Strona 42 z 192
Pokaż wyniki od 411 do 420 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar kasiens
    Mieszka w
    Działdowo
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-12-28 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie mamusie!
    Sama jestem grudniówką, ale zajrzałam do was bo może któraś z was bierze Femibion natal 1. Musiałam przejść już na 2 zostało mi więc 27 tabletek, z którymi nie mam co zrobić. Może którejś z was by się przydały? W razie czego prosze o kontakt przez priv.
    Pozdrawiam i rośnijcie zdrowo

2. dzieckozakupy.pl
    hej dziewczyny , mam nadzieje ze wszystkie zdrowe u mnie lekkie przeziebienie, podczytuje ze wszytskie juz po badaniach a u mnie nic, hehe, z tego co wiem w uk nie robia badan na cukier, tokspolazmozy itp generalnie nikt sie ciaza nieprzejmuje weekend i pon strasznie sie zle czulam, bol glowy i z tego az mi bylo niedobrze. ale teraz z powrotem ok

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    tilja strasznie lubię takie pozytywne historie
    życie pisze różne scenariusze, nawet nie powiedzielibyśmy że nas pewne rzeczy spotkają a jednak
    uważam, że warto w życiu ryzykować. We wszystkim

mi się wydaje, że nam się nigdy nie dogodzi tak do końca, mamy to a chcemy tamto i odwrotnie (akurat tu mam na uwadzę, małe i duże miasta). Każdy wybór ma swój urok

tak mnie wzięło na te duże miasta, dużo anonimowych pędzących gdzieś ludzi, dużo wszechobecnej kultury, obcowania....może dlatego że od jakiegoś czasu siedzę w domu na urlopie, mało kontaktu z ludźmi bo ciągle źle się czuję i nie mam siły na żadne wyjścia. Mój M też ciągle w pracy.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    mfk Karmilam okrągły rok, dla mnie to długo. Dłużej sobie nie wyobrażałam, było to już dla mnie męczące pod koniec (Tymek miał 8 zębów i kąsał tak, że widziałam wszystkie gwiazdy, w dodatku miał z tego frajdę), poza tym kręgosłup mi wysiadal bo duży chłop z niego:-)

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie!

Ja też juz po badaniach. Wczoraj odebralam wyniki a w poniedziałek wizyta i dowiem się wszystkiego.
    Mdłości mnie juz trochę przeszły ale dalej ostrożnie podchodze do jedzenia. Wreszcie znalazłam herbatę, ktora mogę pić do oporu: żurawina z hibiskusem :-P No pycha! A w pracy to juz coraz częściej ide na zaplecze i ok. 20min muszę sobie po kimać, bo inaczej jestem nie do życia .
    Mi kartę założyła od razu na pierwszej wizycie.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    to.ja--> super że u Ciebie lepiej u mnie dwa ostatnie dni były super, a dzisiaj od rana wiszę i modlę się do toalety a już zaczynałam się cieszyć że najgorsze minęło.

Ja kartę ciąży miałam założoną równo w 6 tyg ciąży.

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    tilja strasznie lubię takie pozytywne historie
    życie pisze różne scenariusze, nawet nie powiedzielibyśmy że nas pewne rzeczy spotkają a jednak
    uważam, że warto w życiu ryzykować. We wszystkim

mi się wydaje, że nam się nigdy nie dogodzi tak do końca, mamy to a chcemy tamto i odwrotnie (akurat tu mam na uwadzę, małe i duże miasta). Każdy wybór ma swój urok

tak mnie wzięło na te duże miasta, dużo anonimowych pędzących gdzieś ludzi, dużo wszechobecnej kultury, obcowania....może dlatego że od jakiegoś czasu siedzę w domu na urlopie, mało kontaktu z ludźmi bo ciągle źle się czuję i nie mam siły na żadne wyjścia. Mój M też ciągle w pracy.
    tylko co będzie jeśli zatęsknisz za małomisteczkowym klimatem ?? Podobno ciągnie wilka do lasu czyli do miejsc z których sie wywodzi haha. Mnie dopada tęsknota za miastem i już się ciesze , że jedziemy na tydzień do Krakowa i na "wianki krakowskie" . Boję sie tylko tych 7h w aucie . Ale spotkanie po 4 msc z Rodzicami , Siostrą i znajomymi trochę mi tą podróż wynagrodzi mam nadzieję . Generalnie od 15 maja czuję sie jak na wielkim kacu + @ czyli mdłości, kłopoty trawienne, śpiączka, brak mocy + bóle okresowe - kto powiedział , że ciąża to stan błogosławiony ???

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mani_a - mijemy nadzieję, że szybko przejdą nam mdłości.
    Jak mi karte zakladala to mnie byl 7tc i 2dc.
    Dzisiaj kapnelam sie, ze to juz 2 miesiąc sie kończy. Ale fajnie! Ten 3 miesiąc to jest jak dla mnie najbardziej stresujacy, bo albo bedzie albo nie.
    A tez tak macie, ze w pracy nie możecie jeść? Bo u mnie to sie powoli robi norma. W pracy mam największe mdlosci i słabo mi jest. Na 8h to tylko jeden mały posiłek spozywam, bo odrzuca mnie od wszystkiego.

A wracając do tematu jeszcze rozmów o ciąży. To ja w pracy nie mam sobie za bardzo z kim pogadać, bo mam 6 facetów. Ogolnie to 5 z nich jest wyrozumialych wobec mojego stanu a 1 to mnie doprowadza do szału. Ciągle mam odcinki z jego strony, w większości chodzi o to, ze pewnie dla kasy dziecko sobie zrobiłam. On jako jedyny nie wie, ze byłam w ciazy i chyba nawet jakby sie dowiedział to pewnie by to nic nie zmieniło. A ogolnie to wśród znajomych nie mam nikogo w ciazy ale z moim z moja mama zawsze mogę sobie pogadac. Moj tylko nie może tego zrozumieć, ze teraz moglabym spać na okrągło ;-) Problem mam tylko z teściową, która mi wypomina, że nie donosilam poprzedniej ciąży. Tradycyjnie juz mi zadała pytanie czy ta ciążę mam zamiar donosic. I jak tu człowiek ma byc spokojny.
    Ale się rozpisalam... Wybaczcie :-)

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    tylko co będzie jeśli zatęsknisz za małomisteczkowym klimatem ?? Podobno ciągnie wilka do lasu czyli do miejsc z których sie wywodzi haha. Mnie dopada tęsknota za miastem i już się ciesze , że jedziemy na tydzień do Krakowa i na "wianki krakowskie" . Boję sie tylko tych 7h w aucie . Ale spotkanie po 4 msc z Rodzicami , Siostrą i znajomymi trochę mi tą podróż wynagrodzi mam nadzieję . Generalnie od 15 maja czuję sie jak na wielkim kacu + @ czyli mdłości, kłopoty trawienne, śpiączka, brak mocy + bóle okresowe - kto powiedział , że ciąża to stan błogosławiony ???
    Mieszkałam rok w mieście i wystarczyło mi to. Przeszkadzało mi to, ze ja sąsiadów slyszalam a oni mnie jak głośniej odezwalam sie. Wolę swój dom, świeże powietrze, w domu robię co chcę. Co tam, ze sasiedzi wszystko wiedza o siasiadach. Wolę wiejskie klimaty.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Karoll88 też bym chciała karmić i też maksymalnie do roku czasu. Domyślam się, że już przy ząbkach to mogło nieźle boleć ;p

tilija możliwe że coś w tym jest, że ciągnie nas tam skąd pochodzimy. Tak czy siak Kraków jest piękny i ma to "coś".

mi to w ogóle ciężko jeść, żadne picie mi nawet nie smakuje.
    coś czuję, że u mnie w pracy jak powiem że jestem w ciąży to też nie będą zadowoleni.
    kurczę to tylko ja karty nie mam jeszcze założonej?
    Ostatnio edytowane przez nati89 ; 16-06-16 o 11:26

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów