Strona 266 z 288
Pokaż wyniki od 2,651 do 2,660 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member
    Paulina96

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-12 zobacz kalendarz
    no w sumie nie pomyslalam o tym hehehe juz tak sie do tego karmienia przyzwyczailam ze nie wiem jak to bedzie z poszerzaniem diety haha
    na jakich stronkach jestescie zalogowane ? bo ja na bobovita, hipp i bebilon . ;p chodzi mi o takie z gratisami heh

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Ja się nigdzie nie rejestrowałam, jakoś osobiście nie jestem zwolennikiem udostępniania danych osobowych w zamian za gratisy, szczególnie ze nie są one raczej kosztowne w porównaniu do danych i świętego spokoju ;-)
    Moja młoda zajada się marchewką i dziś dodam jej ziemniaka, przeciery daje jej co drugi dzień czasami codziennie, narazie nie ma problemów z brzuszkiem, oby dalej szlo gładko.

tez nie loguję się na stronach gdzie trzeba podawac dane moje i jeszcze dziecka . jedynie na Rossne się zdecydowałam ale nie było warto za te 3% chyba ze są promocje 2+2 np.
    Ja podam młodemy nowości jedzeniowe dopiero jak wrócimy do GDA bo nie chcę przed podróżą eksperymentowac .
    Mamy chrzciny w tą niedzielę

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Na razie dostałam przesyłkę z HiPP i jakaś czeka na odebranie na poczcie...
    Ale i tak zamierzam rozszerzać dietę dopiero po 6 miesiącu.

Natomiast rabat Rossnne chyba z biegiem czasu robi się coraz większy, a i z niektórych promocji można skorzystać tylko z kartą Rossnne.

Member
    m@rtini

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-04 zobacz kalendarz
    Rabat rossne może wynieść 10% niedawno była promo -20% na art dziecięce i rabat z rossne łączył się z tą przeceną. Tą kartę mam bo pampersy często braliśmy w R ale w Tesco za pudło wychodzi i tak taniej.
    Chrzciny... My jeszcze przed, w ogóle to doszliśmy do wniosku, że teraz mało kto spełnia wymagania Kościoła na bycie rodzicem chrzestnym ;-)

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    My już dawno po:-) Ja też nie rejestrowalam nigdzie młodego, bo z Tymkiem już w szpitalu się zgodzilam i potem miałam zasmiecona skrzynkę pocztową i wkurzajace telefony marketingowe, więc odpuscilam;-) Mojemu dałam na sprobe marchewkę z ziemniakiem i dynie z ziemniakiem, nie smakowało mu wcale;-) Jak poczuł smak, to jakby go prąd kopnął hehe, póki co odpuszczam;-)

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!

moje młode prawie 7 kilo, a mi już ciężko nosić, zwłaszcza, ze ostatnio jakiś wymagający się zrobił.
    My ciągle tylko na cycu. Jakoś mi się jescze nie chce myśleć o marchewach i inncyh. Na razie mi tak wygodnie.
    Chociaz raz mu dałam polizac jabłko, to oczy się świeciły.

Pogoda na szczęści się poprawiła i teraz możemy korzystać z tarasu. co jest miłe bo przed południem zasypia w wózku i się wietrzy, a ja mam choć chwilę wolnego.

Pozdrawiamy.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    U nas taka sytuacja, za chwilę sam usiądzie:-) Skubany ząbków nie chce pokazać hehe:-)Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20170527_074535.jpg
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	45.1 KB
ID:	101028

Oluchna widać nie tak źle po tej przeprowadzce taras jest !! 7 kg to u nas było miesiąc temu ... Wprowadze młodemu kaszki i marchewki za około 2 tygodnie. pozdrawiamy
    Karoll88 noooo klusia piękna Ci się wyhodowała
    Krzyś od wczoraj płacze i to na prawdę głośno , myślę ze to czas na ząbki i kupię mu jakieś masci dzisiaj chyba bo mi serce pęka jak on się tak zanosi. właśnie się udało go uśpić mam nadzieje ze pośpi więcej niz 30 minut . Jutro chrzciny - ciekawe czy zrobi koncert w kościele....

Cytat Zamieszczone przez m@rtini Zobacz posta
    Chrzciny... My jeszcze przed, w ogóle to doszliśmy do wniosku, że teraz mało kto spełnia wymagania Kościoła na bycie rodzicem chrzestnym ;-)
    ja na chrzciny przyjechałam do Kakowa bo w naszej wiosze ksiądz też ma wymagania z kosmosu. Tutaj nie było problemu ze zmianą godziny chrztu ze standardowo ustalonej 10 na 16 ... i to że nie mamy kościelnego slubu też bez komentarzy zbednych. Ludzkie podejście do tematu . Takich księży zeby było więcej to by ludzi nie odstraszali od kościoła

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów