Strona 45 z 192
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Mfk ja myślę właśnie tak jak Karoll. Dla mnie pół roku to bardzo dużo , Nikolke udało mi się karmić tylko dwa tygodnie niestety Półroczne dziecku je już nie tylko mleczko, nie wyobrażam sobie karmić np chodzącego dziecka albo takiego dużego które je już wszystko.
    Iwonka gratulacje serduszka
    Witam nową mamusi
    Ja już uciekam spać bo oczy mi się zamykają
    Miłej nocki

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez to.ja Zobacz posta
    Mieszkałam rok w mieście i wystarczyło mi to. Przeszkadzało mi to, ze ja sąsiadów slyszalam a oni mnie jak głośniej odezwalam sie. Wolę swój dom, świeże powietrze, w domu robię co chcę. Co tam, ze sasiedzi wszystko wiedza o siasiadach. Wolę wiejskie klimaty.
    a ja myślałam jako mieszczuch , ze na wsi spokój i cisza . Ale gdzie tam !! psy szczekają w nocy, koguty rano dają czadu, w dzień zawsze jakiś sasiad wymyśli sobie ze trzeba coś koło obejścia porobić typu rąbanie drzewa, szlifowanie, ciecia wszystkiego co wpadnie w łapy, tłuczenie sie młotkiem. A weekendy to już jest wyścig kosiarek !! im głośniej tym lepiej + dłubanie przy pojazdach mechanicznych w akompaniamencie muzy typu umpcy umpcy . Sielanka taka

To ja, współczuje Ci takich tekstów rzucanych przez Twoją teściową. W końcu sama jest matką więc powinna Cię wspierać a nie rzucać kłody pod nogi.
    Też jestem w 11 tc. Jeszcze tylko dwa i minie 3 miesiące Wczoraj czułam dyskomfort w dole brzucha, który sięgał aż do pachwin. Chyba dzidziuś się rozpycha i robi sobie więcej miejsca. To moja pierwsza ciąża więc lenie się ile mogę.

Ja dzis ide do lekarza i bede podglądać maja dzidzie co u niej juz nie moge sie doczekać jestem dzis tak słaba ze ledwo zyje tez tak macie? W dodatku w badaniach wyszła mi lekka anemia ...

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    witam happy mama daj znać po wizycie jak tam dzidzia. Ja ledwo żywa jestem od półtora tygodnia mniej więcej. Nic mi się nie chce robić, leże, śpie i mam mdłości. Dzisiaj niestety ale pierwsze ranne wymioty były...

tilija w sumie to lepsze niż mieszkanie w bloku z wielkiej płyty gdzie sąsiadów słychać na każdym kroku ;p jak się kłócą i inne rzeczy robią.
    mi się marzy mieszkać na obrzeżach dużego miasta we własnym domku a co tam pomarzyć sobie można ;p

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    koniczynka a u mnie jest odwrotnie, ranki są okropne po prostu i tak do południa mdłości, nudności, osłabienie itp.
    dzięki bardzo za radę spróbuję może tego wapna

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    a ja myślałam jako mieszczuch , ze na wsi spokój i cisza . Ale gdzie tam !! psy szczekają w nocy, koguty rano dają czadu, w dzień zawsze jakiś sasiad wymyśli sobie ze trzeba coś koło obejścia porobić typu rąbanie drzewa, szlifowanie, ciecia wszystkiego co wpadnie w łapy, tłuczenie sie młotkiem. A weekendy to już jest wyścig kosiarek !! im głośniej tym lepiej + dłubanie przy pojazdach mechanicznych w akompaniamencie muzy typu umpcy umpcy . Sielanka taka
    Kiedy mieszkałam na wsi, do kompletu miałam jeszcze kumkanie żab po nocach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez Happy Mama Zobacz posta
    Ja dzis ide do lekarza i bede podglądać maja dzidzie co u niej juz nie moge sie doczekać jestem dzis tak słaba ze ledwo zyje tez tak macie? W dodatku w badaniach wyszła mi lekka anemia ...
    Ale że hemoglobina niska, czy jeszcze jakiś wynik na to wskazuje? Moja hemoglobina jest ciut poniżej normy i trochę się tym martwię...

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    [QUOTE

Witam serdecznie nowe Styczniówki 2017!
    Witam Cię Oluchna, gratuluję ciąży Chyba jesteśmy we dwie "potrójnymi" mamami. Napisz, w jakim wieku masz dzieciaczki
    [/QUOTE]

Córka jutro konczy 14 lat, a synek ma 2,5 roku. . Czas leci jak szalony.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja mam hemoglobiny 14,5, więcej niż w pierwszej ciąży. Jestem zaskoczona, bo myślałam, że będzie kiepsko. Jak urodziłam Tymka miałam hemoglobiny 6 i utrzymywała się na takim poziomie prawie 3 miesiące.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów