Strona 35 z 192
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja jutro jadę na badania, mam 7 rzeczy do zrobienia, takie podstawowe: morfologia, glukoza, mocz, kiła, toksoplazmoza, antygen HBs i HIV.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Ja mam 8 badan do zrobienia ale czekam do przyszlego wtorku bo w ten piatek mam wizyte na nfz u innego ginekologa i licze ze na czesc badan dostane skierowanie. Poprosze o ksero wynikow i wtoce do swojego juz prywatnie. Napewno na wszystko mi mie dadza skierowania ale dobre i 50 zl w kieszeni.

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    To.ja ---> u mnie kwas foliowy powodował nasilenie się mdłości i wymiotów. Po rozmowie z gin odstawiłam go i biorę pregna plus. Szczerze Ci powiem że czuję się lepiej. Również przyjmuję luteinę 2x1 dopochwowo (100mg) ale cierpię na bezsenność.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja chodzę prywatnie do ginekologa, więc nie mam skierowania na nfz, ale moja mama pracuje w szpitalu i dostanę duży rabat na badania

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kuleczka32 Zobacz posta
    Witajcie u mnie dalej plamienia tzn krwawienie rozmawiałam dziś z lekarzem, który kazał jeszcze poczekać przynajmniej do środy. Nie zalecał kolejnego (już trzeciego) usg w tygodniu. Kazał brać leki i wypoczywać, może tj jakiś niewidoczny krwiak.
    A boli Cię brzuch przy tyvh krawieniach? Żeby tak przeszły ci szybko te krwawienia. Kuleczka tylko nie denerwuj się za dużo. Może coś ciężkiego podniosłaś i z tego te krwawienia.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Mani_a Zobacz posta
    To.ja ---> u mnie kwas foliowy powodował nasilenie się mdłości i wymiotów. Po rozmowie z gin odstawiłam go i biorę pregna plus. Szczerze Ci powiem że czuję się lepiej. Również przyjmuję luteinę 2x1 dopochwowo (100mg) ale cierpię na bezsenność.
    Mani_a to pewnie i ja mam te mdłości przez kwas foliowy. A w poprzedniej ciąży tego nie miałam. Jednak to prawda, że ciąża ciąży nie równa. W poniedziałek idę na wizyte to powiem Gince co się dzieje.

Karoll88 ja płacę za badania. Dzisiaj zapłaciłam 130zł za te badania. Na szczęście korzystałam zpakietu dla ciężarnych. Normalnie zapaciłabym 200zł. Zastanawiam sie nie pójść jeszcze do innego lekarza ale państwowo. Gorzej będzie jak każdy będzie mi mówił co innego to oszaleje.

Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    A nie dostałaś skierowania na badania? Pierwszą wizytę miałam pod koniec 8 tygodnia i wtedy dostałam skierowanie. Kolejną mam 20-go czerwca i jutro wybieram się w końcu na badanie krwi i moczu. Na kolejnej wizycie dopiero będę miała założoną kartę ciąży i zrobione wszelkie "pomiary".
    A prenatalne mam 2 lipca.
    na ogólne krew , mocz mam skierowanie i tyle chyba , że to wystarczy na razie. To "mój pierwszy raz" i dla tego wszystko takie stresujące. Zastanawiam sie nad przejściem na opiekę prywatną bo na NFZ gin ma dla mnie max 8 minut czasu a i sprzęt USG pozostawia wiele do życzenia .... Niestety mieszkam w GDA dopiero rok i nie mam pojęcia do kogo sie udać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej nic nie podnosilam samo zaczęło. Brzuch mnie troszkę boli tak jak przy okresie. Ale teraz jeszcze chyba mnie pęcherz zaczyna boleć.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kuleczka32 Zobacz posta
    Hej nic nie podnosilam samo zaczęło. Brzuch mnie troszkę boli tak jak przy okresie. Ale teraz jeszcze chyba mnie pęcherz zaczyna boleć.
    Ja bym jednak poszła jeszcze do innego lekarza. Ale to jest tylko moje zdanie i nim się nie sugeruj. Z drugiej strony jak ma to zaszkodzić dzidziusiowi to może wstrzymaj się z wizytą już. Zobaczysz co będzie jutro.

Ja z badań to mam te podstawowe Z tego co pamiętam to to samo co Karoll88.

Do lekarza chodzę prywatnie. Na NFZ... Jakoś się boję, bo ani sprzętu, ani chęci pomocy. Prywatnie też z tym ciężko, ale lepiej troszkę. Przynajmniej dla mnie tak jest.

Kuleczka32.
    A nie przewiało Cię gdzieś przypadkiem? Skoro Cię to ma tak bardzo stresować, to może warto skonsultować to z innym lekarzem (tak jak mówi to.ja).

A pro po mdłości. Luteina to hormon. Może działać różnie, na różnych ludzi, w różnym wieku. Przyjmowanie jakiegokolwiek hormonu może powodować różne efekty uboczne. Kwas foliowy to witaminy, które też w jakiś sposób działają na organizm. Tu nie ma jednej konkretnej rady dla wszystkich ciężarnych niestety
    W ciąży to tak naprawdę nic przyjmować nie trzeba, żeby mieć burzę hormonów, co może powodować różne efekty uboczne. Od mdłości do nadmiernej radości.
    Spokojnie jeszcze pół roku i będziemy tulić nasze maleństwa

Popołudnie spędziłam biegając z Oliwką po sklepach. Przedszkolanki wymyśliły, że na koniec roku dzieciaki zrobią przedstawienie, no i moja córcia ma być księżniczką. No i z tego powodu jeździłyśmy za kiecką, bucikami i czymś na koronę. Oliwka najszczęśliwsza pod słońcem, a ja wymiękam. Co prawda przedstawienie w piątek, ale w tym tygodniu już raczej czasu mieć nie będę. Najważniejsze, że dziecko zadowolone I tekst "Jeteś najlepsą klulową na sfiecie, mamusiu"

Trzymajcie się dziewczyny i uważajcie na siebie

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów