Strona 44 z 192
Pokaż wyniki od 431 do 440 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    ania1005 - o kurcze, chcesz tylko pół roku karmić piersią? moja siostra pierwsze dziecko karmiła 1,5roku, drugie już 2,5 leci i nie wiem kiedy przestanie. jak Bozia da to ja tez chciałabym karmic, a jak długo to tez przepuszczam, ze ze 2 lata.

iwonka100 mnie strasznie juz 2 tygodnie brzuch boli, ale konsultowałam to juz z kilkoma osobami, każdy mówi, że to jest normalne. wiec im wierzę

ja na usg czekam do 12.07. juz nie moge sie doczekac znowu zobaczyc to cudo
    bardzo chcę zobaczyc czy wszystko bedzie ok. juz wtedy bedzie 12 tydzin

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    mfk- obyś miała racje z tymi bólami a w którym tyg jesteś?

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Iwonka100 Zobacz posta
    mfk- obyś miała racje z tymi bólami a w którym tyg jesteś?
    lekarz mówi, ze 7 ale z om to 8

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny tak mnie spryszczylo na dekolcie ze masakra mam to od początku niczym nie smaruje bo nie wiem czym ale okropnie to wyglada i ciągle są nowe krostki któraś z was też tak ma?

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Iwonka mam to samo;p dekolt w kropkach...nic głośno nie mówiłam , bo myślałam że taka moja może uroda albo coś mnie podrażniło.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    i też niczym nie smaruje ani nic, bez zgody lekarza w ciąży nic nie zażyję ani nie posmaruję

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    U mnie z samopoczuciem jest generalnie tak, że rano jestem niczym młoda bogini, a im dalej, tym gorzej
    Dzisiaj brzuch mnie zaczął boleć po południu, podejrzewam, że od zbyt dużej porcji pierogów leniwych - okraszonych masełkiem i cukrem... Od dłuższego czasu staram się zdrowo odżywiać i być może mój organizm odzwyczaił się od takich "specjałów". Ale problem w tym, że mam absolutny wstręt do mięsa i tak kombinuję, co jeść na obiad. Najlepiej mi wchodzi poranna owsianka i potem owoce wszelakie... Ale teraz już piąta godzina leci, jak nic nie zjadłam. A w lodówce i melon, i czereśnie, i galaretka z truskawkami! No i jeszcze 4 kg truskawek, które zamierzam zamrozić. Na szczęście wymagają już tylko włożenia do woreczków i do zamrażalnika.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    i też niczym nie smaruje ani nic, bez zgody lekarza w ciąży nic nie zażyję ani nie posmaruję
    Wapna calcium spróbuj. Musi być bezpieczne, bo codziennie piję (alergia).

U mnie dla odmiany cera się poprawiła i nawet mnie nie wypryszcza po mleku i pomidorach (a mam na nie uczulenie i normalnie ich unikam, bo reaguję na nie jw.)

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    mfk powiem Ci, że pół roku, to nie jest "tylko" pół roku, ale "aż", rok to już jest naprawdę górna granica. Moje dziecko odstawilo się samo, nie wyobrażam sobie karmić 2 latka, bo nie ma w tym nic ze słodkiego widoku dzidziusia ssacego pierś. Poza tym dziecko w tym wieku je już wszystko i takie długie karmienie działa już tylko destrukcyjne na matkę, w dodatku ciężko oduczyc takiego dużego smyka, bo zaczyna wymuszac. Moja serdeczna przyjaciółka zapedzila się właśnie w kozi róg z karmieniem, młody mając 2,5 roku pobiegał, zrywal jej koszulke i szukał piersi, przeszła naprawdę horror z odstawieniem. Mój Tymek odstawil się w nocy sam, w dzień ograniczyłam go ja, jak tylko zauważyłam, że zaczyna zaglądać mi do dekoltu, to była dla mnie czerwona lampka, by to skończyć. Karmienie piersią to naprawdę mnóstwo wyrzeczeń i często walka o pokarm, dlatego też uważam, że pół roku to też jest dobry wynik i sama nie wiem czy z dwójka małych szkrabow zdecyduje się cały rok karmić to drugie, zobaczymy:-)

Witam

Cześć dziewczyny dołączam do Was termin mam na 26 stycznia tak wiec jestem w 8tygodniu. To moja pierwsza ciąża. Widziałam juz serduszko a jutro kolejna wizyta. Nie mogę sie doczekać ! Jestem na duphastonie z powodu jakiś tam drobnych plamien ok 6 tygodnia. Nie mam żadnych objawów poza tym ze jest mi trochę słabo i mam mało sił.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów