Strona 43 z 192
Pokaż wyniki od 421 do 430 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Karoll88 też bym chciała karmić i też maksymalnie do roku czasu. Domyślam się, że już przy ząbkach to mogło nieźle boleć ;p

tilija możliwe że coś w tym jest, że ciągnie nas tam skąd pochodzimy. Tak czy siak Kraków jest piękny i ma to "coś".

mi to w ogóle ciężko jeść, żadne picie mi nawet nie smakuje.
    coś czuję, że u mnie w pracy jak powiem że jestem w ciąży to też nie będą zadowoleni.
    kurczę to tylko ja karty nie mam jeszcze założonej?
    jak pójdziesz na wizyte z wszystkimi wynikami to Ci założy, od razu wszystkie wyniki w tej karcie uzupełni, bo zakładac kare na pusto to moze bez sensu

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    ja si edzisiej po raz kolejny na służbie zdrowia zawiodłam, kolejki w ch*j długie. ma skierowanie prywatne do szpitala, a prywatnego nie chca przyjąć, wiec szpital prywatny wyssie sporo z mojego portwela.
    heh... najpierw człowiek sie tak długo stara o dzidzie a później sie okazuje ze cos jest nie tak i stresu tyle a i pomocnej dłoni nikt nie wyciagnie.
    jaki kolwiek telefon na nfz dzis wykonalam to ciagle na mnie krzyczeli. matko co to jest, czy oni tam sa za darmo?! to ich praca. prywatnie to co 5 minut pytaja czy wszystko w porządku i czy moga jakoś mi pomóc.
    heh... za darmo to ci nawet nikt dzien dobry ni eodpowie.
    smuteczek ;(

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Hejka! Też jeszcze nie mam karty założonej. Skończył mi się 10-ty tydzień i zaczął 11-ty. W poniedziałek idę na wizytę z wynikami badań i wtedy dopiero, po wszelkich pomiarach, założą mi kartę ciąży. Na razie doktor tylko w dokumentacji wszystko skrupulatnie odnotował (bo w końcu do becikowego będzie potrzebne zaświadczenie o wizycie przed 10 tygodniem).

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Hejka! Też jeszcze nie mam karty założonej. Skończył mi się 10-ty tydzień i zaczął 11-ty. W poniedziałek idę na wizytę z wynikami badań i wtedy dopiero, po wszelkich pomiarach, założą mi kartę ciąży. Na razie doktor tylko w dokumentacji wszystko skrupulatnie odnotował (bo w końcu do becikowego będzie potrzebne zaświadczenie o wizycie przed 10 tygodniem).
    11 tydzien, to brzmi poważnie juz
    u mnie 7 dopiero

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    mfk niestety taka jest nasza służba zdrowia.
    koniczynko i jak się czujesz w tym 11 tygodniu?

ja właśnie leże, mam mdłości....

Senior Member Awatar aaaishaaa
    Mieszka w
    Krapkowice
    O mnie
    Podwójna mama dwóch córeczek
    Dziewczyny przepraszam, za spam, ale zbieram pieniądze dla chorej Zosi, każda złotówka się liczy, jak byście chciały pomóc:
    https://www.siepomaga.pl/r/pomocdlazosi

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U mnie też już 11 leci, za chwilę 12, szybko jakoś to mija. W pierwszej ciąży mi się dluzylo, teraz nie mam czasu się zastanawiać i co chwile odliczać:-)

nati89 ja też uwielbiam Kraków, tam mi się mój mąż oświadczył, stąd duży sentyment:-) Romantycznie na nas działa, byliśmy w kwietniu pierwszy raz bez Tymusia i podejrzewam, że nasze drugie dziecko też się akurat poczęło w Krakowie, hehe;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    mfk niestety taka jest nasza służba zdrowia.
    koniczynko i jak się czujesz w tym 11 tygodniu?

ja właśnie leże, mam mdłości....
    mnie boli brzuch, ale w sumie to moja jedyna dolegliwość wiec w sumie ciesze się ze jest. to tak sobie myślę, że coś tam sie dzieje, rozciąga, napręża przgotowuje sie

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny Na nic jak zwykle nie mam czasu ale czytam Was regularnie tylko nie zawsze dam rady napisać.
    Ja już łazienke i kuchnie posprzątałam, obiadek przygotowałam i nawet w odwiedzinkach u koleżanki z Nikusią byłyśmy
    Miałam dzisiaj zamiar uczyć Nikolke sikać na nocnik Pozasłaniałam łóżka folią budowlaną i ubrałam jej same majtusie w ciągu dwóch godzin zdążyła mi obsikać wszystkie 5 par majtek posikać nasze łóżko( ale na szczęście była ta folia) i oczywiście ściągnąć folie z swojego łóżeczka i je również posikać.już mam dość ubrałam jesj z powrotem pampersa
    Nati mi się w ogóle kraków nie podoba może dlatego że mieszkam nie daleko
    u mnie też już 11 tydzień leci. Mi też tak ta ciąża ucieka że nawet nie wiem kiedy.mam tyle rzeczy do zrobienia przed urodzeniem dzidzi że nie wiem jak dam rade
    Karoll zazdroszczę tego karmienia też bym strasznie chciała drugie karmić ale tak maks do pół roku.
    Miłego dnia dziewczynki

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny wczoraj byłam na usg widziałam serduszka jestem bardzo szczęśliwa ale musze się oszczędzać bo doktor zauważył małego krwiaczka przy wejściu do pochwy i oprócz duphastonu dal mi jeszcze luteine "dowcipnie" martwią mnie też bóle brzucha nie pamiętam czy w pierwszej tez tak miałam i te mdłości oby było ok

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów