Strona 47 z 192
Pokaż wyniki od 461 do 470 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Cześć.
    Witam sie z Wami po maratonie całym. Oliwka mi się pochorowała. Anginę złapała. Do tego w tym tygodniu dużo pracy. Narzeczony pojechał do Krakowa na jakąś delegację... Więc nie wiem w co ręce włożyć. Gdyby nie moja siostra to bym chyba nie dała rady.
    No ale w poniedzialek narzeczony juz wraca i bedzie latwiej.

Co do karmienia to ja rowniez nie wyobrazam sobie karmic dłużej niz pol roku. Byloby to dla mnie dziwne. No ale to juz chyba zalezy od kobiety i dziecka.

Apetyt mi ostatnio zmalal do minimum. Jem bo muszę. Mam nadzieję ze za niedlugo sie to zmieni.
    Pedze dalej do córeczki. Trzymajcie sie, a ja będę Was tu podczytywac

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    joanna286

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-07 zobacz kalendarz
    Witajcie ! Mam taki problem,że wogóle nie mogę się załatwic, jestem w 11 tyg. ciąży lekarz przepisał mi Raphacholin forte ale nic nie pomaga, zaczęłam też pić herbatkę z kopru włoskiego ale też nic. Czy to normalne ? Czy jest coś co mi pomoże ? to moja pierwsza ciąża i bardzo się boję a wizyta dopiero za 2 tyg

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez joanna286 Zobacz posta
    Witajcie ! Mam taki problem,że wogóle nie mogę się załatwic, jestem w 11 tyg. ciąży lekarz przepisał mi Raphacholin forte ale nic nie pomaga, zaczęłam też pić herbatkę z kopru włoskiego ale też nic. Czy to normalne ? Czy jest coś co mi pomoże ? to moja pierwsza ciąża i bardzo się boję a wizyta dopiero za 2 tyg
    Joanna spróbuj wypić rano przed śniadanie szklankę przegotowanej wystydzonej wody. Mi tez bardzo pomagają suszone śliwki. Jedz dużo owoców. Pij też dużo wody
    Ja takie problemy mialam w pierwszej ciazy. Teraz jak narazie nie narzekam. Musialam tylko odstawić czekoladę.
    Ostatnio edytowane przez to.ja ; 18-06-16 o 23:29

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Agata wszystko w zasadzie zależy jaka szkoła rodzenia, ja zainwestowałam 500zl i chodziłam bite 2 miesiące, zajęcia 2 razy w tygodniu (zajęcia ruchowe na piłkach, oddychanie, relaks+ wykłady razem z mężem). Mieliśmy przeróżne ćwiczenia jak pielęgnować noworodka, kapalismy interaktywne bobasy, ubieralismy itd., cwiczylismy z poduszkami różnego kształtu pozycje do karmienia, masaż shantalla itp. Byliśmy bardzo zadowoleni i faktycznie nic nas ani w trakcie porodu ani po powrocie ze szpitala nie zaskoczyło. Bez problemu sama zajęłam się od razu małym, bez strachu, jakoś tak intuicyjnie, nikt nam nie pomagał. Także wszystko zależy jaka szkoła rodzenia, moja była super, znajomi poszli na NFZ na jakąś taką weekendowa i prawie nic się nie dowiedzieli.
    W dodatku położna była że szpitala, w którym chciałam rodzic, więc miałam wycieczkę po porodowce, oprowadzila mnie wszędzie, wiedziałam jak to wszystko wygląda, przez co też mniej stresu.
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 19-06-16 o 09:54

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    jak się czujecie?
    ja coraz lepiej (odpukać w nie malowane;p) mdłości tylko rano, później jest lepiej

ja o szkole rodzenia jeszcze nie myślę, chociaż nie mam zielonego pojęcia jak się obchodzić z noworodkiem, wszystko jest dla mnie nowe więc taka szkoła pewnie by i mi się przydała.

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Krwiak! Krwiak! Krwiak!
    Mam już go dosyć!
    Drugi krwotok za nami. Już było lepiej, zrobiliśmy krok do przodu a dzisiaj... w jednej chwili cofneliśmy sie o dwa kroki w tył!

Jestem w szpitalu, sama na sali. Pusto tu.. biało i wszystko mnie przeraża. Żeby chociaż był telewizor to zabiłabym tę głuchą cisze..

Co trochę slysze jak placza noworodki... serce mi sie sciska bo moje dziecko ma znikome szanse na przezycie... odkleila sie kosmowka na 1/2 dlugosci...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mani_a Zobacz posta
    Krwiak! Krwiak! Krwiak!
    Mam już go dosyć!
    Drugi krwotok za nami. Już było lepiej, zrobiliśmy krok do przodu a dzisiaj... w jednej chwili cofneliśmy sie o dwa kroki w tył!

Jestem w szpitalu, sama na sali. Pusto tu.. biało i wszystko mnie przeraża. Żeby chociaż był telewizor to zabiłabym tę głuchą cisze..

Co trochę slysze jak placza noworodki... serce mi sie sciska bo moje dziecko ma znikome szanse na przezycie... odkleila sie kosmowka na 1/2 dlugosci...
    Mani_a trzymaj sie! Nie trać nadzieji.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Witajcie :-)
    Luna życzę coreczce szybkiego powrotu do zdrowia.
    Nati mnie znowu często mdli. Wymioty na szczęście rzadko się zdarzają.
    O szkole rodzenia nawet nie myślałam. Nie sięgam tak daleko myślami. Jednak sprawdzę czy w okolicy jest u mnie taka szkoła.
    Co do karmienia piersią to ja pewnie chciałabym długo dzidzie. Opierając sie na waszym doświadczeniu to jednak wszystko będzie zależało od dziecka i jego gryzienia.

Dziewczyny pisalyscie o becikowym. Czy dr musi wydać mi jakieś zaswiadczenie i gdzies juz bede musiala coś złożyć?

Ja jutro mam wolne. Po 3 dniach pracy czas na odpoczynek. No i jutro tez jade na wizytę do ginekolog. Mam nadzieję, ze w końcu usłyszę mojego dzidziusia. No i wiadomo juz sie denerwuje, oby wszystko było dobrze.

Miłego wieczoru dziewczyny :-*

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    do szkoły rodzenia to chyba sie zapisuje w 6-7 miesiącu ciąży.
    ja byłam weekend poza warszawa, super spedzialm czas i w ogóle mnie nic nie bolało, nie dokuczało, naprawdę super.
    juz wrócilismy do domku i oczywiście do ścisłej diety, na wyjeździe sobie troche folgowałam, ale oczywiście bez przesady,
    tylko w podróży (5h w autokarze) spuchłam jak nie wiem co, stopy wieksze 3-krotnie. dopiero po nocy zaczyna byc widac kostki. ale to chyba normalne.

ja mam w czwartek konsultacje onkologiczną i teoretycznie ma obejrzec juz zrobione zdjecia usg, ale mam nadzieje, że sam mi zrobi bo bym chciala zobaczyc moja Fasolkę i upewnic sie, że wszystko w porzadku. jestem na usg na 12 lipca zapisana - juz nie moge sie go doczekac!!!!

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    to.ja wszystkie dokumenty odnośnie becikowego składa się już po porodzie, ważne, żeby lekarz założył Ci kartę ciąży przed 10tym tygodniem. Do becikowego będzie Ci potem musiał wypisać zaświadczenie, że prowadził ciążę właśnie przed tym 10. tygodniem, tylko wtedy masz szansę na wypłatę kasy. Teraz jest sporo różnych wymogów, w tym próg dochodowy na osobe, nie pamietam ile, ja nie dostałam kasy właśnie przez to. Zarobki brane pod uwagę będą pewnie z 2015 roku, bo jesli dziecko rodzi się do marca 2017 to 2015, nie dam głowy, ale z tego co pamiętam, jak składałam papiery na Tymka, to tak to wyglądało. Tymek urodził się marzec 2015 i dochody z 2013 chcieli.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów