Strona 33 z 192
Pokaż wyniki od 321 do 330 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Dziękuję dziewczyny trochę mnie uspokoiłyście

Mam nadzieję, że przykre dolegliwości prędko mnie nie dopadną. Karolcia, ja też we wtorek jadę na wycieczkę z moimi przedszkolakami -1,5 godziny jazdy w jedną stronę i trochę się obawiam jak to będzie. Oby w trakcie mnie nic nie zaskoczyło

Luna, ja z kolei mam wzmożony apetyt i jadłabym ciągle, ale staram się pilnować i dbać o swoją dietę. Jak sobie radzisz z tymi mdłościami?

Kuleczko, jak się czujesz? Jak tam się sprawy mają?

2. dzieckozakupy.pl
    Wróciłam do domu...

Kuleczka trzymaj się dzielnie. Wszystko się ułoży na pewno

Stokrotka. Mi na mdłości to w sumie nic nie pomaga. Biorę je na przetrzymanie... Lekarka kazała pić mięte z melisą, ale to tylko pogarsza... Jedyne co to jest odrobinę lepiej jak wyjdę na świeże powietrze... Dlatego między pacjentami staram się robić przerwy na dotlenienie. Inaczej to nie wytrzymałabym całego dnia, a i tak parę razy wybiegałam podczas spotkania do toalety... Dobrze, że mam niedaleko :P

Dziewczyny, jakoś damy radę z tymi dolegliwościami... Do stycznia coraz bliżej

Humor mi padł dzisiaj. Zostałam oskarżona o kłamstwo na grudniówkach. Nie wiem... Jeśli wy też myślicie, że kłamię to powiedzcie...
    Mam dość na dzisiaj.
    Dobranoc

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Wtajcie :*
    Ja wczoraj miałam wolne i jakbym mogła to cały dzień bym przespała.
    Wiecie co zauwazyłam? Mam brać ta luteinę 2 x dziennie no i kwas foliowy. Juz wiem, że kwas foliowy tylko wieczorem mogę brać, bo inaczej cały dzień mam mdłości no i jeszcze zastanawiam sie czy czasami luteina nie działa na mnie usypiająco. Dzisiaj zaryzykowałam i rano nie wziełam ani luteiny ani kwasu foliowego i czuję się bardzo dobrze. Jak myslicie czy luteina może działać usypiająco czy to kwas foliowy?
    Jutro też idę robić badania. Jak chodzicie na wizyty prywatnie czy państwowo?
    Ja nie mam motywacji do ćwiczeń i nic nie cwiczę. Podziwiam Was z tymi ćwiczeniami.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Luna92 kłamstwo? jeśli możesz to przybliż co chodzi? Wydaje mi się, że jesteśmy tutaj żeby się wspierać, a nie oskarżać o coś.
    Nie przejmuj się na pewno przejdzie temu komuś prędzej czy później. Dobranoc luna wszystko będzie dobrze!

to.ja ja brałam luteinę przed zajściem w ciąże i nic takiego nie zauważyłam, żeby na mnie tak działała jak na ciebie.
    kwas foliowy też biorę z samego rana i faktycznie czuję się śpiąca ale wydaje mi się że to kwestia tego że organizm jest lekko osłabiony teraz. Sama nie wiem, to moja pierwsza ciąża i wszystkiego się uczę

Ja chodzę prywatnie do lekarza. Pewnie nie ma większej różnicy ale jakoś tak wolę.

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Nati ja tez chodzę prywatnie. Chciałam zapisac sie do mojej na nfz ale ginka odradzila mi.
    Dla mnie to jest druga ciaza.w pierwszej tez mialam takie dni ale nie tak bardzo spiace jak teraz. No i wczesniej to ja tylko bralam kwas foliowy i tyle.

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hejka

Ja jak zwykle wieczorkiem wpadam. W piątek byłam na badaniach, powiedzcie ile Wam lekarze zlecili?
    Bo mi aż 12.. Pobrali około 5 próbówek krwi, nie pamiętam by w poprzednich ciążach było podobnie..
    Wyniki były w ten sam dzień, ale ich analizę zostawię lekarzowi, bo można się za bardzo wczuć w te zakresy, które wiadomo - dla nas
    inaczej obowiązują

Piątek miałam wolny, jutro niestety do pracy..
    Synek?

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    nati89, dopiero doczytałam, gratuluję że i Ty widziałaś już bijące serduszko
    Synek?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    hello dziewczyny, ja juz po 1 wizycie u lekarza GP. stresowaalam sie ze czegos nie zrozumiem ale poszlo szybko. Lekarka zrobila ze mna wywiad, sprawdziala wage wzrost, cisnienie, wypelnila formularz, wybralam szpital w ktorym chce rodzic i mam czekac na zaproszenie na pierwsza wizyte u poloznej, pierwsze usg powinno byc okolo 12 tyg wg ostatniej miesiaczki to 7 tydz i 4 dni :P

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Luna mnie tylko trapi Twoje 92 w loginie. To Twój rok urodzenia? Bo jeśli tak, to w teorii dopiero konczylabys studia psychologiczne, nie jest fizyczna możliwością być psychologiem ze stażem w takim wieku. Przepraszam za bezpośredniosc, ale jesteśmy tu po to, by się wspierać, a nie wymyślać jakieś dziwne historie, dlatego też stawiam na szczerosc, bo bez tego żadna fajna grupa się nie wyklaruje. Mam punkt odniesienia, bo urodziłam dziecko i działam też na innym forum, ktore jest żywym przykładem tego jak fajnie można się wspierać, mówić o wszystkim, pomagać i doradzać, działamy do dziś, a szczerosc najważniejsza:-)

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Kuleczko bądź dobrej myśli z w mojej poprzedniej ciąży również miałam plamienia i dwa razy leżałam w szpitalu lekarza nie wiedzieli skąd się bierze bo z dzidzią było wszystko ok u ciebie napewno tez tak będzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów