Strona 271 z 289
Pokaż wyniki od 2,701 do 2,710 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Mój na szczęście w gondoli się jeszcze mieści, bo do siadania samodzielnego się nie bierze. Za ręce się podciągnie, no ale to jeszcze nie siadanie. Wyciągnęłam z piwnicy spacerówkę po starszaku, bo na wakacje chcemy zabrać (duży wózek 3/4 bagażnika zajmuje...), więc mam nadzieję, że za te kilka tygodni będzie mu już w miarę dobra. W razie czego jeszcze mamy chustę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Tilja zdrowi całe szczęście, Tymek maszeruje do przedszkola a ja mogę chociaż trochę dom ogarnąć, bo mam istny Armageddon wszędzie. Już też nie jest tak łatwo, bo Bartek król podłogi pelza wszędzie, z maty i końca ucieka, ostatnio jak się rzucił z brzuszka na plecy to niestety mocno uderzył główka o panele, więc i tak muszę mieć oczy dookoła głowy, no i towarzyski jest, bawić się lubi, kielczyc do siebie w lustrze itd., więc wszystko robię na raty:-)

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    Hej Wam my delikatne problemy mamy z jedzeniem, wczoraj ani piersi ani butelki, dziś w sumie nawet rano lewa pierś zjadła choć ma z tym wielki problem
    Jestem na czwartek umówiona z doradcą laktacyjnym, mam nadzieję że mi coś doradzi. Byliśmy w sobotę na weselu mojej siostry lecz niestety brak organizacji jak i brak wyposażonego pokoju dla matki z dzieckiem... Czy podajecie obiadki o tych samych godzinach?

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170625_140056_568.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	94.3 KB
ID:	101224

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    A to My na weselu .
    Jakich używacie chust? Bądź 'nosidelko' takie sprawdzone?

piękna rodzinka obiadki czyli "słoiczki" staram sie zawsze około 15 podawać . Niestety zatwardzają kupkę więc mże co drugi dzień będa ... Ale zjada bez marudzenia a w nocy zamiast mleczka dajemy mu sok żeby nie pochłaniał tylku kalorii a i tak jest kawał chłopa z niego. Chusta u nas się średnio sprawdza bo wytrzymuje max 15 minut omotany.
    Dziewczyny macie chwile załamki , ze aż wam się płakać chce?? dzisiaj rano właśnie poryczałam sobie gdy nie mogłam zwlec się z łózka Ja najbardziej nie mogę pogodzić się z tym że brakuje mi sił fizycznie . Zawsze byłam wysportowana , szczupła a teraz ból kregosłupa, bioder, kilka kg na + i ból w okolicy blizny po cc...... Ciężko mi nawet ćwiczenia z pilatesu wykonać które kiedyś były dla mnie łatwe , może się starzeję ??

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Tilja na pewno każda z nas ma ciężkie chwile, u mnie odkąd Tymek poszedł do przedszkola jest lepiej, mam chwilę dla siebie, mogę sobie zrobić trening, wypić spokojnie kawę,na spokojnie coś posprzątać. Ja sobie narzucilam teraz rygor ćwiczeń i diety, chce wymodelowac ciało, bo 30tka tuż,tuż i nie chce być flakie hehe;-) Więc pod kontrolą dietetyka mam dietę 1900kcal, ćwiczę 4-5 razy w tygodniu no i karmie piersią cały czas i czuje się świetnie, mam pełno energii, straciłam 4kg tłuszczu,zyskałam 2kg mięśni i naginam dalej;-) Polecam Wam dziewczyny zabiegi głowica Icoone, ja jestem po 6 zabiegach i faktycznie widać efekty, jeszcze 10 przede mną, więc liczę, że trochę pomoże wymodelowac heh;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Tilja i jeszcze ni się jedną refleksja nasuwa, bo wiem z doświadczenia jak potem ciężko oduczyc. Taka moja rada, nie ucz młodego pić soków w nocy, zdecydowanie lepsza będzie woda lub herbatka bez cukru, jeśli już faktycznie nie chcesz dawać mleka (ja bym chyba dawała, to małe dziecko jest przecież), soki chyba gorsze niż to mleko, ja się zawsze boję o próchnicę jak wyjdą pierwsza ząbki, Tymkowi dawałam rozcienczony woda sok a później stoczylam wojnę by pił tylko wodę, ew. herbatkę właśnie, szkoda mi było jego ząbków, bardzo dbamy by myl regularnie, był też u dentysty i ma śliczne, równe i białe jak perełki.

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Tilja i jeszcze ni się jedną refleksja nasuwa, bo wiem z doświadczenia jak potem ciężko oduczyc. Taka moja rada, nie ucz młodego pić soków w nocy, zdecydowanie lepsza będzie woda lub herbatka bez cukru, jeśli już faktycznie nie chcesz dawać mleka (ja bym chyba dawała, to małe dziecko jest przecież), soki chyba gorsze niż to mleko, ja się zawsze boję o próchnicę jak wyjdą pierwsza ząbki, Tymkowi dawałam rozcienczony woda sok a później stoczylam wojnę by pił tylko wodę, ew. herbatkę właśnie, szkoda mi było jego ząbków, bardzo dbamy by myl regularnie, był też u dentysty i ma śliczne, równe i białe jak perełki.
    ooo przemyśle b o ząbkach nie pomysłałam jeszcze ....

Cytat Zamieszczone przez Karoll88 Zobacz posta
    Tilja na pewno każda z nas ma ciężkie chwile, u mnie odkąd Tymek poszedł do przedszkola jest lepiej, mam chwilę dla siebie, mogę sobie zrobić trening, wypić spokojnie kawę,na spokojnie coś posprzątać. Ja sobie narzucilam teraz rygor ćwiczeń i diety, chce wymodelowac ciało, bo 30tka tuż,tuż i nie chce być flakie hehe;-) Więc pod kontrolą dietetyka mam dietę 1900kcal, ćwiczę 4-5 razy w tygodniu no i karmie piersią cały czas i czuje się świetnie, mam pełno energii, straciłam 4kg tłuszczu,zyskałam 2kg mięśni i naginam dalej;-) Polecam Wam dziewczyny zabiegi głowica Icoone, ja jestem po 6 zabiegach i faktycznie widać efekty, jeszcze 10 przede mną, więc liczę, że trochę pomoże wymodelowac heh;-)
    aa wszystko pięknie tylko z kim młodego zostawic żeby pozwolić sobie na treningi itp.. ja kawę piję na raty sprzątam gdy zasnie ale muszę być cich więc takie sprzątanie hmmm Mąż w pracy od 7 do 19-20 .....
    Ale dobrze , ze Tobie się udało to ogarnąć a 30 lat to ja bym chciała mieć !!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów