Strona 34 z 192
Pokaż wyniki od 331 do 340 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie. Zdaje się, ze też będę styczniową mamą, w każdym razie tak planuję. Termin mam na 3 stycznia i róznie może być. Przeczytałam forum od poczatku, ale niewiele mi zostało. A najtrudniej dopasować nicka do treści. Może uda się nadrobić na bieżąco.
    Jest to moja trzecia ciąża i pewnie już ostatnia. W każdym razie tak się czuję, ze na kolejną już jestem za stara.

Pozdrowienia dla wszystkich.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Karoll88 - są dwie możliwości:
    - albo 92 to nie rocznik (jak i u mnie)
    - albo Luna92 ukończyła studia licencjackie, kiedy zaczęła pracę

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    koniczynka13 Luna92 w grudniówkach napisała że ma 24 lata. Najwidoczniej skończyła studia licencjackie.
    Ona najlepiej wie i na pewno to wyjaśni ;p

Witam cię Oluchna szczęśliwej ciąży do końca

Karoll88. Ukończyłam 5 letnie studia na UJ w Krakowie, w zeszłym roku. Od 2 lat pracuję już tak na 100%. Przez pierwsze lata studiów robiłam kursy, praktyki... W szkołach, przedszkolach. W szpitalu. Wolontariaty. To mi dało dużo do doświadczenia. No i tak to wygląda.

Oluchna witaj i gratuluję

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Luna92 kłamstwo? jeśli możesz to przybliż co chodzi? Wydaje mi się, że jesteśmy tutaj żeby się wspierać, a nie oskarżać o coś.
    Nie przejmuj się na pewno przejdzie temu komuś prędzej czy później. Dobranoc luna wszystko będzie dobrze!
    Chodzi o to, że tam dość dużo dziewczyn okazało się trollami. I ja im również podchodzę pod trolla... No, ale cóż... Bywa i tak

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kajunia25 Zobacz posta
    Hejka

Ja jak zwykle wieczorkiem wpadam. W piątek byłam na badaniach, powiedzcie ile Wam lekarze zlecili?
    Bo mi aż 12.. Pobrali około 5 próbówek krwi, nie pamiętam by w poprzednich ciążach było podobnie..
    Wyniki były w ten sam dzień, ale ich analizę zostawię lekarzowi, bo można się za bardzo wczuć w te zakresy, które wiadomo - dla nas
    inaczej obowiązują

Piątek miałam wolny, jutro niestety do pracy..
    Kajunia ja Cię przebije z badaniami. U mnie wyszło 15.

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Oluchna Zobacz posta
    Witam serdecznie. Zdaje się, ze też będę styczniową mamą, w każdym razie tak planuję. Termin mam na 3 stycznia i róznie może być. Przeczytałam forum od poczatku, ale niewiele mi zostało. A najtrudniej dopasować nicka do treści. Może uda się nadrobić na bieżąco.
    Jest to moja trzecia ciąża i pewnie już ostatnia. W każdym razie tak się czuję, ze na kolejną już jestem za stara.

Pozdrowienia dla wszystkich.
    Oluchna witaj! :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie u mnie dalej plamienia tzn krwawienie rozmawiałam dziś z lekarzem, który kazał jeszcze poczekać przynajmniej do środy. Nie zalecał kolejnego (już trzeciego) usg w tygodniu. Kazał brać leki i wypoczywać, może tj jakiś niewidoczny krwiak.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Luna Dzięki za odpowiedź. Mam pokrewne wykształcenie i też myślałam, że psycholog pracujący na pełnych obrotach, to jednak osoba po jednolitych 5letnich studiach a nie licencjacie:-)

Pierwszy raz się spotykam w ogóle z taką sytuacją, żeby kobitki się o trollowanie posadzaly, co ludzie mają w tych głowach:-)

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    To faktycznie dużo tych badań miałyście. Ja jutro idę to też wam powiem ile mi wyszło
    kuleczka nawet nie chce sobie wyobrażać przez jaki strach teraz przechodzisz, żeby wszystko było dobrze. Trzymam kciuki żeby jednak te krwawienia ustały :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów