Strona 26 z 192
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

nati Psychologia to bardzo ciekawa sprawa Tylko trzeba ogromnej cierpliwości i empatii. Dla mnie najśmieszniejsze jest to, że praca w tym zawodzie chyba bardziej pomaga mi, niż pacjentom .

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez nati89 Zobacz posta
    ana27 praktycznie objawów zero. Jeszcze kilka dni temu bolał mnie brzuch, teraz jedynie nie daje dotknąć mojemu M piersi bo tak mnie bolą i takie są wrażliwe.
    no u mnie tez 0 oby tak dalej jedynie to co piersi mi sie powiekszyly ale nic mnie nie boli

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Witam i gratuluję nowym dziewczyną
    Ja jak zwykle rzadko piszę Ale czytam na bieżąco. W weekend mieliśmy wesele i nie miałam na nic czasu.
    A jak u Was po weekendzie?

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie!
    Z radością i obawami chciałabym do Was dołączyć. Dzisiaj byłam na wizycie u Gina i okazało się, że noszę pod serduszkiem Kochane maleństwo.
    Jestem już mamą aniołka urodzonego w 23 tygodniu. Dlatego te obawy. Mam jednak nadzieję, że tym razem ciąża będzie trwać do końca.

Pozdrawiam Was gorąco

Na zawsze w Naszych Sercach... Piotrusiu :* [*] 23 tc 31.01 - 03.02.2015

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Hej A ja jak zwykle nie mogę zasnąć... A rano do pracy
    Witam nowe dziewczynki!!

nati89, ja mam w tą środę kolejne USG, udało mi się dostać do mojego lekarza (pisałam Wam, że ostatnio byłam u kogoś innego).
    Strasznie się cieszę, bo mam do niego 1000% zaufania!
    Ja też mam nadzieję, że zobaczę już konkretną fasolinkę. Czekanie jest najgorsze, prawda??
    Synek?

Senior Member
    JOŁanna-ER

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-09 zobacz kalendarz
    Data
    9 lipca 2015
    Witam sie dziewczyny. Dołączam i ja. Termin mam na +-20 stycznia. Jestem juz mamą 11 miesiecznej Anastazji. Trochę sie boję co to będzie bo nie planowalismy tej ciąży.

Senior Member Awatar to.ja
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-21 zobacz kalendarz
    Ja mam termin na ok 21 stycznia.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam nowe mamusie

Ja od wczoraj walczę z Oliwką, bo wstąpił w nią mały diabełek. W takich sytuacjach jestem wdzięczna sobie, za wybór psychologii. Jest dużo łatwiej . Narzeczonego później muszę zwerbować do spacerku z nią, ale to jak wróci z pracy. Ja dzisiaj zrobiłam sobie dzień wolny planowany od tygodnia, żeby odpocząć. Tak troszeczkę nie wyszło :P. A jutro pędzę do Krakowa. Muszę tam być o 10.00, więc pewnie wyjadę koło 6 , a do domu wrócę dopiero po 22... Ciężki dzień się zapowiada

Witajcie ja od dziś do końca tygodnia na zwolnieniu. Wczoraj miałam atak migreny łącznie z wymiotami dziś trochę mi słabo i mam zawroty głowy. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości więc nie wiem czy to początek mdłości czy skutki wczorajszej migreny.

Cytat Zamieszczone przez kuleczka32 Zobacz posta
    Witajcie ja od dziś do końca tygodnia na zwolnieniu. Wczoraj miałam atak migreny łącznie z wymiotami dziś trochę mi słabo i mam zawroty głowy. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości więc nie wiem czy to początek mdłości czy skutki wczorajszej migreny.
    Współczuję Ja w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych mdłości, ale już przy Oliwce męczyły mnie okropnie. Teraz jest nawet nawet, ale da się żyć. Na to nie ma reguły.
    Fakt faktem, że może to być skutek tej wczorajszej migreny. Migreny niestety mają to do siebie, że nie lubią zostawiać nas bez skutków ubocznych (jakby same w sobie nie były okropnie męczące).
    Trzymaj się dzielnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów