Strona 267 z 289
Pokaż wyniki od 2,661 do 2,670 z 2890

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    U nas już ząbek się pokazał

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Takich księży to ze świecą szukać :-) jak poszły chrzciny?
    Maleńka zaczęła sama zasypiać, kołyska rozłożona, bujak schowany i już do tego nie wracamy. Ząbków u nas wciąż nie widać a my już nie możemy się doczekać jak śmiejąc się zaświeci taką małą perełką ;-)

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Nulcia gratulacje! U nas dwa na dole się pięknie błyszczą, pewnie niedługo wyjdą górne i będzie z młodego niezły królik:-) No i z siadaniem idzie jak burza, trochę mnie to przerazilo, bo osobiście uważam, że i za szybko i zbyt późno jest niedobrze, no ale podnosi się w kółko. Łóżeczko musiałam obniżyć, bo łapie za szczebelki i do góry, no i wyciągnęłam wczoraj spacerówke;-)

Junior Member
    alibenka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-12 zobacz kalendarz
    Hej hej dziewczyny smarujecie swoje dzieciaczki jakimś filtrem jak świeci słońce? Zastanawiam się czy i co kupić. I druga sprawa. Jak podajecie kaszki? Jak zacznę rozszerzać dietę, to chciałabym podawać kaszę w butelce, ale pewnie potrzebna mi jakąś butla ze smoczkiem z szybkim przepływem? A z nowości u nas to córa się przekreca z boku na brzuch (póki co tylko przez lewe ramie), ale z brzucha na plecy jeszcze nie umie ząbków póki co brak.

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Karoll88 to idzie jak burza, faktycznie. Mój się namiętnie na brzuch przekręca, jak go na plecach na macie położę - chyba wtedy lepiej widzi czy coś I ogólnie ciągle z tej maty "wychodzi", a potem muszę mu czyścić rączki i buzię z paprochów, które z dywanu zdąży zgarnąć...
    Zębów nie widać, a ślini się na potęgę....
    Też mieliśmy chrzciny w tamtą (tj. 20.05.) sobotę. Młody zasnął na kazaniu i obudził się jak mieliśmy wychodzić Przy polewaniu wodą tylko się lekko wzdrygnął...

A co do rozszerzania diety to.... właśnie wszamałam na sucho resztę kaszki BoboVita, która przyszła w przesyłce reklamowej

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Coś mi ostatnio posty ucina.
    Chciałam dodać, że starszak kaszki od początku jadł łyżeczką, więc młodszemu też zamierzam tak podawać. Tylko, że dopiero około lipca.

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    U mnie też wszystko łyżeczką pójdzie pewnie, ale też w lipcu jak już. W tej chwili z przeziebieniem walczymy, mąż zaraził starszego, starszy Małego i tylko ja się trzymam:-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    U nas Armageddon, Bartek dostał w nocy gorączki prawie 40stopni, stracił głos w ogóle, ma zapalenie krtani, ucho już też czerwone, antybiotyk dostał a jakby się dusil, to steryd i do szpitala..

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Jejku masakra ; ( dużo zdrówka dla małego

Karoll88 mam nadzieję, ze opanowałaś sytuację

Dziewczyny "butelkowe" jak często i ile jeszcze jedzą wasze szkraby?? mnie niepokoi to że Krzyś je 160ml o godzinach 2,5,9,12,15,18,i 21 czyli bardzo często nadal i nie możemy go przetrzymać ni cholery bo chyba ma zegarek w brzuszku ...... a waga rośnie i już ma 8200 a ubranka 74-80 mu ostatnio kupilam. Próbowałam z kaszką z łyzeczki ale nie poszło i denerwował się więc zamówiłam smoczek do kaszki i w przyszłym tyg będę mu gęstwinę przez butle podawać może go trochę bardziej zasyci ....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów