Strona 257 z 289
Pokaż wyniki od 2,561 do 2,570 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Cytat Zamieszczone przez alibenka Zobacz posta
    tilja, nie przejmuj się tym, że Krzysio jeszcze główki nie podnosi. Moja mała też jeszcze ma z tym duże problemy (urodziła się z obniżonym napięciem mięśniowym, może to dlatego). Poza tym dzieci rozwijają się w swoim tempie, a nie według statystyk Na pewno niedługo nasze dzieciaki nadgonią. Chwytać zabawki, które jej podaję zaczęła dopiero wczoraj, a dziś już tego nie pamięta smoczek też ma tylko do zaśnięcia i do drzemki.
    nie ze nie podnosi bo trzyma główkę super. tylko 3 minuty max na brzuszku i afera Ale męczę go i dzisiaj juz było lepiej

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    alibenka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-12 zobacz kalendarz
    U nas dziś przełomowy dzień - mała zaczęła trzymać główkę w górze i chwytac zabawki, które jej podaję trzeba po prostu co chwilę kłaść dziecko na brzuchu i w końcu załapie. Przydatne były zabawki, które ją interesowały, aby jej pokazać przed oczkami.

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mój się sam kładzie na brzuchu, uwielbia to, teraz mata jest numerem jeden i ciągle obroty:-) zabawkami się też bawi na macie, tracą rączką i chwyta, a w bujaku starszy brat go cały czas zasypuje zabawkami, tylko mu głowę widać:-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 14-04-17 o 15:47

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Dziewczyny zdrowych, spokojnych świąt dla Was i Waszych bliskich, moc usciskow dla wszystkich Maluszków:-)

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Dzięki! Dobrze, że jutro już po Świętach, bo ile można jeść?
    A i dzieć trochę wybity z rytmu tymi ciągłymi wyjazdami...

czy wasze dzieciaczki też produkują takie ilości ślinki że aż się krztusza?? Krzyś podczas ssania piąstki zalewa sie ślinką i po nocy tez az musi odkaszleć ....

Junior Member
    alibenka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tilja Zobacz posta
    czy wasze dzieciaczki też produkują takie ilości ślinki że aż się krztusza?? Krzyś podczas ssania piąstki zalewa sie ślinką i po nocy tez az musi odkaszleć ....
    Tak, u nas jest dokładnie tak samo. Poza tym, rączki niemal cały czas w buzi, ale to normalny etap rozwoju

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Unię podobnie, ślina jest wszędzie i piachy całe odmoczone od trzymania w buzi:-)

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Ślinotok na porządku dziennym. Ledwo od cycka się odessa, już paluchy miętoli...

Junior Member
    żonkila

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Data
    18.01.2017
    A ja wczoraj odwiedziłam fizjoterapeute i polecam wszystkim mamom się wykosztować na taką wizytę. Szczególnie jeżeli macie jakieś wątpliwości czy maluch dobrze podnosi główkę, czy dobrze się obraca, jak nosić dziecko. Ja się np. dowiedziałam, że mój synek ładnie podnosi główkę, ale wykorzystuje do tego złe partie mięśni i powinien ćwiczyć rozluźnienie w karku. Tak samo z obrotami. Byłam zadowolona, że mały je wykonuje, ale fizjoterapeutka powiedziała, że wynika to z braku równowagi i złego podparcia dziecka na rączkach a nie dlatego, że mały jest "taki mądry" :P no i teraz przez 2/3 tygodnie musimy ćwiczyć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów