Strona 256 z 288
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,560 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

u nas mało się zmienia tzn Krzychu chyba wyrósł z sapki na szczęście i już nie trzeba odciągać katarkiem kilka razy dziennie i w nocy nie chrapie a miałam stereo dzięki niemu i mężowi z drugiej strony łożka przez 2 msc haha. Po szczepieniu Rotarixem ok ale do teraz zielone kupy idą hmmm. Od 2 dni w domu jestesmy bo pada deszcz i silnie wieje wiec już mnie szlag trafia. Na pociechę ufarbowałam włosy na miedziany - mąż wybrał i zadowolony ja w sumie też ale mega mi to nastroju nie poprawiło.
    W dzień młody często spi około 1h a wieczorem 30 minut afera przed zaśnięciem a najgorzej po kapieli nie wiem czemu. Więc jade z nim na ręach po pokoju i fitness + must be the music odwalam . Gdy zaśnie około 22 to pobudka o 4 , zmiana pieluszki, butla i do 7-8 spanie . W nocy nie świecimy światła i nie mówimy nic więc nie ma problemu z zaśnięciem. Za to ja musze chyba na jakieś reha se wybrac bo kregosłup daje czadu - starosć nie radość ehh. Na dodatek blizny po CC jeszcze sie odzywają ehhh . Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170405_093234.jpg
Wyświetleń:	50
Rozmiar:	53.7 KB
ID:	100657

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez koniczynka13 Zobacz posta
    Poza tym ja po tym, jak mi się udało urodzić sn po poprzednim cc, przez pierwsze tygodnie chodziłam jak na haju z tej radości i nawet jak mi młody ryczał, czy nie chciał spać, to jakoś nie wpadałam w przygnębienie z tego powodu
    jak ja bardzo nie chciałam CC !! boszeee .... totalne ograniczenia i niemożnośc opiekowania się dzieckiem , ani nosić ani szybko wstać, strach zeby nie kichnąć albo zaśmiać sie porządnie. Już nigdy wiecej ! Może przez to takie doły psychiczne - teraz już lepiej ale nawet nie chcę tego wspominać

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    tijla - ja po pierwszym porodzie (próba sn zakończony na szybko cc) mówiłam, że następne będzie adoptowane
    A po tym porodzie stwierdzam, że mogłabym jeszcze raz

Junior Member
    żonkila

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Data
    18.01.2017
    "Programowanie"- trochę strasznie to brzmi :P Ja robiłam tak, że mały dostawał cycka co 2,5/3h, karmię piersią około 30min, potem godzinę się bawił, no i po godzinie go kładłam do spania (bujanie, przytulanie) i zasypiał na 1/1,5h. Najgorzej było go usypiać na początku, a teraz wie, że jak kładę do wózka to trzeba spać Obecnie plan wygląda tak: 30min jedzenia, 2h zabawy, 30min/1h spania i tak dalej. Chociaż z dwójką dzieci to chyba się tak nie da, jak trzeba się starszym zajmować. U nas wszystko jest podporządkowane do małego. Na spacer wychodzisz i jeździsz autem jak przypada czas spania, do babci na obiad czy na zakupy idziesz w czasie aktywności itp. a skąd Wy wiecie że mały chce do cycka, a nie coś innego? ;> a w ogóle chciałam spytać czy dajecie dziecku smoka czy staracie się radzić sobie bez?

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Zonkila powiem Ci, że mnie to przerazilo co napisałaś, ja bym tak nie mogła:-) Nie potrafilabym podporządkować wszystkiego pod taki rytm dziecka, czulabym się jak robót:-) Mój czasami ma tylko jedna drzemke w ciągu dnia, ale przesypia całe noce, nie chciałabym tego zmieniać. Oczywiście nie oceniam Ciebie, jeśli Ci to odpowiada i maluch też jest szczęśliwy, to wszystko super:-) P.s. Moi obydwoje są bezsmoczkowi, starszak nie miał, młody też nie ma.

Tilja Słodziak z Krzyśka!:-) Polecam piłkę do pilatesu jak nie lubi na brzuszku leżeć, może mu się spodoba na piłce, łatwiej główkę podnieść. Bartek to tam jest akrobata, na macie w kółko przewraca się z pleców na brzuch i podziwia tak otoczenie a jak mu się nudzi, to z powrotem wraca na plecki. Tak szybko to opanował, że jestem w szoku, ale ten typ chyba tak ma, Mały silacz:-)
    Ostatnio edytowane przez Karoll88 ; 13-04-17 o 16:34

Senior Member
    Oluchna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-03 zobacz kalendarz
    Czesć Dziewczyny!

Czasem Was nadrabiam, ale pisać nie mam siły.
    U nas jeszcze brzuszek od czasu do czasu się odzywa no i teraz konczymy jakąś infekcję. Trochę na oskrzela nam zeszło, ale na szczeście szybko poszło.
    Nie wiem, czy go wychłodziłam, czy starszak go zaraził, bo ten cały czas zasmarkany.

My w trakcie przeprowadzki, zaraz wyjeżdzamy na święta, młody ciągle w domu więc nie ma kiedy się po tyłku podrapać. Chwilami padam na pysk.

Mój dranik pierwszy sen ma dłuższy, śpi zwykle gdzies do 2, czasem dłużej, czasem krócej. A potem się budzi co 1,5-2 godziny. Ale jak starszy ma gorsze noce i dochodzą jego pobudki to rano lewie żyję i oczu nie mogę otworzyć.

Młody waży ok 5,5 kilo. Wydaje mi sie, ze już spory jest. Ale wagowo dopiero nadrabia straty. ;D

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Smoczek... Taaa... Nie jestem zwolennikiem smoczka, ale młody jest wyjątkowym ssakiem, więc próbowałam mu smoczek wiele razy wcisnąć - nic z tego....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Mój ma 7200g mały wielki człowiek heh:-)

podziwiam Was Matki 2 maluszków ... ja chyba bym nie dała rady . Szukam jakiegoś kręgarza albo masazysty bo bolą plecy wrrrrr
    Trzeci dzień bez spaceru i szlag mnie trafia - dzisiaj choćbym miała do majtów zmoknąć idę twardo na spacer - młodego pod folie - ponoć pod folia lepiej rosnie hahah
    Na szczescie Krzyś budzi się 1x w nocy więc luz. Rano około 7 i jest radosny i nie płacze. Własnie leży sobie na macie i podziwia zabawki jakby je pierwszy raz widział. Niestety nei chce jeszcze trzymac nic w łapce poza pielusia. Smoczek tylko przy zasypianiu na 5-10 minut i wypluwa jak uśnie a w dzień nigdy mu nie daję. wazy 6600 a brzuszek nie boli dzięki bebilon comfort + delicol. Własnie czekam na przesyłkę z Gemini bo za godzinę karmienie a delicolu nei mam - ciekawe jak będzie , jeśli ok to odstawiam.

Junior Member
    alibenka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-12 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, ale udało mi się Was nadrobić
    tilja, nie przejmuj się tym, że Krzysio jeszcze główki nie podnosi. Moja mała też jeszcze ma z tym duże problemy (urodziła się z obniżonym napięciem mięśniowym, może to dlatego). Poza tym dzieci rozwijają się w swoim tempie, a nie według statystyk Na pewno niedługo nasze dzieciaki nadgonią. Chwytać zabawki, które jej podaję zaczęła dopiero wczoraj, a dziś już tego nie pamięta smoczek też ma tylko do zaśnięcia i do drzemki.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów