Strona 285 z 289
Pokaż wyniki od 2,841 do 2,850 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Chrupki się rozpuszczają w buzi, ryzyko zadławienia jest raczej małe. Ja daje młodej do raczki i sama je. Tylko wszystko potem ubrudzone dookoła. No ale niech się uczy jeść sama:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Mloda jest na mm. Napisalam tak,ze wyszlo,ze mloda pije tylko soczki bobo fruta mocno rozcienczonego dostaje raz dziennie. W wiekszosci jestesmy na herbatce owocowej z babydream po 4 miesiacu. Na 200 ml dostaje tylko jedna miarke. Wydaje mi sie,ze mniej je, bo tak reagowala na te upaly? Moze przez ząbki? W nocy nadrabia caly dzien. Świetnie przybiera na wadze, kupka jest minimum jedna dziennie, wiec jestem spokojna.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Kaska 3 sloiczki z owocami dziennie? Oj to jest za dużo zdecydowanie, dziecko, które je tyle owoców i jeszcze pije soczek, a wszystkie faktycznie ma cukier, jest słodkie, bedzie sila rzeczy niechętnie jeść warzywa. Ja bym nie przesadzala z tymi owocami.

Młody dostaje owoc co drugi dzień a codziennie je zupki papki ktore teraz mu juz sama robie bo mam z ogródka warzywa. Ale od 4 nocy budzi się po kilka razy z płaczem i jest problem z utuleniem. .. może to na zęby tak reaguje? A tak ładnie spał od 22 do 7. Zaczynam się martwić.
    Ostatnio edytowane przez tilja ; 09-08-17 o 14:17

Karoll88 napisalam w ten sposob, bo uwielbia owoce w zyciu bym nie dala 3 sloiczkow

Tilja, a może ząbki idą? Jakoś one mi pierwsze na myśl przyszły.

Tilja,moja kuzynka jak była ze swoim synkiem na etapie ząbków, i gdy w nocy budzil sie z placzem, to wkladala mu palec wskazujacy do buzi i masowala dolne dziąsełka. Od razu się uspokajał. Może ty tez sprobuj?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Kaska17061986 Zobacz posta
    Tilja,moja kuzynka jak była ze swoim synkiem na etapie ząbków, i gdy w nocy budzil sie z placzem, to wkladala mu palec wskazujacy do buzi i masowala dolne dziąsełka. Od razu się uspokajał. Może ty tez sprobuj?
    smarujemy dziąsełka przechodzi na chwilę ale zasnac nie chce . Czekamy na dzsiajszą nockę co przyniesie

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Tilja są takie fajne silikonowe szczoteczki do dziąseł i pierwszych ząbków. Nakłada się to na palec, ja na to wyciskam trochę żelu i masuje dziąsełka, Młody uwielbia te masaże;-)
    Może taki skok rozwojowy, pamiętam, że mój starszy się często budził z takim płaczem, aż miałam wrażenie, że nie jest do końca wybudzony, wył jak kojot do ksiezyca, a po takich akcjach zawsze robił jakiś duży postęp, siadal, raczkowal, mówił. Prawda jest taka, że nasze dzieci są coraz bardziej bystre i ciekawskie i też moze przez to przytłaczać je nadmiar bodźców. Niestety taki malec jeszcze nie powie co jest nie tak, ale z czasem będzie lepiej:-)

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    U nas na szczęście dzisiejsza nocka spokojniejsza. Wczoraj gorączkował. Ale drugi ząbek idzie. Ale jak o 20 zasnął tak ok4 pobudka. A przez poprzednie dni ok 23 i co godzinę.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów