Strona 242 z 289
Pokaż wyniki od 2,411 do 2,420 z 2884

Styczniowe mamusie 2017

Senior Member Awatar Karoll88
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-20 zobacz kalendarz
    Kaska ten zapach to musial być stan zapalny wokół szwu, robią się wtedy zrosty i to brzydko pachnie, miałam tak za pierwszym razem i ściągalam je w cholere po tygodniu. Dopiero wtedy zaczęło się ładnie goic. Ja podaję Sab Simplex i dawkuje co drugie karmienie właśnie, u mnie karmienia są częste, jak nie spi, to co 1,5-2h, jak ma drzemke co 3-4, niezależnie od tego przyjęłam, że Ci drugie i naprawdę jest spokój. 15 kropli łyżeczką przed karmieniem i zaraz właściwie przystawiam. Nie czekam, bi młody się wkurza, już wie, że po słodkich kropelkach będzie jedzonko. U mnie na wzdęcia pomógł, nie mamy już żadnych problemów. Kolki to nie były, ale i tak powinno coś dać, byle być regularnym w podawaniu. A co do seksu po porodzie, to ja się nie mogę doczekać kontroli u lekarza za tydzień, nie mam żadnej blokady, a chce się po prostu poczuć kobieta a nie tylko matką Polką z bufetem dla dziecka...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar patusiaq
    Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-06 zobacz kalendarz
    Data
    6.01.0994
    ja kropelki Sab simplex podaje tylko i wylącznie rano przed karmieniem i jest poprawa, chciaż te kupki od dorotki sa teraz takie rzadsze w konsystencji.. hm.
    tak bardzo mnie dobijalo to siedzenie w domu, ze pojechalismy wczoraj do znajomych na kawe - maja ponad roczne dziecko. przy karmieniu Dorci oczywiscie mały Kubuś - bo tak mu na imię- zaczął skakać po łóżku i wkoncu za ktoryms razem oparl sie ze znaczna silą plecami o Dorotke, boze nigdy wiecej. tak mi sie bidulka zaniosla ze ja sama zastygłam.............. wkońcu dmuchnelam jej w twarz i jej przeszlo... wazne , ze nic sie nie stalo, raczej sie tylko wystraszyła .

co do sexu - myślałam, że bedzie gorzej, ale moj stan psychiczny jest bardzo dobry i gdybym mogla to juz dawno bym wspolzyla rozpuszczalne szwy się rozpusciły w mig.
    niestety u mnie wizyta dopiero 15 stego, dlatego jakoś sobie z moim Kubą musimy radzić. ;p

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    U mnie Tymek regularnie walnie Małemu w głowę jakaś zabawką albo robi mu "Bum, bum,bum" pięścią, nie mocno, ale i tak masakra, muszę mieć oczy dookoła głowy. Jak karmie, to kładzie się czasem obok i kopie mnie o Bartka po głowie, rzadziej się to już zdarza, ale ma takie odchyly, nie jest lekko, ale dajemy radę:-)

mimo ze miałam cesarke i tam nie jestem "ruszona" to mam jednak opory bo mnie strach przed wpadką teraz blokuje ... umówię sie na wizytę do ginekologa i chyba na wkładkę się zdecyduje. nie myślałam że tak będzię haha

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja o wpadkę też mam trochę schizę, bo obydwóch chłopców "zmajstrowaliśmy" po zaledwie 2 tygodniach starań. Jakbym teraz zobaczyła dwie kreski na teście, to chyba bym umarła na zawał Mąż się śmiał, że możemy na sprzedaż robić, głupek jeden

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    tak jest obawa.. ja tam drugie oczywiście, że chcę no ale nie teraz. :P

ja sie obawiam po tej cesarce zeby nie wpaść w ciagu 2 lat ale z drugiej strony mam już 39lat

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Ja już powoli wyprzedaje i wydaje w prezencie za mała garderobę i już mi się teściowa pytała "A jak Wam się trzecie przytrafi?". No nie będę trzymać sterty za małych ubranek na wypadek wpadki, kupię sobie nowe jakby była taka konieczność:-) W teorii miałabym warunki dla trzeciego szkraba, 29 lat na karku, dałabym radę, ale nie myślę o tym póki co, chciałabym ta dwójkę w miarę ogarnąć i zacząć robić więcej dla siebie, również dla meza, byśmy mogli częściej wyskoczyć gdzieś na randkę lub na weekend, ale jeszcze rok musimy przeczekać:-) U nas dzisiaj takie piękne uśmiechy, Bartuś ma dobry humor, załapał temat i w kółko się uśmiecha:-)

Senior Member Awatar Nulcia
    Mieszka w
    Sosnowiec
    O mnie
    Data
    06.01.2017
    Co do sexu to my nie czekaliśmy do końca połogu :P
    Miki przedwczoraj dostał gorączki 38.6 i nie mógł zrobić kupi bardzo źle się czuł , mieliśmy już jechac do lekarza ale zbiłam mu temperaturę do 37 stopni okladami dostał kropelki i rano jak nowo narodzony

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Data
    6.01.0994
    my też nie czeekalismy, chyba bym osiwiała ! a teraz jak nowo narodzona się czuje, hahah :P
    ja dziś chciałam jechac na jakąś kontrolę, mała miała kupki jakby miała biegunke, do tego ma takie zaczerwienienie na miejscu szczepionki dość większe. ale siostra mnie troche uspokoila, no a temperatury tez nie miala - caly czas 37..... więc chyba tylko sie stresuje nie potrzebnie .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów