Strona 40 z 192
Pokaż wyniki od 391 do 400 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    cześć Dziewczyny,
    widzę, że wieczorem troche bardziej aktywne byłyście. ja przeważnie już od 20 się krece coraz bliżej lóżka. i zaraz ide spac. ale za to rano już od 5 jestem jak skowronek.
    w pierwszysm tygodniu jak dowiedzilam si eo ciazy tj 1-8.06 to jeszcze sobie strzelalam ze 2 gw ciagu dnia. a teraz a to lekarz, a to usg, a to ktoś chce sie spotkac a to siostra pyta czy jej dzieckiem si ezajme i nie mam czasu na moje drzemeczki. i ciagle jestem zmeczona :-/

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Cześć!
    Wczoraj miałam super dzień. Mdłości i wymioty odpuściły, poczułam że żyję. Wieczorem jak szłam spać troche zaczęło mnie mdlić ale zasnęłam i przespałam całą noc, aż do 6:30. Dzisiaj czuję się niepewnie ale pomału staram się zjeść kanapkę i jest coraz lepiej. Mam nadzieję, że będzie pwtórka z dnia wczorajszego
    Zaraz muszę budzić Maksa bo znowu będzie problem z pójściem do przedszkola jak opuści swoją bajkę z rana.
    Miłego dnia!

Junior Member
    joanna286

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Czesc dziewczyny! Pod koniec lutego dolaczylam do staraczek na 2016. Niestety musze przeniesc sie na 2017. Na razie jeszcze nic nie wyszlo... czasem juz przestaje wierzyc ze sie uda.
    Witaj ! Nie przestawaj wierzyć. ja byłam już 2 razy w ciąży i dwa razy poroniłam w 8 tyg ciąży. Myślałam że nie doczekam się dzidziusia, nie miałam żadnych nadziei, ale teraz jestem w 12 tyg ciąży i dzidziuś rozwija się prawidłowo, to dla mnie wielka radość i niespodzianka. Mąż jest wniebowzięty, po 5 latach małżeństwa wkońcu się udało, choć starań nie przykładaliśmy, tylko troszkę rzadziej się kochaliśmy, bo zapracowani byliśmy. Więc głowa do góry i myśl pozytywnie a przyjdzie i czas na ciebie ! Pozdrawiam

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Mania wiem co czujesz niestety ;p dobrze że chociaż na trochę dolegliwości ci minęły.
    Ja już po wynikach, po południu mam do odebrania. 40 minut w kolejce na swoją kolej bez śniadania z mdłościami. Ciężko było, ale dałam radę

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    nati89 właśnie obawiam się badań które będę robiła za tydzień, bo teraz pierwsze co wstanę to muszę coś zjeść.

O mnie
    Oluchna, tilja mogę wiedzieć co was skłania do tego że tak zmieniacie miasta? Warszawa, Kraków, Gdańsk?
    ja pochodzę z bardzo małego miasteczka, akurat w Warszawie i Krakowie byłam tylko raz i tęskni mi się czasem za tym pędem, szumem i gwarem dużego miasta.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Mania wiem co czujesz niestety ;p dobrze że chociaż na trochę dolegliwości ci minęły.
    Ja już po wynikach, po południu mam do odebrania. 40 minut w kolejce na swoją kolej bez śniadania z mdłościami. Ciężko było, ale dałam radę
    czemu 40 minut w kolejce?! ciezarne nie wchodza bez kolejki? a jakie badania robiłaś?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Oluchna, tilja mogę wiedzieć co was skłania do tego że tak zmieniacie miasta? Warszawa, Kraków, Gdańsk?
    ja pochodzę z bardzo małego miasteczka, akurat w Warszawie i Krakowie byłam tylko raz i tęskni mi się czasem za tym pędem, szumem i gwarem dużego miasta.
    ja właśnie mieszkam w warszawie, ale maży mi sie małe miasteczko, cisza poskój, jesienne wieczory naprawde długie.
    co prawda duze miasto duzo możliwości i atrakcji, ale jakoś male miasta maja swój klimat, jeden bar, jedno kino, wszyscy sie znaja.
    wszystko ma swoje wady i zalety. mam tu rodzine i przyjaciól, wiec jakbym si ewyprowadzial to pewnei byloby mi strasznie teskno

O mnie
    mfk Absolutnie nie , ciężarne nie wchodzą jako pierwsze. Miałam numerek któryś z kolei więc musiałam grzecznie siedzieć i czekać.
    Mocz, morfologia, cukier, grupa krwi i jeszcze jakiś.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    mfk Absolutnie nie , ciężarne nie wchodzą jako pierwsze. Miałam numerek któryś z kolei więc musiałam grzecznie siedzieć i czekać.
    Mocz, morfologia, cukier, grupa krwi i jeszcze jakiś.
    co Ty mówisz, zwalilo mnie to z nóg. ja od razu podchodze do okienka i mówię , że jestem w ciazy i nikt nic nie mówi. moze i sie krzywią i coś mruczą pod nosem. ale absolutnie nikt nic nie mówi i jestem poza kolejnościa obsługiwana, i każda ciężarna, bo kiedys wepchnęłam si ew kolejne i jeszcze 4 dziewczyny za mną, ja dopiero poczatek ciazy niektóre za mną już z takimi dużymi brzuszkami i cała kolejnka za głowe sie złapała, ze beda tyle czekać.

Nati89 a juz założyłaś kartę ciąży?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów