Strona 32 z 192
Pokaż wyniki od 311 do 320 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    Widzę dziewczyny, że jesteście byłyście naprawdę aktywne fizycznie. Chylę głowę
    Moja aktywność fizyczna przed rozpoczęciem starań ograniczała się jedynie na chodzenie na zumbę plus jakaś jazda "spacerowa" rowerem.
    Fakt że pochodzę z małego miasta i tutaj nie ma możliwości na tak różne fajne formy ćwiczeń.

Teraz to w ogóle opadłam z jakichkolwiek sił przez te mdłości, brak apetytu i ciągłe zmęczenie.
    nati89 juz mdlosci ?
    u mnie tez sie pojawily wczoraj ale jak narazie to chwilowe potem mi przechodzi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    ana27 noooooo i to jakie ;/ masakra z tym jedzeniem teraz

Hej dziewczyny, postanowiłam się Was poradzić, ponieważ na lutówkach jeszcze mały ruch

Z moich wyliczeń wynika, że jestem w 5 tyg. 4 dn. ciąży. Zrobiłam test i betę z krwi (07.06 wyszło 850). Do lekarza idę w czwartek i stąd moje pytanie -myślicie, że będzie już cokolwiek widać? Strasznie się boję, że nie zobaczę zarodka. Nie mogę się wyzbyć negatywnych myśli. Dodam, że nie mam jeszcze żadnych objawów. Jedynie tylko powiększone piersi.
    Z góry dziękuję za pomoc

Co do mdłości to ja od tygodnia umieram. Gdyby nie to, ze muszę jeść, nic bym nie jadła. "Najśmieszniej" jest, jak podczas spotkania z pacjentem muszę na chwile biec do łazienki... I jest mi wtedy potwornie głupio... Okropne to jest...
    To jest tak, że jedna będzie cały czas w toalecie siedzieć, a druga nawet nie będzie wiedziała co to są mdłości. I to do tego stopnia, że jedna kobieta w dwóch ciążach może się różnie czuć
    Ja mimo tych mdłości staram sie pozostać aktywna. Tak jakoś mam zakodowane, że muszę i już. Jak byłam młodsza, to ze złamaną reką grałam w koszykówkę z tatą No bo jak tu opuścić taką okazję.

Wczorajszy dzień był okropny. A noc jeszcze gorsza. W dzień się jakoś trzymałam, bo Oliwka. W nocy jak narzeczony ją usypiał... Rozryczałam się jak dziecko. Takie śmieszne, tu niby psycholog, a....
    Szkoda gadać.

Dzisiaj idziemy na obiad do mojej mamy, więc pewnie wrócimy późno. Trzymajcie się

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

tak sie cieszyłam że mnie mdłości nie dopadły i niestety od 3 dni mnie męczy i to najbardziej wieczorem bleeee . Bez wymiotów ale nie mogę sie połozyć spać tylko muszę odczekać i wypic wode z miodem i imbirem - pomaga ... Spanie z bolącymi piersiami to męka i chyba zacznę ubierać na noc stanik bo jak sie tylko poruszę to mnie ból budzi . Od kilku dni mam też ból brzucha taki jak przy biegunce - chyba zaczeło sie wszystko na raz jak kumulacja w totku. Kolejną wizyte u gin mam dopiero 8VII a badania prenatalne 13VII ( darmowe w Invicta z racji wieku) ale chyba nie wytrzymam i pójdę prywatnie na USG. Dziwne wydało mi sie to ze nie miałam jeszcze badań beta, cukier i ciśnienia itp hmmmm. Trzymam za Was i siebie kciuki - damy rade !!!!

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja tez naokraglo mam mdlosci. Dzisiaj to zaliczylam pierwsze wymioty... Najgorsze ze jak nigdy tak nie mialam tak teraz mam choribe lokomocyjna. Z auta wysiadam ledwo zywa a w srode mam wycieczke z uczniam od ktorej nie moge sie wymigac i czeka nas ok 1.5h jazdy w malym busie..
    Maz kupil mi opaske magnetyczna na mdlosci. Jutro sprobuje podczas jazdy samochodem i zakleje do tego pepek. Zobaczymy czy pomoze

Hej a u mnie nic dobrego plamię od czwartku najpierw na różowo potem na czerwono wczoraj wieczorem było bardzo dużo. Byłam na izbie przyjęć zrobili mi usg i nie wiadomo skąd to plamienie. Serduszko biło, żadnych zmian nie było widać. Dostałam Nospę i Duphoston i mam czekać co będzie dalej. z moich wyliczeń wynika, że to czas przypadający na kolejną miesiączkę może tu jest przyczyna - albo się łudzę, ale zaczynam tracić nadzieję.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Stokrotka07 obecnie jestem w 10 tc i tak jak Ty nie miałam i nie mam przykrych objawów. Myśl pozytywnie. Nie stresuj się. Ja na pierwszym usg byłam w 32 dc i było widać tylko pęcherzyk. Myślę że jak pójdzie w czwartek to na pewno coś będzie widać. Może nawet serduszko o ile miałaś książkowo owulację.
    Zamierzam wykonywać jakieś ćwiczenia dopiero w II trymestrze. Teraz lekarz ma obiekcje.
    kuleczka32 skoro serduszko bije to z dzieckiem jest wszystko w porządku. Trzymam kciuki żeby krwawienie minęło bez konsekwencji dla dziecka.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    Dziwne wydało mi sie to ze nie miałam jeszcze badań beta, cukier i ciśnienia itp hmmmm. Trzymam za Was i siebie kciuki - damy rade !!!!
    A nie dostałaś skierowania na badania? Pierwszą wizytę miałam pod koniec 8 tygodnia i wtedy dostałam skierowanie. Kolejną mam 20-go czerwca i jutro wybieram się w końcu na badanie krwi i moczu. Na kolejnej wizycie dopiero będę miała założoną kartę ciąży i zrobione wszelkie "pomiary".
    A prenatalne mam 2 lipca.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Stokrotka nic się nie martw na zapas ja w 6 tygodniu i 5 dniu dokładnie dopiero zobaczyłam zarodek i serduszko

tilja ja miałam tak samo, wręcz się dziwiłam że piję kawę, nie odrzuca mnie od niczego, nie mam mdłości aż tu nagle kilka dni temu mnie zaatakowało dosłownie wszystko ;p

kuleczka głowa do góry wszystko będzie dobrze :*

ja na badania podstawowe z krwi już idę za kilka dni, kazał mi iść wcześniej niż zwykle ze względu na te lecące włosy, a kartę ciąży dopiero założy mi na następnej wizycie czyli 30 czerwca.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów