Strona 270 z 289
Pokaż wyniki od 2,691 do 2,700 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Cytat Zamieszczone przez m@rtini Zobacz posta
    Super! Ja się obawiałam zaparć u małej ale narazie jest dobrze. Tilja jaki kleik kukurydziany wybrałaś dla Krzysia? Dopija po nim jeszcze mleko czy sam kleik mu wystarcza?
    Zastanawiam się, czy nie zacząć dawać młodej na kolację... Może zacznie przesypiać całą noc choć wtedy pewnie będę tęsknić za tym wstawaniem ;-)
    znalazłam tylko nestle kukurydziany. Robię mu 150ml mleczka i odlewam 80ml do miseczki na kleik . Karmię łyżeczką i resztę mleczka dopija. Podaję na noc i już nie wstaje 2x tylko 1x na karmienie.
    Krzychu i tak 1x dziennie kupkę robi czasami 1 na 2 dni mimo stosowania Bebilon Comfort na zaparcia .... Ale nie ma wzdętego ani bolesnego brzuszka - widocznie tak ma i juz
    Nie będziesz tesknić za wstawaniem !!!

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Moja też zazwyczaj 1x dziennie.
    Mąż kupił kleik, dzis podam :-)

My wczoraj skończyłyśmy 5 miesięcy. Mamy 70cm i 7,840kg.
    Jestesmy po jabluszkach,bananach, brokułach, zupce jarzynowej i marchewkowej, warzywach z indykiem. A przed Nami cielecina i morele . Kaszki wcina aż miło, a wczoraj dostała po raz pierwszy rosołek ze startą młodą marchewką. Wszystko przyjmuje, zadnych wzdec i zaparc, kupka minimum 2 razy dziennie, a jaaakie zapaszki..... hehehe.
    W gondoli niestety nie jezdzimy juz od miesiaca- mloda zrobila strajk i bylo wielkie awanturowanie sie w formie placzu i ogromnego wrzasku.
    Pozwolenie od pediatry mamy na sadzanie zadnych chorob, katarku, niczego. Oby tak dalej Pozdrawiam wszystkie mamusie i dzieciaczki

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Kochane wasze dzieciaczki też się tak rzucają po łóżku w nocy? Mój Gagatek odwala takie akrobacje, że aż strach, rzuca się na brzuch, na boki, przekreca w poprzek łóżka, a to wszystko podczas snu. Boję się, żeby sobie guza nie nabil, albo mi się udusił z twarzą w materacu.. Ze starszym nie miałam takich problemów tak wcześnie, a ten to wygląda jakby miał zaraz wstać i wyjść z tego łóżka. Dziś w nocy dostałam zawału, bo słyszę jak sobie śpiewa i gada, otwieram oczy a tu mi taka głowa uśmiechnięta wystaje ponad szczebelki, usiadł sobie skubaniec mały.
    P.s. U nas chorób ciąg dalszy, starszak mimo szczepienia przyniósł różyczkę,czekam aż się Bartkowi wykluje...

Member
    m@rtini

O mnie
    Moja kręci się jak małpka:-) czasem budzi się z głową tam gdzie powinny być nogi. Kiedyś kupiłam jej w ikei coś jak śpiworek i w tym śpi bo inaczej jest ciągle odkryta albo ma na głowie kołderkę czy kocyk.

Member
    m@rtini

O mnie
    Teraz śpi na boku a nóżki zarzuciła na szczebelki

Member
    m@rtini

O mnie
    Jak czytam o tych chorobach to aż się boje co będzie jak mała do żłobka pojdzie... Karoll88 dużo zdrowia dla maluchów

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    u nas jest problem gdy młody przewróci się na brzuszek w nocy bo jeszcze nie potrafi "wrócić" i męczy i zaczyna płakać ..... dziś w nocy obudził się o 2 i zaczłą gadac i piszczeć , jemu było wesoło - nam już mniej

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mój uwielbia spać na brzuchu ostatnio i sam się przekreca na plecy, więc już go w nocy nie przekrecam jak dobrze leży na tym brzuszku- nie ma twarzy centralnie w materacu. U nas siadanie pełna para, w spacerowce pięknie siedzi i się rozgląda na boki. Wzbranialam się strasznie, żeby tak szybko nie siadal, ale robi to non stop i lubi, więc wyluzowalam.

Karoll88 no to Twój synek hop do przodu jest
    u nas problem bo do gondolki już się ledwie miesci a spacerówka jeszcze odpada.. więc wystawia nózki na brzegi gondolki ...
    Dzieciaki zdrowe już??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów