Strona 283 z 289
Pokaż wyniki od 2,821 do 2,830 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Tilja, dziekuje za odpowiedź następnym razem tak rozciencze, bo wczoraj zrobilam 50ml soczku i 120 wody. Wciagnela wszystko w zasadzie w 3h. Mleka praktycznie nie chce jesc w ciagu dnia, herbatka, woda, ale od momentu podania soku, woda pluje cwana bestia jedziemy przez caly dzien na sloiczkach i mnoooostwo owocow. Potrafi w ciagu dnia zjesc 3 brzoskwinie. Jablek niestety swiezych nie podaje, bo moja mama prowadzi warzywniak i okazuje sie, ze jablka sa jeszcze z jesieni z tamtego roku !!!! Mleka w ciagu dnia zjada po 70-90 ml. W nocy troszeczke wiecej, bo 120-150ml. Wybawieniem dla mnie jest smoczek z siateczka. Wkladam owoc i nie boje sie o zadne zadlawienie. Zabka w zasadzie przez przypadek odkrylam. Sprawdzalam malej dziasla co 2-3dni. I wczoraj przed kapiela rowniez, poczulam zgrubienie na dziasle, a ze nie chciala pokazac to lyzeczka wystukalam. Mocne zdziwienie, bo zero placzu czy temperatury, nawet marudna nie byla. A ja psychicznie sie przygotowywalam na bezsenne noce.

2. dzieckozakupy.pl
    Martwia mnie troszeczke potowki ;/ na plecach, karku i dekoldzie. Mala praktycznie cale dnie w samym pampersie jest a mimo wszystko nadal sie pokazuja.

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    Mój też się poci. Ale jednak ponad 10kg ;p Raz tak że aż mial straszna kaszkę na rączce. Mieliśmy bilans wtedy i lekarz powiedział zeby z tym nic nie robić. Ja kolejnego dnia umyłam syna w emolium. I jak mi się zapoci mocniej ze są zmiany jakieś na skórze to właśnie tak to robię. No nam pomogło.

Ząbek ładnie rośnie a mój maruda ciągle się chce przytulać i w nocy wola cyca

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Opinie są różne. Jak pisałam mi lekarz powiedział żeby nic nie robić. Inny powie że nawilżać a kto inny że wysuszać. Pewnie jakbym nie umyła go w tym to by zeszlo po kilku dniach. Jakoś tak pomyślałam że może emolium akurat coś zmieni.

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Chcę kupić spacerówkę. Polecacie jakaś ? ;P

To samo pytanie chciałam zadać rozgladam się za spacerowką. Najpierw byłam napalona na 3 kołowca, typu quinny, zdania oczywiście jak we wszystkim podzielone. Teraz jednak zastanawiam się na standardowym 4 kołowcem. Szukam z pompowanymi kołami, amortyzatory. No chyba, ze któraś z Was ma 3 kolowy badz kiedys miala z takim stycznosc? Poleccie cos,bo wybor przeogromny...

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja mam Espiro Magic, co prawda koła są kauczukowe i faktycznie trochę gorzej przejechać przez jakieś błoto, ale jak ba miejskie warunki jest całkiem spoko. Dobrze się prowadzi, wszystko ma tak jak w spacerowkach 2w1 a jest lżejszy i zajmuje dużo mniej miejsca:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A czy rozkłada się na olasko do spania ?

Mamy drugiego ząbka zastanawialam sie nad bebetto nico, ale mam mieszane uczucia

Jeszcze oko zawiesilam na x landerze x move. A tak swoja droga... macie jeszcze przypiete kokardki czerwone? Zastanawiam sie, kiedy ja ściągnąć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów