Strona 282 z 288
Pokaż wyniki od 2,811 do 2,820 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

jeśli chodzi o typy fotelików to mamy do sprawdzenia jeszcze:
    Maxi Cosi AxissFix ( obrotowy )
    Cybex Sirona ( obrotowy)
    Recaro Zero 1
    Cartero Scope - ponoć fajnie się do spania pochyla
    Coletto Mokka ( obrotowy)
    Romer King II LS
    Maxi Cosi 2way Pearl ( montowany tyłem lub przodem na bazie już zmierzony i przyznam że bardzo wygodny ale mało się pochyla do spania więc jeszcze poczekamy z nim)
    i chyba na teraz na kilka msc przyda sie jeszcze -póki młody nie siedzi- Maxi Cosi CabriFix bo to dosyć duża opcja nosidełka i mżna motować bez bazy yłem do kierunku jazdy. Mierzony i kilka cm zapasu jeszcze miał

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja właśnie mam maxi cosi cabriofix i jeszcze aż tak mi się nie pali, siedzą z tyłu obydwoje, Tymek zabawia Bartka, mam też lusterko wsteczne na zaglowku i stwierdzam, że póki co daje rade. Będę tak jeździć najdłużej jak się da.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Do jedzenia chrupek nie trzeba ząbków - one się same rozpuszczają w buźce
    Owocki mój też dorywczo jada, ale sezonowe - teraz jest tego tyle, że szkoda kasy na słoiczki. Wczoraj jak się do moreli przyssał, to prawie całą zjadł
    Do picia od wczoraj daję mu dodatkowo wodę przegotowaną, bo upały nieziemskie...
    Wydaje mi się, że miksowanie owoców z wodą to kiepski pomysł. Lepiej same owoce i samą wodę - moim zdaniem...

A owoce taki porostu ze sklepu czy kupujesz jakieś z ekologicznych upraw? Ja mam opory przed podawaniem tych z marketu. ... dla tego ze słoiczków wole go karmic

Dziewczyny kupilam bobo fruita marchew, jablko, banan. Mam go rozcienczyc? W jakich proporcjach? Sam w sobie jest za slodki

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Morela była z marketu albo warzywniaka, dzisiaj wcinał borówki z działki od dziadków

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Ja borówki też mam od rodziców z działki, a tak to wolę sloiczki, bo te marketowe owoce mnie nie przekonują. Poza tym nie muszę de facto nic robić, tyko otworzyć słoik, a to mi bardzo ułatwia sprawę przy moich dwóch terrorystach. Ja w ciągu dnia siadam tylko jak karmie Bartka a tak w kółko biegam lub stoję nad nimi i pilnuje, żeby się nie pozabijali. Jeszcze nie odespalam tego szpitala i wyczerpana jestem ostatnio, te upały też nie pomagają...

Cytat Zamieszczone przez Kaska17061986 Zobacz posta
    Dziewczyny kupilam bobo fruita marchew, jablko, banan. Mam go rozcienczyc? W jakich proporcjach? Sam w sobie jest za slodki
    rozcieńczam 30ml bobo i 80ml woda lub herbatka koperkowa

Cytat Zamieszczone przez Kaska17061986 Zobacz posta
    I mamy pierwszego ząbka
    no i pięknie u nas cisza.....

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów