Strona 29 z 192
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Agata ja od początku smarowalam się Palmersem i Bio-oilem i nie miałam żadnych rozstępów, skóra ładnie mi się zeszła, 3 miesiące po porodzie zaczęłam z powrotem ćwiczyć więc nie ma śladu. Teraz też już się smaruje tymi specyfikami i mam nadzieję, że będzie ok. To chyba kwestia genów i predyspozycji skóry, bo moja mama po 3 ciazach nie ma żadnych rozstępów, a kiedyś prócz oliwki i zwykłego kremu nie było żadnych specjalnych kosmetyków.

2. dzieckozakupy.pl
    Witam nową mamusię
    I te stare-nowe też

Bio oil genialna sprawa też używałam i nie mam ani jednego rozstępu .

Mam pytanie. Kiedy planujecie przejść na L4 i czy w ogóle?
    Ja mam plan pracowania do końca praktycznie, bo nie wymaga to ode mnie dużego wysiłku. A nie mogę zostawić pacjentów na długo. Chociaż fakt, że często pracuję od 8.00 - 22.00... No, ale ja to lubię, NO. Narzeczony uważa, że powinnam już iść na L4 i nie pracować. Tylko, że ja nie potrafię nie pracować. Kocham to co robię. Nie potrafiłabym zostawić tych wszystkich ludzi bez pomocy...

A pro po ćwiczeń? Ćwiczycie coś regularnie? Dla mnie do niedawna dzień bez crossfit'u był dniem straconym, a teram muszę znaleźć coś łagodniejszego, ale dającego popalić. W ciąży to muszę się oszczędzać, a szkoda. Nie potrafię żyć bez sportu. Znaczy potrafię, ale tak jakoś ciężej...

Trzymajcie się, a ja lecę na kolejne szkolenia... Jeszcze tylko 3 godziny i do domu!!!

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Z tą pracą to faktycznie różnie bywa. Dziewczyny które mają stałą i pewną pracę to mają lepszą sytuację z powrotem do pracy po urodzeniu. U mnie też taka nie jasna sytuacja, narazie mam przerwę w pracy, ale miałam wrócić znów i teraz nie wiem też co robić.. to zależy czy będę się dobrze czuła czy też nie.
    Luna zazdroszczę pracy, zawsze o takiej marzyłam
    Ja nie ćwiczę, odkąd zaczęłam starania o dziecko a było to 5 miesięcy temu to przestałam ćwiczyć w co miesięcznej obawie że coś mogło by zaszkodzić małej fasolce,

I powiem wam szczerze że nawet nie myślałam jeszcze nad tym jaki kosmetyk będę używać ;p ale to powoli chyba już czas coś zastosować na brzuch.

Fajnie że już widzieliście swoje skarby ja jutro dopiero zobaczę

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Agata mnie też odrzuciło totalnie od słodkiego! no i od kawy w końcu. A słodkie uwielbiałam.
    W ogóle ciężko mi teraz cokolwiek coś dobrego zjeść, bo "ciągle to nie to" :P może przez te mdłości
    masakra sama siebie nie poznaje

agniesiaaaa87 witaj no i trzymam kciuki za szczęśliwą ciąże

Member
    Mani_a

O mnie
    Staram się o ciążę
    Witam nowe mamusie i gratuluję

Dawno mnie nie było, postaram się to zmienić.

Po dzisiejszej wizycie jestem bardzo szczęśliwa. Maleństwo ma 25mm, na usg machało rączkami!
    Poza tym chyba leżenie pomaga naprawdę na krwiaka bo był ogromny a dzisiaj pozostała z niego płaszczyzna bez żywej krwi w środku.
    Nadal mam brać luteinę 2x1, a dodatkowo cyclonaminę 3x2.

Powiedzcie mi czy na Was też działa tak kwas foliowy... mi po nim nasilają się mdłości i wymioty, powiedziałam o tym gin to kazała odstawić i brać pregna plus. Organizm nie przyswaja czystego kwasu.

Mani_a super!!! Bardzo się cieszę
    A z kwasem nie mam problemów żadnych. Biorę czysty kwas i jakoś daję radę. Chociaż fakt, że po nim mi troszeczkę bardziej niedobrze...

nati. na marzenia nigdy nie jest za późno Mój narzeczony w wieku 28 lat stwierdził, że on chce robić stoły... No i robi te stoły i jest zadowolony. A kończył medycynę. Więc nie ma reguły. Psycholog u której miałam praktyki odkryła swoje powołanie w wieku 34 lat... A wcześniej była informatykiem. A zawód fajny. Tylko trzeba lubić ludzi i mieć mnóstwo empatii jak i potrafić odciąć swoje emocje. Taka dziewczyna mówi na mnie "Pani Kamienna Twarz", a inna "Pani Zimna Krew". I w sumie coś w tym jest. Bycie psychologiem jest genialne, ale wymaga tej "kamiennej twarzy" i "zimnej krwi". Ja to kocham.

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Mi lekarz o samym kwasie foliowym nic nie wspomnial tylko zalecil prenatal uno i zazywam tez acard chyba ze wzgledu na istatnia strate maluszka i duphastin ale to bardziej dla komfortu psychicznego niz z rzeczywistej potrzeby.
    Mnie w dalszym ciagu mdli od rana do wieczora a jak prowadze auto to osiagaja szczyt.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Co do pracy to u mnie sytuacja wyglada nastepujaco: umowe mam do konca sierpnia i wiedzialam juz ze mi umowe przedluza na kolejny rok a czy po macierzynskim bede miala gdzie wrocic to nie wiem... Jutro chcialabym z dyr pogadac i wybadac sytuacje.
    O cwiczeniach juz pisalam.
    Mani_a krwiaka wspolczuje, mialam cholerstwo w tamtej ciazy i doskonale rozumiem co i jak. Dobrze ze krwiak znika:-)

Junior Member
    86ania86

Mieszka w
    Hecznarowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-31 zobacz kalendarz
    Cześć Kochane.
    Przepraszam, że się nie odzywałam ale miałam pierwszą wizytę w poniedziałek i trochę się załamałam.
    To był koniec tygodnia a jeszcze nic nie bylo widać. Lekarz mowi ze owulacja mogla sie przesunac i ze w nastepny poniedzialek serduszko powinno bić.
    tak bardzo sie boje... najbardziej boje sie ze sie nie uda

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Mania_a a ten krwiak teraz ci sie pojawił? Mam nadzieje, że zniknie Ci szybko.
    Co do pracy to ja mam umowę o pracę do kwietnia 2017 roku. Mam nadzieje, że bede mogła tam wrócić. A pracuje w MediaExpert. Jutro kierownik ma powiadomić dyrektora o mojej ciąży. Nie lubie tego dyra, bo o byle co sie doczepia i jazdy robi. Jakoś boję się jego reakcji. A dzisiaj dostałam nowy grafik dostosowany do mnie.
    Mnie mdli i wymiotuję cały czas. W poprzedniej ciązy tylko były mdłości a teraz od początku są wymioty. Już sama nie wiem co jeść Nie mogę znaleźć smaku. Tak jak pisałam pepsi i krakersy mi pomagają tylko.
    Ja też mam brać luteinę 2x1. 20czerwca mam kolejną wizyte i też mam nadzieje, ze serduszko zobaczę. Na tej wizycie Ginka nie chciała maleństwa męczyć i nie szukała serduszka. Mam nadzieję, że wszystko dobrze będzie. Ginka zapowiedziała, ze prawdopodobnie ze względu na niewydolność szyjki będę miała założony szew. Oby jednak do tego nie doszło.
    Z leków mam brać tylko kwas foliowy. Też używałam Bio-Oil i jest on gienialny. Mam zamiar dalej go używać, chociaż ginka doradziła nie pamiętam jak to sie nazywa: mleczko kokosowe albo jakoś tak.
    Ja jedyne jeszcze o co się boje to mięśniak, którego mam. W ciąży bedzie na pewno rósł i boję się żeby jej nie zagroził.
    Ale się rozpisałam
    Ostatnio edytowane przez to.ja ; 08-06-16 o 23:55

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów