Strona 37 z 192
Pokaż wyniki od 361 do 370 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    a no widzisz jak to jest, dlatego ja jeszcze nikomu ze znajomych nie mówiłam. Miną te dolegliwości i wszystko będzie dobrze to wtedy na spokojnie powiem.
    to prawda lepiej obcować z ciężarnymi. ja mam możliwość jedynie tutaj z wami bo jak narazie żadna z moich znajomych nie jest w ciąży.

własnie tez nie mówie, ale mam L4 i jak pytali czemu to mówilam. teraz to juz w ogóle ignoruje. zero wyrozumialości a jeszcze jakies docinki.
    juz hormony szaleją i jestem bardziej wrazliwa na wszystko. muzyki w radiu słucham i potrafie sie popłakać troche dziwne ale ciaza to ciaza
    ale tez zero zlości. jakoś olewam świat juz chyba tylko Dzidzia sie liczy. a spokojna mamusia to dobry inkubatorek

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    To współczuję znajomych, jeśli tak można ich nazwać w ogóle. No ale ludzie są różni i różnie reagują na pewne fakty.

Dla mnie też liczy się już tylko i wyłącznie ta mała istota w brzuchu

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    To współczuję znajomych, jeśli tak można ich nazwać w ogóle. No ale ludzie są różni i różnie reagują na pewne fakty.

Dla mnie też liczy się już tylko i wyłącznie ta mała istota w brzuchu
    tak reaguja znajomi czytaj znajomi z pracy. a z najbliżeszego otoczenia to jeszcze malo kto wie. na razie nie chcemy rozglaszac wszem i w obec

O mnie
    no noo ja rozumiem samo życie niestety

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Mfk jade jutro ze swoja klasa na dwudniowa wycieczke "przygoda w gorach".obawiam sie czy dam rade a zwlaszcza ze choriba lokomicyjna jak nigdy mi dokucza a szykuje sie 1.5h jazdy malym busikiem...
    Corka trzeci dzien ma po 39-40 st. Bylam u lekarza i w sumie nic nie slychac nie tak. Podejrzewa jakiegos wirusa i mamy antybiotyk ja podejrzewam trzydniowke... Jak jutro przejdzie to znaczy ze mialam racje ale zal mi ja teraz zostawiac

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    no noo ja rozumiem samo życie niestety
    no a chcialoby si ewykrzyczec całemu światu co dla jednych jest chlebem powszednim dla innych cudem.
    A Twoja pierwsza ciąza? długo starana?

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez karolcia28m Zobacz posta
    Mfk jade jutro ze swoja klasa na dwudniowa wycieczke "przygoda w gorach".obawiam sie czy dam rade a zwlaszcza ze choriba lokomicyjna jak nigdy mi dokucza a szykuje sie 1.5h jazdy malym busikiem...
    Corka trzeci dzien ma po 39-40 st. Bylam u lekarza i w sumie nic nie slychac nie tak. Podejrzewa jakiegos wirusa i mamy antybiotyk ja podejrzewam trzydniowke... Jak jutro przejdzie to znaczy ze mialam racje ale zal mi ja teraz zostawiac
    oj na pewno jak dziecko choruje to serce sie kraje.

ja bardzo czesto chodzialm do pracy pieszo 5km, bo lubie spacerowac. a teraz jak przejde si edo przystanku autobusowego 500 metrów to juz zadyszki dostaję :-/ co ten organizm
    Ostatnio edytowane przez mfk ; 14-06-16 o 19:27 Powód: błąd

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    A u mnie tak sie zlozylo ze ja mam termin na 29 stycznia, jedna kolezanka ok 22 stycznia a druga na 2 lutego wiec prawie leb w leb idziemy

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez karolcia28m Zobacz posta
    A u mnie tak sie zlozylo ze ja mam termin na 29 stycznia, jedna kolezanka ok 22 stycznia a druga na 2 lutego wiec prawie leb w leb idziemy
    hahah tylko pozazdrościć
    moje kolezanki to juz mamusie w większości. ale moze ktoś zaskoczy to dzidzia bedzie miala towarzystwo, bo w rodzinie tez najmlodsze bedzie

O mnie
    karolcia to współczucia, ty wycieczka plus choroba lokomocyjna plus dolegliwości ciążowe i córeczka chora...

mfk tak to moja pierwsza ciąża, wszystko nowe dla mnie. Starana 5 miesięcy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów