Strona 36 z 192
Pokaż wyniki od 351 do 360 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    a ja dałam d... z tymi badaniami dzisiaj. Wczoraj wieczorem chciałam sobie przygotować skierowanie i patrzę...a tam badanie moczu. Oczywiście pojemnika w domu nie miałam, więc dopiero dzisiaj kupiłam i jutro dopiero na badania.

U nas dzisiaj padało i trochę zimno się zrobiło więc ubrałam jeansy których przez jakiś tydzień nie musiałam nosić bo było cieplutko no i nosiło się lżejsze ubrania no i......ciasnoooo się zrobiło w pasie.
    Prawda jest taka, że albo mam napady głodu i zjadłabym wszystko (oprócz słodkiego) albo nie mam ochoty na nic, nic mi nie smakuje i mam mdłości.

Mówcie co chcecie ale to co dzieje się z organizmem kobiety w ciąży to jest nie pojęte. To jest moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla mnie takie nowe Mężczyźni nigdy tego nie zrozumieją.

Ostatnio edytowane przez nati89 ; 14-06-16 o 12:14

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Ja już po wczorajszej wizycie dzidzia ma 4,57cm szalała i machała rączkami niestety nie zrobił mi jeszcze usg genetycznego bo powiedział że musi mieć min 6 cm. Także następna wizyta 24 czerwca
    Czytam Was regularnie ale jakoś nie zawsze mam siłe napisać. Dziś jestem już wykończona Byłam z Nikusią kilka spraw pozałatwiać a jej się umyślało że mam ją nosić Tak mi się darła że nie miałam wyboru;( najgorsze jest to że ona już 14.5 kg waży wszystko mnie boli od tego.
    Nati ja mam to samo, raz bym cały czas jadła a innym razem na nic ochoty nie mam. straszne to jest
    Nikola poszła spać więc chyba i ja skorzystam
    Miłego dnia Wam życzę

O mnie
    co tam dziewczyny? jak się czujecie?

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    witam Kobitki.
    i ja należę do szczęśliwych przyszłych mamuś

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    ja to wśród znajomych to nawet sie wstydze powiedziec o dolegliwościach. jestem na L4 i kazdy sie dziwi i mysli ze wakacje sobie urzadziłam, ale jednak ciaza to tak troche jak choroba
    a jak Twoje samopoczucie?

O mnie
    mfk czemu się wstydzisz powiedzieć? masz jakieś powody?
    ja czuje się jakby mi siły odebrano tak mniej więcej od tygodnia. Czyli kiepsko się czuję ;/

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    mfk czemu się wstydzisz powiedzieć? masz jakieś powody?
    ja czuje się jakby mi siły odebrano tak mniej więcej od tygodnia. Czyli kiepsko się czuję ;/

nie mam czego sie wstydzic, tylko jak mówie, że jestem senna to oni ze taka pogoda i im tez chce sie spac. a jak coś mnie boli to chyba cos ze mna nie tak, bo przeciez ciaza to nie choroba i w ciazy nic nie boli.
    taki ciemnogród troche. nie byli w ciazy albo nikt im bliski nie byl. albo jak ktos bliski byl nie mial dolegliwości albo nie mówil. jak zaczynam mówić ze cos mnie boli to kazdy zaskoczony, i teksty bez sensu sypia :-/. wiec podejzewam, że w ciazy z ciezarnymi najlepiej obcowac. bo nic co ciezarne nie jest im obce

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    a no widzisz jak to jest, dlatego ja jeszcze nikomu ze znajomych nie mówiłam. Miną te dolegliwości i wszystko będzie dobrze to wtedy na spokojnie powiem.
    to prawda lepiej obcować z ciężarnymi. ja mam możliwość jedynie tutaj z wami bo jak narazie żadna z moich znajomych nie jest w ciąży.

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Ja czuje sie jak staruszka... Przejde troche i juz zmeczona jestem a wcale szybko nie ide.
    Jutro jade na ta wycieczke i zaczynam sie obawiac jak to z ta moja kondycja bedzie. W dodatku corka chora...

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez karolcia28m Zobacz posta
    Ja czuje sie jak staruszka... Przejde troche i juz zmeczona jestem a wcale szybko nie ide.
    Jutro jade na ta wycieczke i zaczynam sie obawiac jak to z ta moja kondycja bedzie. W dodatku corka chora...
    jaka wycieczke? bo nie w temacie jestem?
    a co Córci dolega?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów