Strona 46 z 192
Pokaż wyniki od 451 do 460 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Jestem po wizycie jakoś dałam rade dotrzec. Słyszałam bijace serduszko - ale czad super. Wyniki dobre grupa krwi Rh + także tez dobrze. Umówiłam się teraz na genetyczne. Juz nie moge sie doczekać kiedy podjrze maleństwo

2. dzieckozakupy.pl
    Happy Mama cieszę się że wszystko przebiegło pomyślnie

Cytat Zamieszczone przez Happy Mama Zobacz posta
    Jestem po wizycie jakoś dałam rade dotrzec. Słyszałam bijace serduszko - ale czad super. Wyniki dobre grupa krwi Rh + także tez dobrze. Umówiłam się teraz na genetyczne. Juz nie moge sie doczekać kiedy podjrze maleństwo
    hej happy mama :P zazdroszcze ci do mnie przyszedl list ze szpitala i melduje ze za tydzien mam 1 wizyte u poloznej, a w polowie lipca 1 usg wiec sobie jeszcze poczekam... dziewczyny a jak jest w polsce z badaniami na syndrom Downa i edwardsa ? badaja wszytskie kobitki czy tylko te starsze ? Ja moge miec wykonane za darmo takie badania jesli wyraze zgode

Cytat Zamieszczone przez ana27p Zobacz posta
    hej happy mama :P zazdroszcze ci do mnie przyszedl list ze szpitala i melduje ze za tydzien mam 1 wizyte u poloznej, a w polowie lipca 1 usg wiec sobie jeszcze poczekam... dziewczyny a jak jest w polsce z badaniami na syndrom Downa i edwardsa ? badaja wszytskie kobitki czy tylko te starsze ? Ja moge miec wykonane za darmo takie badania jesli wyraze zgode
    ja z racji wieku ( 38) mam darmowe te badania i własnie 13VII będa wykonane. Przed 35 chyba trzeba za nie płacić. Koszt nieinwazyjnych badań prenatalnych waha się od 200-700 zł zaś za inwazyjną diagnostykę prenatalną trzeba zapłacić już około 1 500 zł.

Ja mam 26 lat i zapisałam się na usg genetyczne, prywatnie. Mają zbadać przezierność karkową i wykluczyć zespół Downa. Ile kosztuje dowiem się po wizycie.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Agata na takie badanie specjalnie się umówiłas do innego lekarza? Ja całą diagnostykę będę miała wykonana przez mojego lekarza prowadzącego za tydzień. Cieszę się w sumie, że chodzę prywatnie, 150 zł za wizytę to nie majątek, a faktycznie przebadana jestem wzdłuż i wszerz:-) Cieszy mnie jeszcze fakt, że mój ginekolog ma usg z 3D, tego też nie będę musiała robić dodatkowo, tylko wszystko na jednej wizycie, cena jest cały czas taka sama.

Karoll88 tak zapisałam się do innego lekarza. Doktor do której wcześniej chodziłam nie ma uprawnień do takich badań. Poza tym jej specjalność to niepłodność więc poleciła mi lekarza który prowadzi ciążę i pracuje w szpitalu w którym chcę rodzić. Zawsze to jakiś komfort psychiczny jeśli ma się świadomość że lekarz prowadzący pojawi się na wizycie kiedy będę na oddziale przed czy po porodzie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Agata jasne, ja też mam lekarza że szpitala, w którym chce rodzic. W poprzedniej ciąży było podobnie, aczkolwiek moja lekarka akurat miała urlop, ale miałam znajoma położna że szkoły rodzenia, dogladala mnie na oddziale i miło wspominam ten czas:-)

Karoll88 czy według Ciebie warto się zapisać do szkoły rodzenia? Wiem że tam nie tylko uczą jak oddychać i się relaksować w czasie porodu ale też jak zajmować się noworodkiem. Pomogło Ci to wszystko przetrwać poród i pierwsze dni z dzieckiem?

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hejka, doczytuję Was ale czy dam radę??

ania, co do karmienia jestem tego samego zdania co Ty, nie wyobrażam sobie karmić chodzącego już malca, który w dodatku ma już ząbki. Miałam taką znajomą, która karmiła 3-letnią córkę, chociaż słowo "karmiła"jest dla mnie nieco wymuszone, bo był to bardziej rytuał czy przyzwyczajenie.
    Dziewczynka na dworze podbiegała, odchylała mamie bluzkę i piła..
    Dla mnie nie do pomyślenia, z całym szacunkiem do naturalnego karmienia.
    Ja swoich malców karmiłam max. 6 miesięcy i tak też zamierzam tym razem

Pryszcze na dekolcie, mam tak samo..
    Jak u Was z apetytem?? U mnie jakby się zmniejszył ..
    Synek?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów