Strona 269 z 289
Pokaż wyniki od 2,681 do 2,690 z 2890

Styczniowe mamusie 2017

Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Dziecko i mama wiedzą czego potrzeba. Teściowa zdąrzyły już wychować swoje dzieci i na pewno jest coś do poprawki ;-)
    Jeśli chodzi o gorączkę to my nawet nie wiedzieliśmy, że to 3 dniowka... Zbijalismy temp powyżej 38 st a potem ją wysypało wiec skoczyłam do pediatry bo sądziłam, że to jakaś alergia pokarmowa bądź reakcja skórna bo akurat podczas gorączkowania byliśmy na wyjeździe.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    Hej Wam! Mnie też dawno tu nie było.. Jakoś za mało czasu mam na wszystko. My wazymy 5600 jakoś, mała wybrzydza co do jedzenia. Nawet nie mamy stałych por karmien.. Stale za to są godziny spania

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    No i ucieło mi post.....

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    Załącznik 101116 a to jesteśmy my . Co do spania to koło 19/20 kąpiel Cycuś i spać. w nocy 1/2 wstawanie, raz pójdzie spać a raz nie. No i ok 7 pobudka, dziś wyjątkowo o 6 kurcze. Później ok 9 wychodzimy na spacer z psem i wtedy też mała drzemka sobie robi a teraz zasnela mi na brzuchu i ma buzię w.moich piersiach haha .

patusiaq to przy takiej wadze Dorotki przynajmniej nie odpadają Ci ręce przy noszeniu mój ma 3kg więcej . pory karmienia - wg Krzysia można zegar ustawiac co 3h idealnie i nie da się oszukać a w nocy 2x je z tym ze usypia od razu po wyjęciu smoczka z pyszczka i dziękuję mu za to. Nie marudzi przy jedzeniu a kleik wciąga z łyżeczki jak odkurzacz Pobudka między 6-7 ale już się przyzwyczaiłam... drzemki w dzień po 1.5 h od karmienia sam daje znać więc 3 min na rękach przytulania i śpi. Tera tez postanowił zasnąc więc nie przeszkadzam mu mimo ze jest tak późno i czeka go kąpiel i karmienie jeszcze .....

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    kurcze chyba nawet mi się zdjęcie nie wgrało..
    myślicie, że powinnam zacząć pilnować godziny karmień ? czy nadal dawać cycka na żadanie.. ja nie wiem, czasem mi sie wydaje, że nie nadaje się do tej roli, roli matki, że nawet nie umiem wyczuć czy jednak mała mi się najada itd...

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Patusiaq daj spokój!! Jasne, że się nadajesz, głowa do góry!
    Mój Pączek też ma już grubo ponad 8kg a tylko na cycu, teraz interesuje go tyle rzeczy, że już nie karmię na żądanie, potrafię się zorientować czy chodzi mu o jedzenie, czy też zapewnienie różnych rozrywek. W tej chwili ulubionym zajęciem jest tańczenia breakdance'a na macie;-) Odpycha się do tyłu, podkładki nogi i kleczy na brzuchu;-) No i łapanie się różnych rzeczy by siadać, ciężko też go przewijać, bo w kółko przewraca się na boi i brzuch, wiercipieta z niego na maxa.
    U nas gorączka była gigantyczna i gdyby nie zeszła szybko, to na pewno bylibyśmy w szpitalu, ma szczęście po dobie nie było śladu, a dzisiaj w niecały tydzień po chorobie zdrowy jak rybka.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    m@rtini

O mnie
    Teraz jest gorąco i dzieciom czasem po prostu chce się więcej pić. Nie ma co się za bardzo przejmować ilością i częstotliwością karmień. Maluchy jedzą i rozwijają się we własnym tempie, nie według statystyk;-) nam pozostaje je wspierać, motywować i dbać najlepiej jak umiemy:-) ze wszystkim damy radę, głowa do góry :-)

jesteśmy po pierwszej zupce Dynia z ryżem Bobovita - zjadł a raczej wessał połowę słoiczka (bałam się że za duzo na raz) i popił nektarem Hipp. Czekałam na rewelacje ze strony brzuszka ale nic mu nie jest czyli przyjeło się!

Member
    m@rtini

O mnie
    Super! Ja się obawiałam zaparć u małej ale narazie jest dobrze. Tilja jaki kleik kukurydziany wybrałaś dla Krzysia? Dopija po nim jeszcze mleko czy sam kleik mu wystarcza?
    Zastanawiam się, czy nie zacząć dawać młodej na kolację... Może zacznie przesypiać całą noc choć wtedy pewnie będę tęsknić za tym wstawaniem ;-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów