Strona 41 z 192
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    No widzisz, u nas każdy musiał czekać na swoją kolej...
    Kartę dopiero lekarz mi założy na następnej wizycie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mi lekarz kartę ciąży założył już na drugiej wizycie. Odebrałam dzisiaj wyniki i są książkowe. Zawsze miałam dobre, ale sądziłam, że po takim długim karmieniu piersią mojego smyka itd. nie zdążę się zregenerować i będą gorsze, a jednak miła niespodzianka
    Ja z racji tego, że doskonale się czuję w ciąży i w poprzedniej było podobnie nigdy nigdzie nie weszłam poza kolejką, po 1. zawsze się krępowałam, nie potrafiłam się tak po prostu "wepchnąć", a po 2. bardzo rzadko (nawet jak byłam już w 8-9 miesiącu) zdarzało się, by ktoś zaproponował, że mnie przepuści.
    Pewnie gdybym miała mdłości lub inne dolegliwości zrobiłabym inaczej, a w mojej sytuacji zawsze sobie spokojnie poczekałam, wczoraj też było 8 osób przede mną w laboratorium, ale poszło takim ekspresem, że bez problemu chwilę poczekałam

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    mi glukoza strasznie skoczyla w ciazy. wiec musze uważać co jem.

ja zostalam tak wychowana, że zawsze sie ustepuje starszym, kobietom w ciazy z dziecmi, wiec dla mnie to jest coś co sie "nalezy". nie wiem czy słusznie czy nie. ale w moim otoczeniu to normalne, ze ciezarne traktuje sie specjalnie
    chociaz moja siostra potrafila usłyszec w sklepie, ze z takim brzuchem to w domu sie siedzi a nie chodzi na zakupy.... masakra.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Karoll88 - długie karmienie piersią to znaczy ile? jak długo karmiłaś/karmisz cycusiem?

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja w pierwszej ciąży kulturalnie pytałam czy mogę wejść wcześniej bo bardzo źle się czuję i jak nic nie zjem za chwilę to zemdleje. Oczywiście mówiłam że to spowodowane jest ciążą i nigdy nikt mi nie odmówił. Zresztą to wszystko było prawdą. Najgorsze było badanie glukozy po wypiciu jej zwymiotowałam pamiętam i chwilę po tym straciłam przytomność. Boję się tego badania...

O mnie
    Mania każda ciężarna musi pić tą glukozę? czy tylko jeśli cukier jest podwyższony? jak to wygląda?

ja właśnie odebrałam wyniki, są dobre

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    To jest badanie w celu wykluczenia cukrzycy ciążowej więc chyba każdą z nas to czeka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    o matko ja też będę miała z tym problem coś czuję....brrrr

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    To chyba najgorsze badanie...
    Damy rade!
    A jak się czujecie? Ja dzisiaj tak samo dobrze jak wczoraj. Werwa na sprzątanie mnie wzięła ale musiałam dostosować zamiary do możliwości i zrobiłam tylko porządek w szafie synka.

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Oluchna, tilja mogę wiedzieć co was skłania do tego że tak zmieniacie miasta? Warszawa, Kraków, Gdańsk?
    ja pochodzę z bardzo małego miasteczka, akurat w Warszawie i Krakowie byłam tylko raz i tęskni mi się czasem za tym pędem, szumem i gwarem dużego miasta.
    miłość mnie tu porwała ... zostawiłam wszystko co kochałam aby być z kimś kogo kocham . Tęskno za rodziną znajomymi , górami, za miastem " Moim Miastem". Tu się czuję obco , nie moje miejsce ale cóż zrobić ... Może ja M namówię na południowa Polskę... Nati89 Tęsknisz za miastem , jego gwarem i pędem??? Ja teraz mieszkam na wsi i myślałam , że będzie to dla mnie totalne wyciszenie i odskocznia od pracy w korpo po 12h/7dni . Początkowo może i tak było , odpoczywałam ale okazało sie ze natury nie oszukam i miasto to moje miejsce.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów