Strona 272 z 289
Pokaż wyniki od 2,711 do 2,720 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Tilja ja wszędzie z Bartkiem chodzę, Tymek w przedszkolu ale mały cały czas jest ze mna:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    Oh, ile bym dala, aby mieć tyle pieniędzy, że iść do dietetyka mi się Dori zaczyna stawiać, najpierw nie chce cycusia, a za chwilę jednak wypije całego. Dziś wybrałam się na spacer a tu wielki ryk.. Musiałam się wrócić dać cycusia i dopiero znów wyjść z nią ;p soczkow nie lubi - dziś próbowałam, krzywila się strasznie haha

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Patusiaq dietetyk to nie jest duży koszt, 100zl miesięcznie:-) Droższa jest sama dieta, ale i tak jest dużo tańsza niż catering dietetyczny, też miałam, ale 1300zl miesięcznie boli;-)
    Tymek ma problemy z leżakowaniem w przedszkolu i kiepsko śpi też w nocy, chyba się stresuje i płacze mi po nocach, Bartek też się czasem budzi więc jest nieciekawie...

nooo 1400zł miesiącznie to dla mnie kupa kasy bo ja mam 1000zł macierzyńskiego ...

Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Mój mąż też ciągle w pracy, wychodzi o 6 wraca 18-19 ale wyluzowałam, jak nie posprzatam czy nie zrobię obiadu to świat się nie skończy. Czasem wolę po prostu usiąść i poczytać czy coś obejrzeć spokojnie jak młoda zaśnie. Na stronie potreningu jest sporo prostych i dietetycznych przepisów, można obliczyc BMI i zapotrzebowanie kcal i obejdzie się bez dietetyka

Member
    m@rtini

O mnie
    Wczoraj byłyśmy na szczepieniu, młoda waży 7100 i niby je za mało bo po ok 120 ml ale przybiera prawidłowo wiec mam się nie martwić. Soków ani slodzonych produktow jej nie daję właśnie z obawy o zęby, zdąży jeszcze się zapychać cukrem. Wodą niestety wciąż gardzi ale nie poddaje się i po trochę jej podaję.

Member
    m@rtini

O mnie
    Jeśli chodzi o ćwiczenia to jak mała bawi się na macie to macham jakieś przysiady, brzuszki, trzymam deskę itp. Żeby spalić tluszcz wiadomo, trzeba kardio i dietę ale jakoś powoli to idzie. Widzę, że jak przestałam się spinać żeby poprawić sylwetkę to samo mi trochę ruszyło ☺

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja też właśnie zaczęłam bez ciśnienia aczkolwiek jak wiem, że mam wizytę kontrolna u dietetyczki, to bardziej jestem zmotywowana. Jak to często bywa - przed treningiem się nie chce, a po czuje się jak młody Bóg ;-)

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Wolałam też skorzystać z porady dietetyka, żeby dokładnie znać gramature i zawartość makro i mikroskladnikow w diecie, przez wzgląd na laktacje bałam się, że jak zacznę na własną rękę, to zaraz będę miała problem z pokarmem. Mam dietę na 31 dni, wygląda jak taka książka, do tego przepisy, zamienniki i listy zakupów co 3dni, także jestem zadowolona :-)

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Hejka! Póki co, my na samym cycusiu jeszcze. Młodemu ostatnio się zdarzają długie nocne "seanse" niestety (prawdopodobnie przez wyrzynające się ząbki...).

Chusta u nas to wybawienie, nawet na spacery wózkiem zabieram ją ze sobą, bo coś go ostatnio wózek parzy, więc w razie czego szybkie motanie i idziemy dalej.

Wczoraj byłam z młodym na zajęciach dla ciężarnych i mam po ciąży, więc dzisiaj zakwasiorki... Na co dzień staram się oprócz kilkukilometrowych spacerów z wózkiem, wychodzić na kijki albo rolki, o ile księciunio zechce zasnąć o w miarę normalnej porze... Zostało mi jeszcze ze 3 kg do wagi sprzed ciąży i niestety cellulitis w pakiecie. Żeby jeszcze te słodycze tak nie kusiły...

A na wyczerpanie polecam miodek
    Ostatnio przy nowej dostawie miodu przeczytałam ulotkę dołączoną do słoika, a tam we wskazaniach "wyczerpanie fizyczne i psychiczne"... To teraz wiem, dlaczego ja jeszcze w miarę funkcjonuję

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów