Strona 38 z 192
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mfk Zobacz posta
    oj na pewno jak dziecko choruje to serce sie kraje.

ja bardzo czesto chodzialm do pracy pieszo 5km, bo lubie spacerowac. a teraz jak przejde si edo przystanku autobusowego 500 metrów to juz zadyszki dostaję :-/ co ten organizm
    Ja jeszcze nie dawno chodzilam na fitness i biegalam po 10 km a teraz... Ale najwazniejsze zeby z dzieckiem bylo ok

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    karolcia to współczucia, ty wycieczka plus choroba lokomocyjna plus dolegliwości ciążowe i córeczka chora...

mfk tak to moja pierwsza ciąża, wszystko nowe dla mnie. Starana 5 miesięcy.
    pierwsza ciaza i podobny termin to jedziemy na tym samym wózku
    oby nam sie powiodło

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    no dokładnie karolcia najważniejsze żeby z dzieckiem było ok

mfk oby!

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    ja musze zadbac o diete, bo glukoza za wysoka :-/
    chociaz troche dziwne, bo ja zawsze ze słodyczy najbardziej lubilam schabowego. w domu nawet cukru nie mam.
    no ale juz chyba wystarczająco żywność jest napakowana chemia i moze to stad :-/

Cześć

karolcia, chore dziecko daje w kość, ale lepsze to niż chory facet A niestety mam tu taki przypadek... Trzymaj się tam jutro na wycieczce I życzę zdrowia dla córeczki

mfk. znajomi genialni... Ale to jest niestety norma. A najgorsi są ludzie, którzy nic na temat nie wiedzą, a najwięcej mają do gadania A ciąża potrafi być męcząca.

Ja dzisiaj byłam na tych tańcach. Miałam iść wczoraj, ale przełożyłam, bo chciałam spędzić czas z Oliwką. Muszę przyznać, że jest to to, co chciałam. Odreagowałam, ale bez większych szaleństw. Chociaż brakuje mi tego wychodzenia z sali "na kolanach" ze zmęczenia No cóż. Jakoś przeżyję.

Czy Was też tak wkurza choroba partnera? No bo on ma katar i jest obłożnie chory przez to. Nawet leniuch nie jest wstanie kubka odnieść do kuchni... Masakra z tymi facetami... A za 2 miesiące ślub...

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Czesc dziewczyny! Pod koniec lutego dolaczylam do staraczek na 2016. Niestety musze przeniesc sie na 2017. Na razie jeszcze nic nie wyszlo... czasem juz przestaje wierzyc ze sie uda.

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    słyszałam o takich przypadkach obłożnie chorych. mój mąż na szczeście nie choruje czesto, ale jak choruje to naprawde porzadnie. goraczka pod 40 i majaczenie. ale 3 dni wypoci sie i wraca do żywych. ja wtedy bardziej sie boje niż on sam. a i dla mojego mężą leki nie istnieja. herbata z miodem i cytryna i to jego lekarstwo. dobrze ze to mu pomaga

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez queenbee Zobacz posta
    Czesc dziewczyny! Pod koniec lutego dolaczylam do staraczek na 2016. Niestety musze przeniesc sie na 2017. Na razie jeszcze nic nie wyszlo... czasem juz przestaje wierzyc ze sie uda.
    no wiem coś o tym, jak ja z mezem przestalismy sie starac to od razu zaszłam.
    a mielismy odpuscic i dopiero po wakacjach zaczac, bo wakacje troche ekstremalne mielismy zaplanowane ale w tej sytuacji wszystko odwolalismy i siedzimy w domku i masujemy brzuszek.
    takze naprawde trzeba dac luzu. kochac si ekiedy jest na to ochota. wypic butelke wina i cieszyc si echwila nie myslec o tym co tam doleci ten plemnik czy nie.
    dzieci to chyba z myslenia sie biora

O rany dziewczyny ale ze mnie sierota. Mialam wyslac powysszy post na chce zostac mama w 2017 roku a wyslalam na styczniowe mamusie Przepraszam i trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie dla kazdej z Was.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    queenbee nic się nie stało, powodzenia w takim razie życzymy

Luna92 znam ten ból kiedy facet jest "obłożnie" chory, a tak naprawdę ma tylko katarek. Trzeba się z nimi obchodzić jak z jajkiem. Co oni mają w głowach to ja nie wiem :P

może marudzę i się powtarzam ale chciałabym być już w drugim trymestrze. Na razie nie służy mi ta ciąża. Niektóre kobitki to tak ładnie wyglądają na początku, bije od nich jakaś iskierka. A u mnie jest wręcz odwrotnie, jestem non stop zmęczona, zmarnowana jakaś, nudności, mdłości itp....
    co nie zmienia faktu że bardzo się cieszę i ta ciąża jest wyczekana u nas

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów