Strona 30 z 288
Pokaż wyniki od 291 do 300 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hej Kochane!!
    Ale namnożyło się nowych Mam, witam i gratuluję

nati89, dziewczyny, dzisiaj miałam wizytę i widziałam na ekranie bijące serduszko Coś niesamowitego! Wszystko jest w jak najlepszym porządku, i uspokoiłam się nawet nie wiecie jak
    ZA 2 tygodnie mam się znowu zgłosić na wizytę, do tego czasu porobić plik niezbędnych badań.

nati, powiem Ci że mnie również odrzuca od kawy i słodkiego! Dotychczas piłam nawet 4 dziennie, a teraz mogę nie wypić nawet żadnej.. Smakują mi i to bardzo herbatki owocowe kwaśne Słodycze też mi nie wchodzą, no i nie mogę jakoś przełknąć jabłek..

Praca i L4, mój pracodawca jak tylko się dowiedział, z góry założył iż oczywistym jest że pójdę bez przeszkód na L4. Problem w tym, iż jest jeszcze dyrektor, i on jest mniej niestety wyrozumiały...
    Synek?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki fajnie się tu u nas robi jest nas coraz więcej
    Tak w ogóle witam i gratuluje nowym dziewczyną
    Nadrobiłam Was a nic już nie pamiętamWybaczcie ale tak się zle ostatnio czuje że mam na nic siły dzisiaj całą noc nie spałam Tak strasznie męczył mnie katar Do tego wszystkiego swędzi mnie twarz i mam spierzchnięte usta mam już dość tej alergi!
    Przepraszam że tak tylko o sobie

Karoll88 dziękuję za odpowiedz, też zacznę coś stosować.
    Mani_a cieszę się że krwiak ładnie znika Jeśli nie przyswajasz zwykłego kwasu foliowego to wybieraj preparaty z metafoliną (na pewno jest w Femibion 1, Femibion 2). Oczywiście wszystkie suplementy diety i sposób ich dawkowania powinny być skonsultowane z ginekologiem prowadzącym.
    86ania86, to.ja wierzę że zobaczycie serduszka swoich dzieci
    ania1005 współczuję alergii

Senior Member
    Iwonka100

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-17 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie wszystkie mamusie na tym forum byłam ostatnio w 2012 r. urodziłam chłopca a dziś jestem w kolejnej ciąży z wyliczeń mojego gin jest to 5/6 tydz. Byłam na usg na pierwszym nie było widać nawet pęcherzyka ale dwa tyg później na kolejnym widziałam już bąbelka, ale że mój gin jest bardzo ostrożny nie za bardzo szukał serduszka chodź oboje zauważyliśmy że coś tam mruga, badanie trwało kilka sekund żeby nie naświetlać malca, nie zmierzył go ani nic . za tydzień kończy mi się zwolnienie i mam przyjść na kolejne usg i wtedy będą pomiary i cała reszta. pracuje w przedszkolu ale jestem na zwolnieniu od czerwca nie z powodu ciąży ale choroby, musiałam dostać nawet antybiotyk niestety ale moja dyrektorka już teraz radzi mi ciągnąć zwolnienia do dnia porodu

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    86ania86 nie martw się wierzę że wszystko będzie dobrze może jesteś jeszcze w bardzo młodej ciąży dlatego nie widziałaś jeszcze dzidzi.
    Ja jak tydzień temu byłam pierwszy raz to też nie widziałam zarodka, a tym bardziej serduszka. Dzisiaj mam wizytę i też się stresuje czy wszystko idzie w dobrym kierunku. Ale od kilku dni mam straszne mdłości i fatalnie się czuję, więc chyba coś się tam dobrego dzieje

to.ja mam to samo, już sama nie wiem co mam jeść bo nic mi nie smakuje i wszystko mi śmierdzi :P

Kajunia super że już widziałaś bijące serduszko i że wszystko w porządku! wierzę że jesteś spokojniejsza już

ania1005 nabieraj sił i wracaj do zdrowia

Iwonka100 witaj no i gratulacje

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Powiedzialam dyr. O ciazy. Bardzo pozytywnie zareagowala- kamien spadl mi z serca. Zapewnila ze jesli tylko bedzie miec godziny to po macierzynskim moge wrocic:-) a jak Wy sie dzisiaj czujecie?
    Doczytalam wczesniej cos o grupie na fb o co chodzi, jak ta grupe znalezc?
    [*]Gabrysia 16tc

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    karolcia jest grupa na facebooku ale nie da się jej znalezc bo jest tajna.
    Jakby któraś z Was chciała dołączyć to wyślijcie mi dane na priw a ja Was przyjmę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    to.ja- krwiaka wykryto u mnie w szpitalu w 6tygodniu po tym jak trafiłam tam z silnym krwotokiem. Fasolka ciągle walczyla bo serduszko pieknie bilo. Lezalam tydzien czasu w szpitalu (od 18.05) a pozniej plackiem w domu. Tesciowa bardzo mi pomaga przy naszym synku.

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Mama Franusia [*] i aniołka [*]
    karolcia to dobrze że dyr pozytywnie zareagowała na twoją ciąże, to bardzo ważne dla nas jako pracownika.

dziewczyny ja już po kolejnej wizycie u lekarza, 6 tydzień 5 dzień zarodek jest i serduszko pięknie biło trochę mi ulżyło
    nawet przez tą chwilę zapomniałam o mdłościach ;p

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Nati super wiadomosc

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów