dziś już na szczęście jest lepiej
    Nati to już nie długo do wizyty Ja mam dopiero 22 lipca
    Muszę podzwonić i się na kurs prawa jazdy zapisać A jakoś nie mam siły...Ale zaraz będę miała jej coraz mniej więc pasuje się za to zabrać w końcu...
    No nic uciekam robić naleśniki bo mężuś sobie dziś zażyczył
    A dziś jego dzień bo ma urodzinki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Ja dzisiaj wegetuję. Nie mam na nic siły. A zaraz po dziecko trzeba iść.. :/

Junior Member Awatar groteska123
    Mieszka w
    Lodz, Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-16 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny, u mnie 12 tydzien ciezkiej ciązy (11 tyg + grosze), termin na 16.01 :P. W 8 tc trafilam do szpitala z krwawieniem (krwiak 24x15 mm) i niestety mam "areszt domowy" strasznie dobijający, szczególnie ze mieszkam sama i czekam jak na szpilkach na usg prenatalne za tydzien..

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Nie zazdroszczę tego aresztu.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów