Strona 28 z 192
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Nati ja tez mam mdlosci i to w zasadzie na okraglo... Ale akurat mnie one ciesza znaczy ze jest dobrze-nawet dzisiaj lekarz mi to powiedzial. Najgorsze ze chyba mam chorobe lokomocyjna w ciazy... Wychodze z aura jak oglupiala i kreci sie mi w glowie.. A na mdlosci moze sprobuj migdaly. Mi w pierwszej ciazy pomagaly
    [*]Gabrysia 16tc

2. dzieckozakupy.pl
    Skończyłam... Jestem wyczerpana. Niby tylko trochę ponad godzina pracy, a umieram. Jestem potwornie zmęczona. Zasypiam na siedząco. No, ale jak mus to mus... A raczej chęć Tak to już bywa w takich sytuacjach.
    Prawdopodobnie dzisiaj już nie zasnę... Muszę skombinować kogoś kto mnie jutro zawiezie... Bo nie dam rady jutro prowadzić samochodu.
    Trzymacie się dziewczyny. I uważajcie na siebie

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Junior Member Awatar truskawka1990
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-08 zobacz kalendarz
    Witam nowe mamuśki

Jeśli chodzi o senność to mnie dopada popołudniami. Dziś padłam około 14 i spałam do 16.30 ☺ i chyba tez bede miała prpblem z jazdą samochodem.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie nowe dziewczyny

U mnie na szczęście bez mdłości jak w pierwszej ciąży, czuję się bardzo dobrze, chodzę na siłownię itd., właściwie póki co nic się nie zmieniło
    Wszyscy już wiedzą o ciąży, oczywiście rozeszło się pocztą pantoflową, trochę mnie to wkurzyło, bo nie lubię zapeszać, ale każdy (rodzice, rodzeństwo, przyjaciele) rozgadali dalej w euforii Ja ze względu na ciężkie warunki w pracy jestem od początku czerwca na zwolnieniu lekarskim, takie były wskazania zarządu i mój ginekolog też mnie do tego przekonywał, także cieszę się teraz czasem spędzonym z synkiem i mam też chwilkę na regenerację
    Jak u Was wygląda z wagą? Coś się zmienia już? W pierwszej ciąży była przewrażliwiona na tym punkcie, bardzo zdrowo się odżywiałam, w sumie utyłam 9kg i w 2 tygodnie nie było śladu, teraz póki co waga stoi w miejscu, ale znów się pilnuję, by jeść zdrowo i lekkostrawnie. U mnie brzucha nie było widać do początku 6go miesiąca, ale wysoka jestem i późno wyskoczył. Jestem ciekawa jak będzie teraz, pewnie szybciej się pojawi

Czekając na narzeczonego mogę troszkę poczytać

Cytat Zamieszczone przez kuleczka32 Zobacz posta
    Jeśli chodzi o senność to mnie dopada popołudniami. Dziś padłam około 14 i spałam do 16.30 ☺ i chyba tez bede miała prpblem z jazdą samochodem.
    Mi bardziej chodzi o to, że ja w sumie wstałam dzisiaj o 7.30 i tak to zbytnio nie spałam w dzień. Może z 10 minut z małą, ale potem wstałam i sprzątałam.
    A teraz dołożyło psychiczne zmęczenie, jak zawsze po spotkaniu z pacjentem. Szczególnie takim spotkaniu.
    Jakoś dam radę może, ale na pewno coś wymyślę, żeby nie prowadzić. Pewnie skończy się na autobusie albo pociągu. Albo zabiorę się z kolegą...

Co do wagi to ja przytyłam 2 kilo. Czyli w sumie to nie przytyłam... Ja mam niedowagę normalnie, więc nie przejmuję się przytyciem
    A brzuch mi już wyskoczył dość duży
    Dobra lecę, bo mój facet przyjechał. Trzymajcie się
    Ostatnio edytowane przez Luna92 ; 07-06-16 o 21:52

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Ja jestem w 10 tc i waga stoi w miejscu a brzuszek pod pępkiem zaczyna się zaokrąglać. Odkąd dowiedziałam się o ciąży przestałam ćwiczyć na orbitreku, przestałam pracować. Prowadzę tryb życia siedząco-leżący. Jedyna moja aktywność fizyczna to spacery i robienie obiadków. Jem to na co mam ochotę i nie zawsze jest to zdrowe (kebab, frytki). Odrzuciło mnie od ciastek i mlecznych czekolad. Dostałam zalecenie- częściej podjadać.
    Karoll88 zazdroszczę tak szybkiego powrotu do wagi/wyglądu sprzed ciąży fajnie że jednak się da zostały Ci rozstępy? Czy tego też uniknęłaś?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie!
    Ja rowniez witam nowe mamusie
    Nati mi na mdlosci pomaga wygazowana pepsi i krakersy.
    U mnie o ciazy wiedza rodzice, brat, siostra, mojego meza brat z zona i tescie. O poprzedniej ciazy wszyscy wiedzieli a teraz juz tak nie ogłaszam.
    Moje maleństwo na usg mierzy 9mm. Rośnie duży dzidziuś. Cieszę sie ale to jak na 7tc nie jest duzo?

Ja jeszcze pracuje ale zastanawiam sie czy juz nie pojsc na zwolnienie. Ginka odrazu chciała mnie wyslac na zwolnienie ale ja sie waham. Staraliśmy sie 1 rok o dziecko i w miedzy czasie znalazlam prace i to bedzie mój 4 miesiac pracy. Chcialabym tam wrócić po urodzeniu. Zdrowie dziecka i moje ważniejsze jest a ta praca to poprostu wygrana na loterii dla mnie jest, bo wreszcie trafilam na cos co lubie robic. I tak sie bije z myslami.
    A co do wagi to kilogram schudłam.
    Brzuszek tez jest juz u mnie troche widoczny. Juz mi przeszkadza chodzenie w dżinsach i bede musiala kupić sobie na gumkę spodnie.
    Milego dnia dla Was :-)
    Ostatnio edytowane przez to.ja ; 08-06-16 o 12:12

Junior Member
    agniesiaaaa87

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-14 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny
    Gratuluję wszystkim Mamusiom rodzącym w Nowym Roku
    Dołączam się do Was:]
    Aktualnie jestem w 8 tygodniu i 3 dniu :P Wszystko jak na ten moment przebiega bardzo dobrze;]
    Trzymam za Was wszystkie kciuki i pozdrawiam

Senior Member Awatar karolcia28m
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-02-17 zobacz kalendarz
    Ja przed ciaza regularnie chodzilam n. Fitness i biegalam ale tak sie akurat poskladalo ze dwa ostatnie tygodnie musialam sobie odpuscic bo nie bylo przy kim zostawic mlodej i dobrze sie zlozylo. Moja waga stoi poki co w miejscua brzuszek wydaje mi sie lekko okraglejszy ale poki co niezauwazalny.
    To.ja to moje malenstwo ma 4.4mm a u mnie 6t z hakiem. Ale lekarz nic nie mowil wiec sie nie martwie poki co. Czy ja z Was mam najpozniejszy termin porodu?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów