Strona 249 z 288
Pokaż wyniki od 2,481 do 2,490 z 2872

Styczniowe mamusie 2017

Member Awatar arbuziak
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-25 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie! Mam nadzieję że mnie stąd nie pogonicie Jestem mamą z marca 2015 i prowadzę bloga dla rodziców o tematyce dzieciowej www.arbuziaki.pl Zapraszam Was wszystkie bardzo serdecznie! Rozmawiamy sobie o odpieluchowaniu, karmieniu piersią i innych sprawach związanych z maluszkami. Jeśli któraś z Was miała by ochotę wpaść poczytać- zapraszam
    Zapraszam na mój blog parentingowo-modowy arbuziaki.pl

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    żonkila

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Data
    18.01.2017
    Karoll88, 6 kg to kawał dziecka do noszenia :P mój sie urodził malutki, więc my mamy dopiero 4,5kg śmiejemy sie z mężem że niektóre kobiety to rodzą takie dzieci^^

mój waży 5700 więc 2kg w 2 msc przybrał.
    Po szczepieniu Pentaxim i na pneumokoki mija 2 dzień i tylko kilka godzin był ospały i ma 37 stopni więc na to wygląda ze wszystko gra i zaraz szykujemy się na spacer

szczepicie dzieci na ROTAWIRUSY?
    pierwszą dawke trzeba podać chyba do 12 tyg więc mam niewiele czasu na zastanowienie ....

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Tilja ja szczepilam, dostał 1sza dawkę na 1szej wizycie, razem z 5w1 i pneumokokami. Tymka nie szczepilam, ale wiedziałam, że do żłobka nie pójdzie, Bartek pójdzie, więc lekarka mi polecala, bo często widzi jak się nieszczepionym maluszkom ciągnie taka grypa zoladkowa

Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    ja zdecydowałam się na szczepienia z nfz no i plus pneumokoki i rotawirusy też wezmę, lepiej zapobiegać niż potem siedzieć w szpitalu z maluszkiem. Niestety dość kiepsko zniosła pierwszą dawke moja Doris, ( dostałą dwa kłucia w udka ) . Gorączki nie miała, ale baardzo bolało ją to jedno udko, prawdopodobnie źle się babka jej wbiła , bo aż poczułam sama ten moment... musiałam jej podać paracetamol w czopku i smarowałam maścią to miejsce. po dwóch dniach juz bylo lepiej

a co do mojego rachunku za gaz - czyli jakoś od grudnia mamy do zapłącenia ok 1400 zł, ponieważ dopiero teraz podpisaliśmy umowę dotyczącą gazu. na miesiąc wychodzi nam jednak ok 400 zl wiec nie tak w sumie aż najgorzej. teraz trzeeba po prostu uregulować to . jak tam mamusie ? dzieciaczki dają czadu ?

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    U mnie młody spokojny jak aniołek, ale starszemu odwala równo, od maja idzie do przedszkola trochę się socjalizowac a ja ode będę miała chwilę oddechu:-) nie wiem jak mogłam narzekać z jednym takim małym na brak czasu, z dwoma to dopiero przypal:-)

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    Moja pijawka ciągle na cycku wisi. Zwłaszcza wieczorami. Próbowałam z mm, ale i tak potem z piersi dopijał. A smoczka nie chce.
    Jak żyć?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Koniczynka mój też bez smoczka, ale nie wisi tak jak starszak. Ten to był dopiero cycoholik, a Bartka jak nakarmie wieczorem pod sam kurek, to ostatnie dni budzi się tylko raz na 20min ok. 4:30-5:00 dopiero:-) jednak co dziecko, to inaczej, ale jest wyjątkowo spokojny i ugodowy:-) wybieram się do fryzjera za tydzień, mąż już cały wystraszony, bo może być wojna jak nie zaśnie a mnie nie bedzie pewnie z 2,5-3h.

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.01.2017
    Hej wszystkim :* u nas wszystko super , mały zdrowy i codziennie zasypuje nas usmiechami słodziak jeden mój maz swietnie sobie radzi z małym i między nami też jest super raz w tygodniu chodzimy razem na siłownię a tak to jak ja wychodzę to maz sam z synkiem

Tylko ja przy tym karmieniu strasznie straciłam na sile. .. na siłowni ledwo ledwo przysiady z obciążeniem

Junior Member
    żonkila

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-01-18 zobacz kalendarz
    Data
    18.01.2017
    A ja pneumokoków nie robiłami narazie nie zamierzam. Uważam, że tyle szczepień takiemu maluchowi to przesada. Razem z Hexą 6 w 1 zrobiliśmy od razu rotawirusy. Mały dzielnie zniósł szczepienie ponieważ przespał całą tą wizytę. W trakcie badania lekarki spał a po wkłuciu obudził sie 2 minuty później, żeby ze smakiem zjeść szczepionkę na rota na bioderkach było to samo. Ortopeda go przewracał na wszystkie strony a mały spał.
    Ja większość rzeczy przy dziecku robie sama, męża prawie nigdy nie ma bo długo pracuje. Czasem mnie to wykańcza, tak samej ciągle

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów