Strona 25 z 192
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 1913

Styczniowe mamusie 2017

Member Awatar Kajunia25
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-24 zobacz kalendarz
    Dobry wieczór

nati89, dziękuję że pytasz. Tak, dzisiaj miałam wizytę. Pęcherzyk ciążowy wg USG ma 19,32mm, martwię się czy nie jest za mały... W środeczku było już co nieco widać , jestem trochę zła , bo nie mogłam się dostać do "swojego" lekarza i na tą pierwszą poszłam do lekarki poleconej mi przez znajomą..
    Spodziewałam się trochę lepszego sprzętu, no i kobieta bardzo się wymądrzała.
    Tydzień ciąży wg OM to 6-ty, termin porodu 24.01.17.
    Synek?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    Karoll też uważam że szkoda, że jest jakaś grupa na fb. Po pierwsze nie każdy ma fb ;p po drugie inne fora tutaj dobrze prosperują i dziewczyny się wspierają... no ale cóż..
    mogę wiedzieć w którym jesteś tygodniu że tak ładnie już widać dzidzię?

Kajunia fajnie że już u ciebie coś malutkiego było widać według ostatniej miesiączki jestem w 6 tygodniu, ale ciąża o kilka dni młodsza, zarodka jeszcze niestety nie widać

Senior Member Awatar ania1005
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-09-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny Gratuluję udanych wizyt A tym że Ciąża jest młodsza nie ma co się przejmować u mnie też tak jest i w pierwszej ciąży też tak było
    Nikolka zawsze była mniejsza o tydzień i urodziła się tydzień po terminie z wagą 3350 także wcale nie taka malutka
    Co do forum to ja staram się być na bieząco ale nie zawsze mi się uda napisać. Na facebooku jest łatwiej ale tam tak dużo się dzieje że też nie zawsze nadazam Ja jeszcze piszę na forum grudniowym bo mam termin na 30 grudzień lub 3 styczeń
    Uważajcie na siebie Miłego dnia ja zmykam na spacerek Mam dziś jeszcze tyle do zrobienia że aż mi się nie chce a jutro jeszcze wesele kuzynki mnie czeka Już na samą myśl nie mam siły

Witam - a czy mogę wiedzieć jak znaleźć grupę na FB? jak się nazywa?

Senior Member Awatar Monic
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-25 zobacz kalendarz
    Kuleczka napisalam prywatna wiadomosc

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    nati89 9. tydzień, termin porodu mam na 6 stycznia Może to też kwestia sprzętu, bo przeglądałam usg z 1szej ciąży i o wiele gorzej widoczne, teraz zmieniałm lekarza, ma o wiele lepsze usg, w 3D też było widać już takiego "robaczka"

Junior Member
    86ania86

Mieszka w
    Hecznarowice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-31 zobacz kalendarz
    I ja do was dołączam kochane
    termin niby na 31 styczeń.w poniedziałek wizyta u gin żeby wszytko potwierdzić.
    Według kalkulatora 5tc 2dni. Jestem po chemioterapii i radioterapii i jednak się udało. Modlę się żeby wszystko było ok. Bolą mnie piersi i ciągnie w dole brzucha. To moja druga ciąża
    To chyba tyle tytułem wstępu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    nati89, masz juz jakies objawy ? :P

Również mogę do Was nareszcie dołączyć.
    W piątek byłam u ginekologa i z maluszkiem wszystko jest okej, więc postanawiam się uaktywnić.
    Mam 24 lata. Mam za sobą jedną stratę maleństwa. 3 lata temu urodziłam córeczkę, a teraz spodziewam się kolejnego maleństwa . Termin na 8 stycznia.
    Mieszkam we Wrocławiu i jestem psychologiem
    Tyle chyba na razie wystarczy

Julcia. Aniołek, 35 t.c. czerwiec 2011

Senior Member Awatar nati89
    O mnie
    Jestem mamą Aniołka... 01.07.2016r.
    ana27 praktycznie objawów zero. Jeszcze kilka dni temu bolał mnie brzuch, teraz jedynie nie daje dotknąć mojemu M piersi bo tak mnie bolą i takie są wrażliwe.
    86ania86 witam cię i serdecznie gratuluję! niech ta ciąża będzie szczęśliwa do samego końca
    witaj Luna92 super, gratulacje psycholog ciekawy pewnie zawód

ja czekam z niecierpliwieniem na czwartek, idę po raz kolejny na usg , mam nadzieję że zobaczę chociaż małą kropeczkę w pęcherzyku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów